Vestuvių vedėjai

Stebėti šią temą
Modesta Vas

Sveikos merginosSmile gal kas girdejo ar dalyvavo vestuvese kur vede Mantas Karpovicius? Papasakokite ispudzius? ?

"Cituoti"
Franca

Sveikos merginos Smile gavau vedeju sarasiuka is vestuviu planuotojos... ieskau, googlinu, bet apsisprest negalim Big Grin gal kuri nors susidurusi, gal is patirties papasakotumet? Smile
Tai va, pasirinkimas toks:
Marius Drukteinis
Antanas Kanopkinas
Marijus Olekas
Rytis Kuzmenka
Paulius Maciulevicius
Gintas Vaicikauskas
Mantas Stonku.

Neisivaizduoju kaip issirinkti... :/ GELBEKIT Smile

"Cituoti"
Kristina_

(2014-11-12, 23:33)Franca Rašė:  Sveikos merginos Smile gavau vedeju sarasiuka is vestuviu planuotojos... ieskau, googlinu, bet apsisprest negalim Big Grin gal kuri nors susidurusi, gal is patirties papasakotumet? Smile
Tai va, pasirinkimas toks:
Marius Drukteinis
Antanas Kanopkinas
Marijus Olekas
Rytis Kuzmenka
Paulius Maciulevicius
Gintas Vaicikauskas
Mantas Stonku.

Neisivaizduoju kaip issirinkti... :/ GELBEKIT Smile

Dalyvavau Ginto vestose vestuvėse. Tikrai puikus. Labai patiko. Smile šiuolaikiškas,gražus vakaras buvo dėka jo.

"Cituoti"
Franca

Jis man arciausiai ir yra Smile Tik kazkaip atsiliepimu apie ji mazai randu, o galimybes susitikti pati neturiu... bet va cia jau pirmasis pliusas jam Big Grin vienas geras atsiliepimas Smile

"Cituoti"
IngaC

Laba diena, norėčiau sužinoti, gal žinote ar girdėjote atsiliepimus apie vedėja Dailę?Smile labai mažai randu informacijos, o atrodo tikrai išskirtina ir įdomi Smile

"Cituoti"
Agnė

Girdėjome labai gerų atsiliepimų ir gavome geriausias rekomendacijas apie šią vedėją Moniką http://versliukai.lt/renginiu-vedejai/panevezyje/monika-mr186

Bent jau visi, kiek klausėme, sakė, kad viskas labai šiuolaikiškai, be jokių intonacijų "vedėjiškų", visiems matytų žaidimų... Pamaniau, gal ir čia kas esate girdėję? Smile

"Cituoti"
Ausra Tonaityte Mil

VEDĖJA- (VIENA ARBA DVI)
Priimami užsakymai 2017 metams.
Ieškote vedėjos, kuri Jūsų šventę padarytų įspūdingą? Norit gero vakarėlio, smagių vestuvių, jubiliejaus, krikštynų? Tam esu aš.. Aš garantuoju gerą , nuotaikingą šventę ir gerus prisiminimus. Linksmą vakaro pravedimą su įdomiais žaidimais, diplomais, dovanėlėmis.DIRBU visoje Lietuvoje.
Kaina sutartinė (Paslaugų kaina priklauso nuo vietos, trukmės, pageidavimų, datos.)
Kreipkitės ir mes rasime Jums geriausia sprendimą..
https://www.facebook.com/juodoji.panterike

8-683-12706

"Cituoti"
Donata G

Labas,gal galite rekomenduoti gera vedeja? Smile

"Cituoti"