Viešos piršlybos parodoje (video)

Gabi

Kavinėje GABI puikios nuolaidos Jūsų šventei Kavinė įsikūrusi senamiesčio centre siūlo prabangias,jaukias patalpas Jusu išskirtinei šventei. Ruošiame banketus, furšetus, vasaros metu veikia kiemelis o žiemos metu Jūsų šventę sušildys deganti židinio liepsna ir jaukumas. Kavinė GABI, turinti 15 metų patirtį, siūlo Jums savo paslaugas ir bendradarbiavimą. Ruošiame grupėms pietus,vakarienes bei teminius vakarus su gyva muzika. Yra galimybė priimti apie 100 asmenų grupes. Rinkti galima iš skirtingo dydžio bei skirtingo stiliaus salių. Galime pasiūlyti tiek lietuviškos, tiek europietiškos virtuvės patiekalų asortimentą. Kiekvienu atveju meniu galima derinti individualiai. Savo partneriams siūlome išskirtines grupių maitinimo sąlygas: • Renkantis iš meniu – lanksčią nuolaidų sistemą. • Skatinimo programą grupių vadovams Patirtis ir profesionalus komandinis darbas patvirtina mūsų paslaugų kokybę.
 

Panoraminis baras-restoranas

Restoranas įsikūręs viešbučio „Klaipėda“ 12 aukšte, vienintelis restoranas mieste, kur Klaipėda matoma iš paukščio skrydžio. Atvira restorano virtuvė ne tik leidžia mėgautis gaminimo procesu, bet ir siūlo patiekalus, keptus ant grotelių, kurie skoniu prilygsta ant laužo keptiems patiekalams. Baras-restoranas „XII“ jūsų laukia kasdien nuo 12 val. iki 3 val. ryto. Tai, ko gero, puikiausia vieta verslo pietums, romantiškiems vakarams ir draugiškiems susitikimams. Pažvelkite į Klaipėdą iš paukščio skrydžio ir pasimėgaukite puikiausiais patiekalais, pagamintais atviroje virtuvėje! Restorano virtuvė V ir VI dirba iki 3 val. nakties.

Livonia

Alaus restoranas „LIVONIA“ Restoranas, dvelkiantis Livonijos ordino dvasia, kviečia paragauti tikrojo „Livonia“ alaus ir paskanauti pačių įvairiausių patiekalų. Dienos metu nuo 11.30 iki 14.00 val. veikia dienos pietų bufetas, kur galite skaniai ir nebrangiai papietauti. „Livonia“ - tai skanu!

Apvalaus stalo klubas

Mes paversime Jūsų šventę įsimintiniausia gyvenimo diena! Pačioje Trakų širdyje įsikūręs jaukus viešbučių ir restoranų kompleksas „Apvalaus stalo klubas“. Sklidinas prabangios vilos elegancijos, šeimininkų bei aptarnaujančio personalo dėmesingumo. Jūsų patogumui 3 skirtingo stiliaus salės, kuriose mielai surengsime Jūsų šventę. Ar tai bus vestuvės, gimtadienis, krikštynos ar kitos pačios įsimintiniausios šventės. Savo svečiams suteikiame unikalią galimybę gėrėtis puikiais garsiosios Trakų pilies vaizdais bei nepakartojamais ežero atspindžiais. Siūlome gausų patiekalų pasirinkimą: gurmaniškas Prancūzų virtuvės meniu ir aukštos kokybės patiekalai, įprasti lietuvio skoniui; platus pasaulio vynų asortimentas ir įvairių rūšių lietuviški gėrimai. Restorano personalas užtikrins aukščiausios klasės svečių aptarnavimą. Turime didelę patirtį aptarnaujant įvairaus pobūdžio renginius: romantišką vakarienę dviems, proginius pobūvius, iškilmingus vestuvių pokylius, verslo konferencijas bei tarptautinius susitikimus pagal vyriausybinį protokolą. Taip pat siūlome nakvynę jaukiame ir elegantiškame 17-kos kambarių viešbutyje, kuris įsikūręs „Ežero“ ir „Karaimų“ vilose. Būkite mūsų išskirtiniais svečiais!
Jūsų šventei tinkami ištaigingi restoranai, jaukios kavinės, barai, salės, prabangūs viešbučiai, senoviniai dvarai bei vilos, kaimo turizmo sodybos, pasakų pilys, pokylių salės, palapinės ir paviljonai pateikiami šiame vestuvių katalogo puslapyje. Čia taip pat sužinosite, kur ir kaip ieškoti ištaigingos pobūvių salės ar kokybiškos palapinės vestuvėms, kiek kainuoja salių nuoma, palapinių nuoma ar paviljonų nuoma. Linkime sėkmės renkantis vietą savajai šventei!

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja

Video

Vanile lounge