T. Jankauskaitės nauja kolekcija vasaros švenčių mylėtojoms

ApieVestuves.lt vestuvių konsultavimas ir koordinavimas

Mielieji, susižadėjote? Nuoširdūs sveikinimai nuo ApieVestuves.lt komandos. Pats metas pradėti planuoti vestuves. Pradėjote ir puikiai sekasi – sveikiname ir linkime gerų emocijų, tikime, kad šventė bus puiki. Na, o jei reikalinga pagalba ir rekomendacijos, pristatome naują ApieVestuves.lt paslaugą – vestuvių planavimo konsultaciją ir / arba vestuvių dienos koordinavimą.
 

Linksmadieniai.lt

Linksmadieniai.lt – vestuvių planuotojų ir kitų renginių organizatorių komanda. Praktikoje patikrinta informacija apie vestuvinių paslaugų tiekėjus: vedėjus, fotografus, muzikantus, operatorius, restoranus,floristus, stilistus ir t.t., tik Jūsų šventei sukurtas vestuvių scenarijus, kuriame apgalvota kiekviena akimirka, staigmenos ir malonūs netikėtumai, pilnas šventės koordinavimas – tai mūsų privalumai, kurių neturi savarankiškai planuojantys savo vestuves jaunieji. Mes galime realizuoti Jūsų svajones, ir tai patvirtins bet kuri pora, jau pasitikėjusi ir atidavusi savo vestuvių šventę į mūsų rankas.
Vestuvių planavimas apima tokius etapus kaip vestuvių scenarijus (jo paruošimas bei suderinimas) ir vestuvių organizavimas (konkretūs pasiruošimo vestuvėms, kurios atitiktų suderintą scenarijų, etapai: užsakymas, supirkimas, rezervavimas). Klausimas, ar šį darbą atliksite patys, ar mieliau patikėsite profesionaliai vestuvių planuotojai. Vestuvių planuotoja papasakos jums, kokie yra galimi vestuvių scenarijai, atsižvelgdama į jūsų norus bei galimybes. Taigi, ji nuims didelį rūpestį nuo jūsų pečių, jums beliks detaliai suderinti patinkantį variantą ir visą likusį darbą palikti jai – profesionaliai vestuvių planuotojai.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja