ApieVestuves.lt forumas – puiki vieta bendrauti

Vestuvių žiedai

Visa šventine juvelyrika pasirūpins tikri profesionalai: pagal jūsų pageidavimus bus sukurti bei pagaminti sužadėtuvių žiedai, vestuviniai žiedai ar žiedai kitai svarbiai progai. Atminkite, kad sužadėtuvių žiedas jūsų damai yra toks pat svarbus kaip ir jūsų vestuvių žiedai. Šiame mūsų katalogo puslapyje rasite naudingos informacijos vestuvinių žiedų (ir ne tik) dizaino bei kainos klausimais. Iš tiesų yra iš ko rinktis!

Fashion Gold

Išskirtiniai vestuviniai žiedai Jūsų meilei įamžinti! Mūsų tikslas - patenkinti išrankiausio kliento poreikius ir sukurti, Jums, „mūsų Mieli jaunavedžiai“, išskirtinius vestuvinius žiedus, Jūsų romantiškai meilei įamžinti. Išskirtinai Jums siūlome: - platu ranku darbo vestuviniu žiedu asortimentą; - 5 metų garantiją; - nemokamą graviravimą; - galimybę pirkti išsimokėtinai.
 

Sirowa Vilnius

"Schalins" kompanijos juvelyriniai dirbiniai tai - nepriklausomybės, stiprybės ir paslaptingumo pojūtis, atspindintis aukštą kokybę, dizainą, unikalumą, greitą pristatymą ir supermodernią technologiją

Raimundas Žemaitis

Vestuviniai žiedai yra ne vien akį traukianti puošmena, tai dviejų žmonių meilės ir artumo simbolis. Patikėkite jų gamybą į mano, profesionalaus juvelyro, rankas. Ilgametė patirtis ir bendradarbiavimas su įvairaus masto klientais įgalina ryžtis net ir sudėtingiausiems individualių porų užsakymams. Klasikiniai ar modernūs – kiekvienam klientui galiu pasiūlyti vienetinio modelio ir solidaus dizaino rankų darbo žiedus. Žinau, kaip sukurti gražų, patrauklų ir žavesio kupiną vestuvinių žiedų porą. Siūlau Jums aukštos kokybės juvelyro paslaugas už kiekvienam prieinamą kainą.

Baltic Diamond

„Diamond Shop“ – UAB „Baltic Diamond” valdoma didžiausia deimantais puoštų juvelyrikos gaminių parduotuvė Lietuvoje.

Aurum

Mūsų siūlomi sužadėtuvių ir vestuviniai žiedai: išskirtinio individualaus dizaino, kuriami geriausių Lietuvos meistrų. Iš grynojo 999.9 šveicariško aukso, todėl neturi blogos istorijos ir auros. Su nepriekaištingos kokybės briliantais. Gali būti pagaminti ir iš Jūsų aukso.

OG rings

"OG rings” – tai aukščiausios kokybės, išskirtinio dizaino vestuviniai žiedai iš volframo karbido.

Tavo studio

Salonas-galerija "TAVO STUDIO" .Prekyba ir gamyba juvelyriniais gaminiais,vestuviniu žiedų gamyba,sužadėtuvių žiedų gamyba,vienetiniai,rankų darbo gaminiai iš aukso,platinos,paladžio. Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų salone - galerijoje "*TAVO STUDIO*",adresu - A.Smetonos g. 3 - 50B,Vilnius.Čia galėsite išsirinkti Jums patikusius papuošalus.Jeigu nerasite,kas Jums patinka,galėsite užsisakyti norimą gaminį iš katalogo,pagal savo turimą eskizą arba pasitarę su juvelyrais,kurie pagamins Jūsų papuošalą per sutartą laikotarpį. "TAVO STUDIO" garantuoja, kad visi mūsų gaminiai ir medžiagos, taurieji metalai ir brangakmeniai, atitinka aukščiausią "TAVO STUDIO" prekinio ženklo kokybę. Visi darbai atliekami, laikantis aukščiausių juvelyrikos standartų.

Gija

Su didžiule aistra jau nuo 1995 metų juvelyrikos centras GIJA savo klientams siūlo aukščiausios kokybės juvelyrinius gaminius ir su jais susijusias paslaugas. Nuolatinis noras tobulėti ir siekti geriausio suteikė galimybę pasiūlyti savo klientams išskirtinius, kokybiškus ir madingus papuošalus, kuriais Jūs džiaugsitės ir grožėsitės. Nuolatinis dalyvavimas geriausiose pasaulyje juvelyrikos parodose, seminaruose ir kursuose suteikė mums neikainojamų žinių ir didžiulę patirtį. Sugebėdami suderinti naujausias technologijas, stilių ir kokybę galime jums pasiūlyti vieną didžiausių vestuvinių žiedų iš aukso ar platinos, gaminių su brangakmeniais, perlais pasirinkimą. Platus juvelyrinių dirbinių asortimentas, geras kainos ir kokybės santykis bei aukštas aptarnavimo lygis – tai mūsų misija. Mes esame čia, kad pasiūlytume ir padėtume išsirinkti Jums tai, ko ilgai ieškojote.

Dore

„Dorė“ - juvelyrikos galerija ir dirbtuvės. Aukštos kokybės juvelyriniai dirbiniai. Vestuviniai žiedai. Sužadėtuvių žiedai. Papuošalų nuoma. Individualūs užsakymai.
Visa šventine juvelyrika pasirūpins tikri profesionalai: pagal jūsų pageidavimus bus sukurti bei pagaminti sužadėtuvių žiedai, vestuviniai žiedai ar žiedai kitai svarbiai progai. Atminkite, kad sužadėtuvių žiedas jūsų damai yra toks pat svarbus kaip ir jūsų vestuvių žiedai. Šiame mūsų katalogo puslapyje rasite naudingos informacijos vestuvinių žiedų (ir ne tik) dizaino bei kainos klausimais. Iš tiesų yra iš ko rinktis!

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja