Pripučiamas kvietimas (instrukcija)

Ponas balionas

Rafinuoto skonio vestuvių dekoracijos balionais teminėms vestuvėms ir ne tik. Mūsų balionų dekoracijos vestuvėms sukurtos atsižvelgiant į Jūsų poreikius, bei jaučiant atmosferą, kokios Jūs norite savo įsimintiniausią dieną. Mes visada dirbame savo kliento biudžetui ir stengiamės sukurti geriausią variantą pagal esamą aplinką ir dizainą. Helio balionų puokštelės, dideli apvalūs ar šviečiantys balionai, balionų kolonos, širdys, gulbės ar kiti simboliai padaryti iš balionų bus elementas, kuris liks atminty, kaip šventės gera aura. Didelė dalis mūsų klientų kreipiasi pas mus pagal rekomendacijas, nes visi klientai lieka patenkinti, liksite ir Jūs. Žinome, ką darome, ir tikimės, kad jaunavedžiai sugrįš pas mus norėdami dekoruoti savo atžalų krikštynas :).
 

Liu patty

Liu Patty – naminiai kepiniai su šiuolaikiškumo prieskoniu. Kepame ne masinės gamybos tortus, keksiukus, eklerus ir kitus desertus. Viską pritaikome prie Jūsų šventės stiliaus arba patys jį sukuriame! Stilizuojame tiek desertų stalus, tiek visą Jūsų pasirinktą vietą. Čia viskas gaminama skaniai, skoningai ir su meile!

AMBER FOOD (VICI CATERING)

Planuojamą renginį galime paversti įsimintina švente. Turime didelę pobūvių organizavimo patirtį: banketai, furšetai - mums ne naujiena. Siūlome ne tik pasirūpinti jūsų šventės maisto ir gėrimų valgiaraščiu, bet ir visais su pobūviu susijusiais rūpesčiais: profesionalus aptarnaujantis personalas, stalo atributika ir inventorius, dekoravimo paslaugos: nuo bažnyčios papuošimo iki stalų ir salių dekoravimo pagal kiekvieno svečio norus. Mums nesunku žiemą priskinti žibučių ar tik ką prasprogusių alyvų pupmurų. Drąsiai patikėkite visus šventės planivimo rūpesčius mums.

EUROPA ROYALE Druskininkai

Mūsų restoranas įsikūręs vienoje iš gražiausių vietų Lietuvoje. Ši vieta ne tik išsiskiria savo grožiu, bet ir teikiamų paslaugų kokybe. Mes su išdidumu galime teigti, kad esame kone geriausias restoranas Druskininkuose, bent taip apie mus gali pasakyti daugelis čia apsilankiusiųjų. Mes išskirtini, gerąja ta žodžio prasme, savo aplinka, patiekalais ir personalo šiluma. Puošnus ir rūmus primenantis restoranas, kurio aplinka kupina elegancijos ir prabangos, puikiai tinka kaip ir oficialiems susitikimams taip ir maloniam pasisėdėjimui draugų rate. Taip pat už didžiulių restorano langų puikuojasi terasa, su vaizdu į Nemuną, maloniam ir romantiškam laiko praleidimui. Restorane vienu metu mes galime aptarnauti iki 150 svečių. Antrame aukšte, Jusų laukia jaukus baras, su didžiuliu balkonu ir įspūdingu vaizdu. Bare mes galime aptarnauti iki 50 svečių vienu metu. Jūsų paslaugoms, mes organizuojame: • Vestuvių pokylius (šioje srityje mes tikri specialistai) • Įvairias degustacijas su tikrais pasaulyje pripažintais ekspertais • Įvairius proginius vakarus: banketus, furšetus ir t.t. • Grupinius pietus, vakarienes bei kavos pertraukas * Palikite mums savo rūpesčius – mes padėsime surengti įvairius pobūvius: papuošime salę pagal Jūsų pageidavimus, pasirupinsime gėlėmis bei visomis kitomis svarbiomis smulkmenomis, kad Jūsų renginys praeitų kuo puikiausiai. Pasiūlysime renginių vedėjus, muzikantus. Atvykite pas mūs ir panerkite į malonumu kupina, gurmaniška pasauli.

RGB pictures

Vestuvės - išskirtinis įvykis žmogaus gyvenime. Vestuvių video filme įamžinti ypatingi momentai maloniai lydės Jus visą gyvenimą. Kiekvienos vestuvės nepakartojamos, išskirtinės, kaip ir kiekviena Jaunoji ir Jaunasis, kaip ir kiekvieno Jūsų emocijos. Jūsų mintis vizualizuoti ir ypatingus momentus užfiksuoti padės Rimantas Navickas su individualiu ir profesionaliu požiūriu į kuriamą produktą. Rimanto Navicko darbų įvertinimas konkursuose - 2006m geriausias vestuvinis filmas , 2010m 1-a vieta vestuvinių filmų konkurse “Mūsų akimirkos”.

Vestuvių šventė

„Esame tam, kad pasidalintume savo patirtimi, sukurtume nepriekaištingą ir įsimintiną šventę Jums ir Jūsų svečiams, išpildytume netikėčiausius Jūsų Didžiosios dienos lūkesčius ir svajones.“

ZOOMBOOK. Paverskite vestuvių nuotraukas išskirtiniu albumu!

Išbandykite ZOOMBOOK! Tai internetinėje erdvėje veikianti nemokama fotoknygų kūrimo sistema. Čia savo nuotraukas lengvai paversite išskirtiniu prisiminimu ar originalia dovana. Tereikės pasirinkti labiausiai patinkantį fotoalbumo formatą, įkelti bei išdėlioti nuotraukas ir gražiausiomis akimirkomis galėsite džiaugtis kiekvieną kartą, atvertę pačių sukurtą vestuvinę nuotraukų knygą. Neleiskite prisiminimams išblėsti, juk svarbi kiekviena akimirka. Visus ZOOMBOOK gaminius galite nemokamai atsiimti knygynuose VAGA. Daugiau informacijos rasite čia: https://www.zoombook.lt/gamybos-terminai.html

DJagentura.lt

Mes grojame populiariąją muziką. Vis dėlto svarbiau ne pati muzika, o gebėjimas ją tinkamai pateikti – laiku ir tokią, kuri gali sukurti atitinkamą klausytojų emociją. Dj agentūra kolektyvas jau keturis metus sėkmingai dirba vestuvių rinkoje. DJ paslaugas suteikėme jau daugiau nei 400 jaunavedžių.

Suit Supply

Suitsupply - tai kokybiški vyriški kostiumai, marškiniai ir kaklaraiščiai, sukirpti bei pasiūti geriausiose Europos ateljė. Net 500 puikios kokybės kostiumų, naujausios technologijos, madingiausi modeliai – už ypatingą kainą.

Vyšnios

Išmintingi žmonės sako, kad gyvenime reikia daryti tai, kas teikia daugiausiai džiaugsmo ir tai, ką geriausiai sugebi. Mes mylime tai, ką darome! Mūsų filosofija – viskas dėl Jūsų ir apie Jus! Nesvarbu ar jūsų šventėje dalyvaus 10 ar 100 žmonių - mes skirsime tiek pat dėmesio. Visos detalės yra svarbios. "Vyšnios" komanda siūlo ir pilną renginio organizavimo paslaugą (nuo kvietimo iki šventinių fejerverkų su šampanu rankoje ir šiltu pledu ant pečių), ir konsultacijas, dekoravimo paslaugas. Mums ne švenčių kiekybė svarbiausia, tačiau – KOKYBĖ ir patenkinti klientai. Su kiekvienu dirbam labai labai individualiai, asmeniškai.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja

Video

Andrius Velykis
Dija
Dija
Fotografas Rimantas Steponavičius
Fotografas Rimantas Steponavičius