Rekomenduojami filmai mergvakarių vakarėliams

Spoon to the Moon

Spoon to the Moon gamina skanų, naminį maistą Jūsų šventėm. Galime pasiūlyti daug stilingų, gražių ir labai skanių užkandžių Jūsų vestuvių šventei, mielam draugų pasisėdėjimui, picnicui ar vaikų šventei. Taip pat galime padekoruoti ir suserviruoti desertų/skanėstų stalą. Turite idėją - pasidalinate su mumis, o mūsų darbas ją įgyvendinti. Tegul šventės tampa malonumu ir džiaugsmu, o šventiniu stalu pasirūpinsim mes. Spoon to the Moon - šaukšto pagalba, skrendam iki dangaus...... :)
 

Piazzetta Italia itališkas šeimos restoranas

Kviečiame jaukiame, šeimai priklausančiame itališkame restorane švęsti vestuves ar kitas šeimos, draugų šventes. Restoranas įsikūręs pačiame Vilniaus centre (Gedimino pr. 35, „Pirklių klubas“). Tik šviežiausias, ką tik pagamintas maistas. Tik aukščiausios kokybės produktai, kuriuos restorano šeimininkai perka iš ūkininkų ir atsisiunčia iš Italijos bei Vokietijos. Ir, žinoma, rūšinis vynas, idealiai paryškinantis maisto skonį.

Vamp mados namai

Pardavimo ir nuomos kainos - www.vamp.lt Priėmimas ir konsultacijos - tik iš anksto susitarus tel. +370 684 09 879, arba el.p. info@vamp.lt

Doriano

DORIANO – išskirtinė vieta Vilniuje, siūlanti didžiausią proginių drabužių ir aksesuarų vyrams pasirinkimą. Kostiumai jaunikiams, pabroliams, krikštatėviams, puošnūs kostiumai Vienos pokyliui, “black tie” ar “white tie” vakarėliams. Gausiame DORIANO asortimente rasite ne tik kostiumus, tačiau ir smokingus, surdutus, frakus, smokingo ir frako marškinius, kamerbandus, sąsagas, peteliškes, puošnius kaklaraiščius ir kitus vyriško šventinio garderobo aksesuarus. Kostiumus ir aksesuarus galite pirkti arba išsinuomoti. Kviečiame apsilankyti pas mus adresu Vilniuje, B.Radvilaitės g. 5 (netoli Katedros).

Marius DJagentura.lt

Mes grojame populiariąją muziką. Vis dėlto svarbiau ne pati muzika, o gebėjimas ją tinkamai pateikti – laiku ir tokią, kuri gali sukurti atitinkamą klausytojų emociją. Dj agentūra kolektyvas jau keturis metus sėkmingai dirba vestuvių rinkoje. DJ paslaugas suteikėme jau daugiau nei 400 jaunavedžių.

Nerijus Janu

Mano tikslas - jūsų vestuvių nuotraukose perteikti tai, kas gražiausia, kas užburia ir žavi. Atsižvelgdamas į savo jaunavedžių pasaulėžiūrą bei charizmą savo kūryboje visuomet ieškau skirtingų atspalvių: nuo natūralumo iki mados fotografijos pozų, nuo tikroviškos, nesuvaidintos iki mistika dvelkiančios skriejančios vestuvinės fotografijos. Pasitelkdamas į pagalbą supančios aplinkos grožį, bei šviesą pro savo foto objektyvo prizmę tapau savo jaunavedžių jausmais, emocijomis ir jų kūno kalba. Nesu vien vaikščiojantis fotoaparatas, dvikojis mygtuko spaudytojas. Esu sudedamoji Jūsų šventės dalis - myliu žmones, mėgstu būti įvykių sūkuryje ir gražiausius momentus jaučiu širdimi...

Vyšnios

"Vyšnios" - profesionalus stilingų vestuvių planavimas ir organizavimas. Laikau vestuvių organizatorių lygį laipteliu aukščiau, remiuosi ir žaviuosi užsienio organizatorių praktika: gerai atliktas darbas pirma, šampanas – po savaitės, o ne renginio metu. Tai visada pasiteisina. Mano nuomone, vestuvės yra toks pat renginys kaip ir naujo prekinio ženklo pristatymas ar vadovų suvažiavimas, tik daug asmeniškesnis. Žmonės organizuodami šventę turi aibę lūkesčių: nustebinti svečius, suburti seniai nematytus draugus, padaryti visiems įspūdį, suteikti galimybę susirinkusiems žmonėms tiesiog gerai praleisti laiką, pasimėgauti vaišėmis, muzika, estetika ir gražia akimirka... Bet kurią detalę praleidus - tai tampa didele nuoskauda. Siūlau visiškai profesionalią ir stilingą pagalbą nuo šventės organizavimo iki dekoro subtilybių kūrimo, nuo konsultacijos ir kontaktų dalijimosi iki tik desertinių ar kitų teminių stalų puošybos. Jei norite elegantiškų, jaukių, stilingų ir profesionaliai organizuotų vestuvių – kreipkitės pagalbos. Pateiktų nuotraukų fotografė: Žaneta Plečkaitienė http://www.sofijosgodos.lt/

2BEESTUDIO

Vestuvių dokumentavime išskirtinai orientuojamės į kokybiškos istorijos iš nuotraukų sukūrimą, kuri vėliau, praėjus tai vienintelei ir nuostabiai Jūsų šventei, leis ne tik mėgautis estetišku ir meniniu vaizdu, bet ir pabudins tas nuostabias emocijas, kuriomis dalinotės savo šventės dieną. Neįmanoma apie save papasakoti keliais žodžiais, todėl kviečiame susitikti prie kavos puodelio - papasakosime apie produktą, mūsų požiūrį, galėsite suprasti, kuo jis skiriasi nuo kitų.

Medaus dovanėlės

MEDUS - SALDI DOVANĖLĖ SVEČIAMS. Įprasta, jog dovanos būna skirtos jaunavedžiams, bet negalime užmiršti nudžiuginti atminimo dovanėlėmis ir svečių. Raimundo Grigaičio bitynas siūlo natūralų bičių medų, kurį gali supilstyti į įvairius indelius, sukurti Jūsų pageidaujamą etiketės dizainą bei indelio puošybą. Viską įgyvendinsime kartu! O svečiai galės pajusti dalelę „medaus mėnesio“.

Iliuzionistas Mantas Wizard

Išvyskite kitokį - originalų ir stilingą iliuzijos meno veidą kartu su Mantu Wizard. Vizualus šou ir žiūrovus įtraukianti linksma programa - magiškas paslapties ir vaizduotės spektaklis Jūsų šventei!

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja

Video

Videostudija.lt
DIXXBAND
DIXXBAND
Demsposa
Demsposa