Kvietimas dalyvauti parodoje „Mano tobulos vestuvės“ Kaune

Aivaras DJagentura.lt

Mes grojame populiariąją muziką. Vis dėlto svarbiau ne pati muzika, o gebėjimas ją tinkamai pateikti – laiku ir tokią, kuri gali sukurti atitinkamą klausytojų emociją. Dj agentūra kolektyvas jau keturis metus sėkmingai dirba vestuvių rinkoje. DJ paslaugas suteikėme jau daugiau nei 400 jaunavedžių.
 

KARKLĖNŲ SODYBA

Jeigu norite įsimintinai atšvęsti Jums svarbią šventę – Karklėnų sodyba kaip tik Jums! Šventėms galime pasiūlyti dvi sodybas. Vienoje gali švęsti iki 60, kitoje iki 200 žmonių. Siūlome paruošti banketinį ar furšetinį stalą bet kokiai progai. Turime ilgametę patirtį organizuojant šventes: rengiame vestuves, krikštynas, jubiliejus, priėmimus ir kitas Jums svarbias šventes. Siūlome kokybišką aptarnavimą, profesionalią virtuvę ir jaukią aplinką Jums ir Jūsų svečiams Beje, kad po linksmos šventės nereiktų rūpintis grįžimu namo, dėl Jūsų patogumo Karklėnų sodyboje yra viešbutis, kuriame gali nakvoti iki 120-ies asmenų.

Artvideo

„ Artvideo“ Gražiausių švenčių filmavimas. Net pati gražiausia šventė kažkada baigiasi, bet lieka prisiminimai. Siekiu, kad ir po daugelio metų, žiūrėdami Savo šventės filmą jaustumėtės ypatingai – kvepėtų kaip tą dieną, virpėtų kaip tą akimirką...

Rasoti žiedai

Atributika vestuvėms „Rasoti žiedai“ Visa tradicinių ir netradicinių vestuvių atributika vienoje vietoje! Originalūs kvietimai Jūsų svečiams, stalo kortelės, jaunųjų priesaikos, šeimos židiniai, pagalvėlės žiedams, vestuviniai medaliai, vestuviniai pinigai, dangaus ir vandens žibintai. Visa vestuvinė floristika: nuo jaunosios puokštės iki automobilių dekoravimo. Ir dar daugybė neišvardintų prekių rasite parduotuvėje.

Kaimo turizmo sodyba "Karpynė"

Kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" įsikūrusi geografiškai patogioje vietoje. Šalia - pagrindinė automagistralė Vilnius - Klaipėda. (iki Vilniaus - 173 km, iki Kauno - 73 km, iki Klaipėdos - 137 km, nuo Šiaulių - 90 km, iki Panevėžio – 120 km.) Jei sukviesite draugus, kolegas, pažįstamus iš visos Lietuvos - tikrai nenuskriausite nė vieno dėl kelionės trukmės. Sodyboje įrengta pokylių salė talpinanti iki 300asm., o šiltuoju metų laiku su uždaru kiemeliu iki 500asm. Viskas sukurta svečių patogumui ir komfortui. Vestuvės, verslo pietūs, šeimos pobūviai, dalykiniai furšetai, banketai, greiti pietūs pravažiuojančioms grupėms, išvažiuojamieji banketai Jums patogioje vietoje. Sodybos ,,Karpynė“ Klėtyje Jūs rasite 20 jaukių, spalvingai įrengtų numerių su TV, WC ir dušo kabinomis ar voniomis. Pro langus atsiveria nuostabi sodybos panorama. Aplink tyvuliuojantys tvenkiniai suteiks ramybę pavargusiems po darbų ar ieškantiems romantikos. Galime suteikti nakvynę iki 90 asm. Kambarių interjeras netradicinis, spalvingas ir kartu elegantiškas. Visų svečių laukiame 65 vietų iš rastų suręstame restorane ,,Karpynė“. Šiltuoju metų laiku pasilepinti galite 2 šildomomis terasomis, iš kurių galėsite stebėti sodybos teritoriją. Verslo klientams siūlome įvairaus dydžio renginių sales iki 15, 30, 50, 200 vietų. Sodyboje yra didžiulė teritorija lauko renginiams organizuoti. Atskira zona palapinių miesteliui. Geografiniu atžvilgiu tai pati patogiausia vieta, nes esame centre Lietuvos. Kasmet vykstantys ir jau tradiciniais tapę renginiai, tokie kaip ,,Kur tu karpi?“, ,,Bike Show“ sulaukia vis didesnio susidomėjimo ir sukviečia virs 5000 svečių. Sodyboje visada laukiami žvejai. Jei lydės sėkmė, galite suvilioti ir iki 18 kg sveriančią žuvį. Siūlome upėtakių (pavasarį, rudenį), karpių, karosų, lydekų, karšių, ešerių ir kitų žuvų žvejybą. Mėgstantys aktyvų poilsį laukiami sveikatingumo klube KLĖTYJE. 16m. baseinas su kaskada ir povandeninėmis srovėmis, masažinis baseinas, sūkurinės vonios, garinė pirtis, sauna, Hamamas, treniruoklių salė, soliariumas, masažai, grožio procedūros. Vasarą smagu atsigaivinti atvirame baseine su pirtele, kol iškeps žuvis galite turiningai praleisti laiką žaidžiant krepšinį ar tinklinį. Sodybos ,,Karpynė“ keturių takelių boulinge galėsite puikiai praleisti laiką tiek su šeima tiek su draugų kompanija.

Marijus Jackauskas

Elegancija, veržlumas, nuoširdumas ir daugybė gerų emocijų. Taip aš įsivaizduoju gerą vakarėlį. Jei mūsų požiųris sutampa tuomet - laukiu Jūsų skambučio. Mylimą darbą dirbu jau šešis metus.

Laima Druknerytė | Fotografė

Laima Druknerytė - vestuvių ir šeimos fotografė. Nuotraukų paprastumas, spalvingas ir pozityvus gyvenimo atkartojimas, momento pojūtis ir grožis, bendravimo grakštumas – tai, už ką ją vertina tiek nauji, tiek pastovūs klientai. Pasak Laimos, būti pakviestai į kiekvieno Jūsų gyvenimą, papasakoti jį nuotraukomis,- didžiulė garbė ir atsakomybė. Dirbdama Laima stengiasi sukurti jaukumo atmosferą, nes ji tiki, jog geriausios fotografijos gaunasi būnant savimi.

www.nuotrauka.lt

Švelni, jauki, nuoširdi, tikra ir šilta vestuvių fotografija.

D.A.R.K. studio

Mes pasirūpinsime, kad šventės dieną Jūsų nevargintų papildomi rūpesčiai dėl šventės eigos, padėsime ir patarsime, pasidalinsime patirtimi, įgyvendinsime Jūsų svajones! Pilnas šventės planavimas, organizavimas ir koordinavimas – tai mūsų privalumai, kurių neturi savarankiškai planuojantys savo vestuves jaunieji. Mūsu komanda realizuos Jūsų šventinę pasaką! Šventės ateina ir praeina, o jų akimirkos, išsaugotos nuotraukose, išlieka ilgam. Jums pageidaujant, D.A.R.K. studio fotografai įamžins Jūsų šventės nuostabiausius momentus: užfiksuos kiekvieną jausmą, šypseną, nuotaiką. Visos akimirkos – vienoje Vestuvių knygoje, kurią, galbūt, vartys ir Jūsų anūkai. Nuostabi šventė, išskirtinės fotosesijos, individualus ir profesionalus požiūris – D.A.R.K. studio komanda pasiruošusi visą tai įgyvendinti! Dirbame visoje Lietuvoje.

Asvejos sodyba

„Asvejos sodyba“ yra įsikūrusi vos 45 km už Vilniaus brandžių pušynų apsuptyje prie ilgiausio ežero Lietuvoje. Asvejos ežero pakrante svajodama apie savo mylimąjį vaikščiodavo net pati Barbora Radvilaitė. Sodyboje galite atšvęsti savo didžiąsias šventes, organizuoti pobūvius, konferencijas, banketus, furšetus. „Asvejos sodyboje“ rasite dvi pobūvių, renginių sales, modernią garso ir apšvietimo sistemą, pirtį, du kubilus, tris lauko pavėsines, stilingus ir jaukius kambarius, privatumą (užsakius visą sodybą). Galėsite išbandyti mūsų puikius virėjų sugebėjimus. Teikiame transportavimo paslaugas.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja

Video

EmaLimo
Andrius Velykis
Andrius Velykis
M&R Čičiūnų vaizdo projektai - Filmugamyba.lt
M&R Čičiūnų vaizdo projektai - Filmugamyba.lt