I. Žitkuvienė apie vestuvines sukneles ir jų kūrimą


VESTUVIŲ IDĖJOS: SVEČIŲ FOTOKNYGA

Nuotr. ZOOMBOOK
Svečių knyga – tradicinis vestuvių elementas, kuriame įamžinti sveikinimai metai iš metų džiugina jaunavedžių porą. Juk joje svečiai išreiškia savo gražiausius palinkėjimus, dalinasi šeimyniniais patarimais, primena juokingą nutikusią istoriją ar net sukuria trumpą eilėraštį. Svarbiausia, kad visi knygoje parašyti žodžiai būtų iš širdies, o taip rašyti žmones tikrai įkvėps netradicinė svečių fotoknyga. Be to, aukštos kokybės fotoknyga taps ir puikiu dekoracijos elementu jūsų vestuvėms. O mes pateikiame jums keletą patarimų, kaip ją susikurti.
1. Pradėkite kurti ZOOMBOOK fotoknygų maketavimo programoje. Pasirinkite knygos formatą priklausomai nuo svečių skaičiaus, kiek vietos norėtumėte skirti jų palinkėjimams. Pridėti papildomų knygos puslapių galėsite bet kuriuo metu. Siūlome rinktis matinį popierių, kadangi ant jo svečiams bus lengviau rašyti.
2. Svečių knygos viršeliui panaudokite kokybišką jaunavedžių nuotrauką. Jei vestuvių ceremonija vyks neįprastoje vietoje, pavyzdžiui, paplūdimyje ar kitoje šalyje, viršelyje galite pridėti ir akį traukiančių vestuvių lokacijos nuotraukų.
3. Maketuodami vidinius puslapius, atkreipkite dėmesį į fono spalvą, nes ant jo svečiai rašys savo palinkėjimus. Todėl stenkitės vengti įvairiaspalvių raštų bei tamsių spalvų, arba tekstui skirtas vietas atskirkite nuo fono. Nepamirškite vestuvių metu šalia fotoknygos padėti tinkamų rašiklių, kurių spalvos būtų kontrastingos su knygos fonais.
4. Sudėkite gražiausias jaunavedžių nuotraukas, iliustruojančias jų meilės istoriją ir kartu nueitą kelią, o šalia palikite tuščios vietos, kuri bus užpildyta artimųjų linkėjimais. Išdėstyti nuotraukas galite įvairiais būdais: paskiriant vieną puslapį nuotraukoms, o šalia esantį – tekstui; dėliojant mažesnes nuotraukas centre, o aplink jas paliekant laisvos vietos svečių fantazijai.
Nuotr. ZOOMBOOK
5. Priešingu atveju, galite sukurti ir tokią fotoknygą, kurioje dominuotų pačių svečių nuotraukos. Ją suskirstykite dalimis: atskiri puslapiai pabroliams ir pamergėms, jaunosios ir jaunikio šeimoms ir pan. Jei kuriate itin storą fotoknygą, vertėtų pradžioje įterpti turinį, kad svečiai galėtų lengviau rasti jiems skirtą fotoknygos puslapį.
6. Jei jums trūksta laiko ar įkvėpimo kurti fotoknygą nuo nulio, siūlome pasinaudoti svečių fotoknygos šablonu. Jums tereikės į tam skirtas vietas įkelti savo nuotraukas.
Ieškodami įdomios dovanos besituokiantiems draugams, sukurkite ir jiems jų vestuvių svečių fotoknygą. Juk tokia praktiška dovana juos ne tik maloniai nustebins, bet ir galės būti atversta ir pradėta pildyti jau vestuvių dieną.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-05-15 08:41
Gretule
man patinka ;) si ideja
kazin kokios kainos iseina as palinkejimu knyga tokia miela padaryciau