Susipažinkime su vestuvių planuotoja Edita Skruibiene


VESTUVIŲ ŠVENTĖ ITALIJOJE: NUOSTABIOJI TOSKANA

Italianwedding foto
Daugelis jaunavedžių tik tyliai pasvajoja apie vestuves svečioje šalyje. Ten, kur šilta, įspūdinga gamta, nepažįstama kultūra. Tačiau kartais be reikalo nesikliaujame savo širdimi – vestuvės užsienyje sparčiai populiarėja. Šalių įvairovė traukia, tačiau būna be galo sunku išsirinkti, maža to, trūksta paskatinimo ir patarimų. Tačiau bene Italija dažnai tampa ta vieta, kurioje jaunieji randa savo rojų, o jiems dažna pagalba tampa „Olga Studio“ komanda. Tad šį kartą rašome apie vestuves Italijoje, konkrečiai – mus pakerėjusioje Toskanoje. Kuo ir kodėl mus stebina šis kraštas, sužinosime pažvelgę į „Olga Studio“ atradimus Italijoje.

Toskana – Jūsų pasakos pradžia

Toskanos regionas vienas lankomiausių regionų vidurio Italijoje. Jame gausu UNESCO saugomų vietų, tiksiančių aplankyti ir įsiamžinti per vestuves: Florencijos, Sienos, Gimignano, Pienzos, Val d`Orcia senamiesčiai bei Pizos aikštė ir katedra. Reikėtų nepamiršti, kad Toskanoje apstu dar neatrastų vietų. Netyčia atrasta koplytėlė Jums sukels tiek pat euforijų kiek pati idėja, kad Jūs Italijoje. Kultūra, architektūra, net šiluma kitokia.
Kalbant apie orą – pasaka tęsiasi. Gražiausias laikas ir „Olga Studio“ vadovės nuomone – pavasaris. Vasaros būna karštos ir nerekomenduojama tuoktis dėl turistų srauto. Tačiau nesvarbu, kokį metų laiką pasirinktumėte, – gamta Toskanoje visada įspūdinga. Ji dar mažai žmonių paliesta: kalvos, neveikiantys ugnikalniai, maža to, netoli rasite ir dykumą. Tad įvairovės čia užtektinai.

Kodėl gi ne Italija?

Kuo ypatinga Italija, spėsite įsitikinti panaršę internete, tačiau kaip pačių vestuvių rūpesčiai planuojant jas užsienyje? „Olga Studio“ – pirma pagalba. Tai vestuvių planavimas Italijoje. Visi organizaciniai rūpesčiai: bilietai, vieta, muzika, programa – tai Olgos komandos rūpestis. Su šia pagalba suderinsite visas smulkmenas, nuo dokumentų iki programos eigos užtikrinimo per vestuves. Jūsų svajonės yra įgyvendinamos, tiesiog reikia žengti pirmą žingsnį – pasitarti su vestuvių planuotoja. Daugybė mitų sklando apie vestuves užsienyje, tačiau ar Jūsų baimės ir nerimas tikras – pasakys tik ji. Galbūt dar nesate nusprendę – ir nebūtina, specialisto patarimai Jums padės apsispręsti, ar tai būtų Jūsų svajonių vestuvės.

Kokias vertybes kuria Toskana?

Žinoma, iš vestuvių užsienyje Jūs parsivešite ne tik nuotraukas ir gerą emocijų užtaisą, bet ir atsiminimus, ir norą grįžti dar kartą. Aplankyti Italiją – tikrų tikriausia laimė, o kai ją sustiprina vestuvių šventimas, tai ar gali būti geriau? Ir pačios vestuvės įgauna daugiau spalvų. Tai nebūtinai gamtos ir klimato kitoniškumas, tai tradicijų paįvairinimas. „Olga Studio“ dažnai siūlo įtraukti itališką vakarienę, pasivažinėjimą mopedais ir kitas atrakcijas į šventės programą. Vestuvės Toskanoje nėra vien mėgstamos dėl vaizdų, o dėl veiklos ir įspūdžių. Rodos kiekviena vieta Toskanoje gali būti tinkama Jūsų meilės priesaikai. Kalnai, vingiuoti keliai – atraskite gyvenimą iš naujo. Tad leiskite „Olga Studio“ vestuvių planuotojai Jums daugiau papasakoti apie vestuves svečioje šalyje ir kokius laimingus ji padaro jaunuosius. Meilės priesaika gyvenime tik vieną kartą – tad kodėl gi ne Italijoje?
Daugiau apie vestuves Italijoje:
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2016-02-21 14:20
jurate
Vestuviu organizatoriai Tenerifeje


https://m.facebook.com/Vestuviu-organizatoriai-Tenerifeje-667067326734229/
2014-08-14 23:23
italija doc
turiu pasiulyma netoli romos prie ezero, jeigu domina parasykite.
2014-06-04 21:39
Vilia
man idomu kaina tokiu vestuviu
domina spalio menuo 2014 m
30 sveciu