Egzotiškos vestuvės su „Barefoot Bride Tenerife“


PAPUOŠALAI IR AKSESUARAI NUOTAKOMS: KUR IEŠKOTI?

Fotografai A photo www.a-photo.lt
Nuotakos įvaizdis susideda iš kelių dalių: suknelė, šukuosena, kvepalų dvelksmas... o kur dar aksesuarai. Tad šį sykį raginame nuotakas ne tik daug dėmesio skirti suknelės paieškai, bet ir pasižvalgyti po aksesuarų parduotuves. Galbūt atsitiks taip, kad ne tik aksesuarus prie suknelės derinsite, bet suknelę prie aksesuarų.
Šie lietuvės darbai stebina ne tik Lietuvą, bet ir Italiją. Nuotakoms sukurta kolekcija „Žydėjimas“ – rafinuotai ir elegantiškai moteriai. Tai ne tik tradiciniai auskarai, apyrankės, bet gėlių vainikai ir žaismingi atributai kaip kad peliuko ausytės. Kainos nuo 100 Lt, tačiau kūrėja teigia, kad dirba su aukščiausios kilmės ir kokybiškiausiomis medžiagomis, tad kaina priklauso nuo to, kokius akmenis ar aksesuarų dalis pasirinks pirkėjas.
Šioje internetinėje parduotuvėje gausu pasirinkimo ne tik nuotakoms, bet ir apskritai puoštis mėgstančioms damoms. O nuotakoms sukurta atskira erdvė, kurioje vyrauja perlų bei Svarovskio elementų deriniai. Kainos prasideda nuo 25 Lt, taikomos net nuolaidos ar akcijos. Tad išsirinks net pačios išrankiausios nuotakos.
Negalime nepagirti šios aksesuarų kūrėjos. Čia idėjos neužsibaigia vien tradiciniais papuošalais. Daug kūrybinės energijos įdėta į plaukų aksesuarus. Vyraujančios tematikos: nuo antikos braižo iki vintažo ir amžinos klasikos. Įstabi nuotraukų galerija su bendru nuotakos įvaizdžiu nepaliks abejingų. Naudojamos prabangios medžiagos aksesuarams, tad kainos čia atitinka kokybę. 100 Lt ir daugiau – tiek sumokėsite už šiuos papuošalus.
Šie kūrėjai išpildo nuotakų norus – individuali vizija yra derinama su profesionalų darbais. Galerijoje pateikiami ir jau sukurti variantai, puikiai tinkantys be galo moteriškam ir romantiškam įvaizdžio užbaigimui. Kainos čia irgi nedidelės, mat daugiausia kuriama iš šilko, tiulio, naudojami perlai. Neišleisite nei 100 Lt, jeigu jus sužavės šie aksesuarai.
Tai daugiausia papuošalai, kuriami iš Svarovskio kristaliukų. Lengvai spindintys ir prabangūs. Galima išsirinkti ir visą komplektą – apyrankę ir auskarus. Viskas tarpusavyje dera ir yra lengvai pritaikoma nebūtinai vestuvėse. Daugumos aksesuarų kainos nesiekia 100 Lt, tad sužibėti vestuvėms šios parduotuvės pagalba – itin lengva.
Ypatingai rekomenduojame pasižvalgyti šioje internetinėje parduotuvėje. Švelnių atspalvių kūriniai tiks romantiškoms ir be galo įsimylėjusioms nuotakoms. Nuo auskarų iki vėrinių su agatu ir Svarovskio akutėmis. Perlai ir kristalai – taip pat plačiai naudojama medžiaga. Kainos čia įvairios. Norite neperkopti 100 Lt? Rasite daug pasirinkimo šioje parduotuvėje.
Šiame puslapyje rasite daugybę aksesuarų, kuriuos noriai renkasi žinomi žmonės. Kodėl? Nes Dovilės kūryba jau užsitarnavusi savo vardą, o kūriniai išties verti pagyrų. Tad, jeigu sekate madą, pasižvalgykite po šiuos darbus, nes daugelis derinių tiesiog verčia iš koto. Plaukų gėlės, segės į plaukus, gėlių vainikai, net apykaklės ir varlytės pabroliams.
Tai ypatingai pavasariškai žydintys aksesuarai. Daug dėmesio skirta kaklo papuošalams ir lankeliams. Bohemiškas gėlių įvaizdis ryškus Tomos kūryboje. Kainos – 100 Lt ir daugiau, bet pamačiusios nuotraukų galeriją tikrai užsinorėsite bent vieno šedevro. Spalvinis pasirinkimas taip pat įvairus, o ką jau kalbėti apie patikimą kokybę. Tomos darbus rekomenduojame ieškančioms ko nors kiek nestandartinio, bet romantiško nuotakos įvaizdžiui užbaigti.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-06-04 21:42
Toma
o kokie geri page
aciu
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS