Kiek kainuoja vestuvių tortas?


KIEKVIENAS SVEČIAS TAMPA FOTOGRAFU: INSTAGRAM

ZOOMBOOK maketas
Profesionalios vestuvių fotosesijos – vis dar populiaru, tačiau šių laikų mobiliosios technologijos kasdien keičia mūsų požiūrį į fotografiją. Dabar kiekvienas svečias gali tapti vestuvių fotografu ir vos per keletą sekundžių pasidalinti šventės akimirkomis socialiniuose tinkluose. „Instagram“ programėlės pagalba, galėsite jau tą pačią dieną džiaugtis smagiausiomis savo vestuvių nuotraukomis. Jūsų svečiai tikrai nepraleis progos padaryti daug spontaniškų kadrų savo mobiliaisiais telefonais, o jūs galite paprašyti jų prisidėti prie nuotaikingos ir įvairiapusiškos jūsų vestuvių akimirkų galerijos. Skamba sudėtingai? Nesirūpinkite, jums tereikės tik iš anksto pasiruošti.
1. Sugalvokite savo vestuvių „Instagram” žymą. Stenkitės, kad ji būtų trumpa ir dar nepanaudota, pvz.: #jonaskriste, #0715myli, #amvestuves.
2. Sukurkite gražią fotodrobę su žinute, jog šioms vestuvėms kuriate atskirą „Instagram“ galeriją, pvz.:
- Įamžinkime šią šventę kartu! Fotografuokite ir kelkite nuotraukas į „Instagram“, #jonaskriste.
- Jei fotografuosite „Instagram“, pažymėkite šią šventę #jonaskriste.
- Mes mylim „Instagram“! O jūs? Šį vakarą žymėkite #jonaskriste.

ZOOMBOOK maketas
ZOOMBOOK siūlo įvairiausių formatų fotodrobes, kurias susikursite lengvai ir greitai. O svečiams galite papildomai išdalinti korteles su minėtomis žinutėmis ir žymomis, ant stalų palikti priminimus ir t.t. Svarbiausia, kad jie mėgautųsi šiuo procesu ir padarytų kuo daugiau unikalių kadrų.
3. Fotografavimas su „Instagram“ taps dar įdomesnis, jei šventės dalyviai galės iškart matyti pažymėtas nuotraukas dideliame ekrane. Pasinaudoję „Eventstagram“, galėsite vestuvių metu rodyti realiu laiku įkeliamus kadrus.
4. Vestuvių įspūdžiams atslūgus, sukelkite visas pažymėtas nuotraukas į fotoknygą ir padovanokite keletą jų aktyviausiems šventės fotografams. Kelkite nuotraukas tiesiai iš „Instagram“ ar savo kompiuterio į ZOOMBOOK maketavimo programą. Pridėkite prierašų, padėkų, pasinaudokite „Instagram“ nuotraukoms pritaikytiems dėstymo būdais. Sukūrę fotoknygą su ZOOMBOOK, jos peržiūra galėsite nemokamai pasidalinti su draugais ar artimaisiais, parodyti ją savo „Facebook“ ar „Google+“ paskyroje.
ZOOMBOOK maketas
Nepabijokite savo vestuvėms pabandyti kažką naujo, galbūt net jūsų močiutė susidomės „Instagram“ fotografija? Beje, nepamirškite pakelti akių nuo mobiliųjų įrenginių ir nuoširdžiai pasimėgauti šia nuostabia švente.
Daugiau idėjų su nuotraukomis EKSPERTAS ZOOMBOOK
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2014-06-06 18:16
Lina
O as buciau labai labai nepatenkinta, jeigu grizus po medaus menesio pamatyciau kad pilnas FB mano vestuviu ir mano pacios nuotrauku. Net gi galvoju irasyti i kvietima, kad neplatintu jaunuju nuotrauku...
2014-06-04 21:36
Aida
mano vestuves taip ir bus
smagu kad zmones moka naudoti technologijomis
saunuoliai