Nuotakos mamos stilius vestuvių dieną


SALDŽIAM VESTUVIŲ STALUI: „LIU PATTY“ SKANĖSTAI

Liu patty nuotr.
Vestuvės – tikras rojus smaližiams. Tačiau pastaruoju metu mados vėjai keičiasi ir čia. Nebeužtenka paprasto šakočio ar saldainių pintinės, reikia vis daugiau originalumo. Naujų skonių paieška, estetinis saldumynų patiekimas tampa vis svarbesni. Tačiau tai geras ženklas: mes daromės išrankesni, tad kartu iš tiesų atsirenkame tik geriausią gaminį. Todėl Jums pristatome dar vieną dėmesio vertą ženklą „Liu Patty“. Klausiate, kas jie tokie? Leiskite papasakoti daugiau.
Šio ženklo įkūrėja Liucina mus išties stebina savo požiūriu į darbą. Jeigu Jus žavi ne tik geras skonis ir skanėsto grožis, „Liu Patty“ gaminiai Jus pavergs ir tuo, kad yra tik iš natūralių produktų. „Liu Patty“ įkūrėja teigia, kad yra priklausoma nuo saldumynų, tačiau išvydę jos virtuvės šedevrus priklausomi taptumėte ir Jūs.
Visų pirma ji išsiskiria savo originalumu. Labai didelis ir įvairus keksiukų, tortų pasirinkimas. Čia jau kiekvienas skanumynas atrodo kaip meno dirbinys. Galima patiems pasirinkti siūlomą skonį iš pateiktų variantų. Jeigu turite savo pasiūlymų, drąsiai pasitarkite su Liucina. Tortų taip pat čia daug: nuo tradicinio medaus iki elegantiško balto šokolado ir braškių putėsių.
Ypatingi pasiūlymai vestuvėms taip pat apgalvoti šeimininkės. Tortai, keksiukai, „cake pops“, desertai stiklainiuose ir naujas „Liu Patty“ pasididžiavimas – mažieji ekleriukai bei šokoladinis pyragas su sūrio sluoksniu ir avietėmis! Tai tikrai išskirtinė pasiūla ieškantiems to, kas būtų kitaip negu pas visus.
Mums buvo svarbu susipažinti ir su pačia Liucina. Ji mums nemažai atskleidžia apie savo idėją:

1. Kuo Jūsų gaminiai yra išskirtiniai? Kas labiausiai stebina klientus?

Kalbant apie skanėstų pasirinkimą – jis išties didelis, tad čia išsiskirti galima nebent sukūrus kitokį skonį ir tam tikrą stilių. Tokie mūsų norai ir yra. Socialiniuose tinkluose matau šimtus paskyrų su įvairiausiais saldėsiais, taip pat gaminamais kuo natūraliau. Visgi stipresnius prekinius ženklus galima atpažinti netgi žurnaluose, jaunųjų paskyroje ar šventės fotografijose, jie turi savo braižą. Džiugu, kadangi ne kartą esu girdėjusi, jog mūsų desertus irgi atpažįsta, išskiria iš kitų.
Tačiau mūsų didžiausias išskirtinumas turbūt bus tas, kad visiškai nenaudojame cukrinės masės, nedengiame ja tortų. Man pačiai jos skonis yra nepriimtinas, todėl „Liu Patty“ viską puošiame kremais, uogomis, gyvomis gėlėmis. Žmonių, kuriems būtent toks požiūris yra priimtinas, ratas labai didėja. Tad stengiamės juos stebinti kruopščiai atliktu darbu, elegantiškai išsuktais kremo vingiais ir labai individualiai išpildytais užsakymais.
 

2. Liucina, kokioms šventėms dažniausiai tenka ruošti saldaus stalo vaišes? Ar skiriasi pasiruošimas vestuviniam stalui nuo paprastos šventės?

Iki šiol daugiausia dirbome vestuvėse, krikštynose ir tam tikrų parduotuvių, salonų atidarymuose. Be abejonės, kiekvienas užsakymas yra labai skirtingas, bet jie turi ir bendrų bruožų. Štai vestuvės yra ta šventė, kur netgi ieškant pačių originaliausių, niekur nematytų ir drąsių sprendimų, negalima pamiršti pačios progos rimtumo ir svarbos. Dėl to paprastai lieka tam tikra dalis elegancijos, šviesių spalvų, išskirtinių gėlių, naudojama daugiau papildomų rekvizitų ir kitų panašių detalių.

3. Ką dar norėtumėte įtraukti į savo meniu? Ar dažnai jį papildote?

Man visuomet norisi keistis, judėti į priekį. Turime labai stiprių produktų, dėl kurių užsakovai grįžta, tačiau iki šiol ieškau ir naujų skonių. Netgi atėjus į mūsų saldųjį restoranėlį, lankytojai ne visada žino, ką ras. Sąmoningai keičiame pasiūlą, kad nenusibostume, kad kiekvienas apsilankymas būtų iš dalies nauja patirtis.

4. Kas Jums yra pats skaniausias saldumynas? Kaip pagal Jus turi atrodyti saldus stalas?

Dievinu daugumą saldumynų ir juos renkuosi netgi pagal nuotaiką. Kartą tai bus lengvas tortas su mėlynių pūtėsiais, o kitą – sodriu, juodo šokolado kremu pripildytas ekleriukas.
Kalbant apie saldų stalą, mėgstu, kad jame būtų įvairovė, būtų galima pasirinkti, bet tuo pačiu jis išliktų elegantiškas, neperkrautas. Gal banaliai nuskambės, tačiau kokybė išties yra kur kas svarbesnė už kiekybę. Geriau suvalgyti vieną labai skanų pyragaitį, vietoj trijų bet kokių.
Daugiau informacijos ir kontaktai užsakymams www.liu-patty.lt
Draugaukime ir FACEBOOK
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-06-28 19:17
Keksas
teko per draugu vestuves valgyt snikerio sknio ju keksus
man kaip snikers fanui buvo tobula