Galvoji, kad medaus mėnesio lagamino krovimas vieni juokai? Pabandyk.


KOKIAS TENDENCIJAS PRISTATO NAUJOS VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJOS

Fotografai A-photo.lt
Šį sezoną matėme daugybę įvairių vestuvinių suknelių variacijų. Pasirinkimo išties daug, tačiau tendencijos panašios. Kokios jos, sužinosime pažvelgę į Kenneth Pool`s, Monique Lhuillier's ir Jenny Packham's prognozes 2015 metų nuotakoms.

Kenneth Pool

Šių kūrėjų mados namai dažniausiai apibūdinami kaip fantazijos ir dramos derinių garbintojai. Prabangūs audiniai ir nepriekaištingas darbas – Kenneth Pool vizitinė kortelė. Tad 2015 metų kolekcijai dedikuota išties daug idėjų. Kūrėjai vilioja būsimas nuotakas didele įvairove ir gausa. Nuo pūstų, balinių iki puikiai priglundančių ir išlenktų „undinės“ formos suknelių. Tad įkėlus koją į šią kolekciją nepastebėsite, kaip nieko kito ir nebeieškosite.
Fantazijos įgyvendinimas
Kaip ir tikėjomės, Kenneth Pool dizainas vėl nenuobodus ir išskirtinis. Seksuali moters prigimtis derinama su švelnumo pliūpsniu. Naudota daug nėrinių, satino ir tiulio. Kaip teigė renginio dalyviai, tai buvo minkštų formų fantazijos, tačiau tuo pačiu sukurtas dizainas galės įsirašyti prie laikui nepavaldžių modelių.
Kenneth Pool taip pat pateikė nemažai skirtingų kirpimų suknelių. Be petnešėlių, korseto tipo arba vietoj petnešėlių tik nėriniais prilaikoma suknelė. Kitaip tariant nėriniuotos petnešėlės, skirtos ne tiek prilaikyti, kiek puošti. Tačiau nesvarbu, su petnešėlėmis ar be, dažniausiai pasitaikiusi viršutinės dalies forma – širdelė, kas dažnai naudojama korsetuose.
Sukirpimas skyrėsi ir sijono dalyje. Pūsta standartinė apačia arba keliais sluoksniais išpūstas sijonas. Tačiau ši dalis atrodė ypatingai lengva, nes efektui išgauti buvo naudojamas ir tiulis. Derėtų pabrėžti, kad nėriniai naudojami ne tik viršutinės suknelės dalies puošybai, bet įterpi net į platėjančią sijono dalį.

Monique Lhuillier

Šie kūrybos namai save pristato kaip prabangos ir glamūrinio įvaizdžio kūrėjus. Įdomu tai, jog vestuvinėmis suknelėmis Monique Lhuillier neapsiriboja, tad jų linija yra labai atvira interpretacijoms ir kosmopolitiškai įtaigai. Tačiau naujoje kolekcijoje matome ir švelnesnių spalvų, tai – įsimylėjusiai moteriai sukurtas dizainas.
Nežemiškas sapnas
Toks apibūdinimas puikiai pasako dizainerių fantazijos įgyvendinimą. Ji pakerėjo lengvumu, neįkyriu blizgesiu ir vėlgi švelnumu. Nežemiškas sapnas – tokiais žodžiais atsiliepiama apie kolekciją. Atrodo pavasario tendencijos dedikuotos moteriškumui.
Vestuvinės suknelės tiesiog „plaukė“ podiumu. Lengvas kaip oras tiulis, suknelės prailgėjimas ir nėrinių viražai kėlė į debesis ir renginio svečius. Puikiai buvo sukurta nuotaika ir lengvumo jausmas. Pačios suknelės daugiau siūtos pagal standartinę – pūsto sijono – manierą. Taip pat didelis dėmesys skirtas nėriniams. Nėriniuotos, ilgos ir blizgučiais puoštos rankovės – išskirtinai šios kolekcijos atradimas. Pagrindinė suknelių spalva taip pat išliko balta, tačiau šioje kolekcijoje buvo pristatyta ir viena melsvo atspalvio suknelė. Tiesa, pastelinis tonas puikiai derėjo kitų baltų suknelių fone.
Aksesuarų gausos nebuvo ypatingos, tačiau viena kas nesikeitė – ilgas nuometas. Monique Lhuillier vertina tradicijas, tad nuometas puikiai tiko neperkraunant įvaizdžio. Tačiau negalime teigti, jog dizaineriai nerekomenduoja naudoti plaukų aksesuarų ar gėlių lankelių. Jų taip pat buvo pristatyme, bet tai buvo santūru ir kuklu.

Jenny Packham

Britiški dizaino namai, bet turbūt vieni geriausiai žinomų visame pasaulyje. Nuo vestuvinių suknelių iki vakarinių – šį ženklą renkasi net žvaigždės. Tad kuo jis toks išskirtinis, bandome sužinoti peržvelgę 2015 metų kolekciją.
Retro įkvėpimas
Visų pirma Jenny Packham maištauja rinkdamasi suknelių spalvą. Kas sakė, kad vestuvinė suknelė turi būti balta? Tikrai ne šie dizaino namai. Šilta šampano, karamelės, pastelinės melsvos – tai spalvos, įkvėpusios kolekciją. Vintažinis glamūras, retro stiliaus nuojauta – dar vienas Jenny Packham išskirtinumo ženklas. Suknelės išsiskyrė ir savo estetika. Prancūziški nėriniai, painus karoliukų tinklas, kristalinės detalės. Bundanti ryto romantika, susipynusi su aukštuomenės damų įvaizdžiu, – taip kalbama apie Jenny Packham naujausią kolekciją.
Pačios vestuvinės suknelės pakankamai universalios, be pūstų sijonų, tad jos tinka ne tik vestuvių šventei. Dažniausiai kolekcijoje pasikartojęs kirpimas – lengvai krintančios ilgos suknelės. Taip pat daugumoje modelių vyravo daugiau pridengta krūtinė bei pečių linija. Lengvas tiulio sluoksnis nugulė pečius. Dar vienas išskirtinumas – tai kiek apkūnesnių formų modelių pristatytos suknelės. Tad Jenny Packham galvoja ne tik apie estetinį vaizdą, bet ir apie patogumą ir didesnę galimybę nuotakoms išsirinkti. Peržvelgę šią kolekciją Jūs rasite ne tik idėjų nuotakos suknelei, bet ir pamergėms ar net kitokiai šventei puikiai tiksiantį kūrinį.
 
Kokia bus tavo suknelė?
Apie sukneles kalbasi FORUMO MERGINOS www.apievestuves.lt/forumas
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-06-28 19:19
Ineta
o cia man kaip tik :) ka tik pasipirso o as jau sukneles ieskau :D man vera vang ir Egles Jono zmonos suknele super ;)