Idėja mergvakariui: The sex and the city


VESTUVINIŲ TERMINŲ ŽODYNAS (PAPILDYKITE)

Fotografai A-photo.lt
Mielieji,
viena iš apievestuves.lt skaitytojų mums atsiuntė įdomų laišką su vestuvinių terminų žodynu, kurį pati pradėjo daryti. Gal papildome visi kartu? Savo terminus ir jų paaiškinimus rašykite komentaruose. Laukiame.
Nuotaka – mergina, tikrai ne nuotaka siaubūnė, kuri neršia forumuose ir pykstasi su visais. Tai nuostabi mergina, besiruošianti savo šventei.
Koordinatorė – tai būtent vestuvių dienos koordinatorė, kuri įvykdo jūsų patikėtus darbus, kad mamos ir močiutės bei draugės su sesėmis galėtų džiaugtis jūsų švente.
Planuotoja – tai asmuo, jums padedantis suplanuoti vestuves nuo A iki Ž. Ji su jumis ir jūsų vestuvių dieną.
Muzikantai – tai iš labai senų laikų atklydęs vestuvinių muzikantų pavadinimas. Taip ir vadiname – vestuvių muzikantai. Ką galvojate taip ir yra. Tai grupė žmonių ar keli asmenys, kurie ir veda, ir šokdina, ir dainuoja.
Muzikinė grupė – grupė profesionalių muzikantų, atliekančių savo kurtą muziką arba perdainuojančių populiarias dainas.
Forumas – vestuvių tematikos forumas tai erdvė, kur renkasi nuostabios merginos, būsimos nuotakos. Čia jos dalijasi savo atradimais, praradimais, džiaugsmais, klausia patarimo ir kt.
Fotografas – tai jūsų dienos įamžintojas. Jis – puikus psichologas ir nuostabus draugas. Jis padeda sumodeliuoti situacijas, į kurias jūs patekę jaučiatės ypatingai ir nuostabiai. Finalas – nuostabios nuotraukos.
Vestuvių svečiai – tai jūsų artimiausi ir nuostabiausi žmonės, kurie džiaugiasi jūsų laime ir nuostabia balta švente.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-06-28 19:17
Kotryna
jau juokiausi iki nukritimo :D i like it