Nauja stilisto L. Salasevičiaus vakarinių suknelių kolekcija


3 „UŽ“ NEPINIGINĘ VESTUVINĘ DOVANĄ

Nuotrauka iš straipsnio aut. archyvo
Jei tektų balsuoti už geriausią vestuvinę dovaną, turbūt dauguma jaunavedžių savo balsą atiduotų vokeliams su pinigais – jais galima apmokėti ir povestuvinę kelionę, pasidengti vestuvių išlaidas ar įsigyti norimų daiktų. Vis dėlto piniginės dovanos stokoja asmeniškumo ir paprastai ištirpsta bendram katile.
Tuo metu sprendžiant klausimą, ką padovanoti vietoj pinigų, visuomet kyla ir abejonių – ar daiktas tikrai pravers, ar atitiks jaunųjų skonį, ar nebus vienam naudingesnis labiau nei kitam.
Ar yra tokia dovana, kuri būtų naudinga ir jai, ir jam, praktiška, bet ne beveidė, stilinga, bet kartu tinkanti įvairiam skoniui? Teisingas atsakymas – GALI. Ir tai visus šiuos parametrus atitinka „Electrolux“ dulkių siurblys „Ergorapido“.

Antras siurblys – prabanga

Dovanoti ypač tinka daiktai, kurių kažkas sau nepirktų, nes teoriškai be jų galima apsieiti, bet kurių tiesiog norisi, nes jie tikrai prisidėtų prie gyvenimo kokybės. Antras siurblys namuose – nėra būtinybė, tačiau labai patogus pagalbininkas, jei kalbame apie dulkių siurblį-šluotą.
„Ergorapido“ yra pastatomas ant specialaus stovo, nuo kurio kraunasi panašiai kaip mobilusis telefonas, ir visada gali būti po ranka – juk dažnai, kai reikia staiga ir nedaug pasiurbti, tiesiog tingisi išsitraukti didįjį siurblį.
Beje, jei butas nedidelis ir neturite ar kartais nenorite naudoti pagrindinio siurblio, 18V „Ergorapido“ modelis su ličio jonų baterija yra pajėgus išsiurbti ir visus namus.

Abiems – vienodai gerai

Jei iki šiol naudojotės tik įprastu dulkių siurbliu, namų valymas galėjo atrodyti varginanti pareiga, kurią norisi permesti kitam. Tačiau „Ergorapido“ gali radikaliai pakeisti šį požiūrį ir iš sutuoktinių ginčų sąrašo tikrai bus išbrauktas klausimas „Kas šįkart turėtų siurbliuoti namus?“.
„Ergorapido“ neturi laido ir juo darbuotis gerokai patogiau ir smagiau nei įprastu siurbliu. Jus tikrai nustebins jo manevringumas – „Ergorapido“ antgalis gali judėti net 180° kampu. Be to, jei reikia pasiurbti ne grindis, o kitą paviršių – palangę, lentyną ar sofą - patogu pasinaudoti išimamu mažuoju rankiniu siurbliuku.
Reikia papildomų argumentų dėl praktiškumo? Pirmiausia, šį cikloninį siurblį išvalyti labai paprasta – tereikia iškratyti specialią talpą ir jokio rūpesčio dėl maišelių. Be to, jis turi savaime išsivalantį šepetėlį, suveikiantį koja paspaudus ant antgalio. Taip pat galima rinktis modelį su papildomu apšvietimu antgalyje.

Pripažintas dizaino autoritetų

Nuo pat atsiradimo Lietuvoje šį dulkių siurblį kaip interjero aksesuarą renkasi dizaineriai, stilistai ir architektai. Be to, nuo pat pirmosios “Ergorapido” kartos šis dulkių siurblys nuolat pelnydavo prestižinius “iF”, “RedDot” ir “Plus X” dizaino apdovanojimus. Paskutinysis - 2014 metų „Red Dot“ ir „geriausio iš geriausių“ titulas inovatyviausio dizaino produktų kategorijoje.
Naujausias, trečios kartos „Ergorapido“ savo dizainu ir ergonomiškumu įtiks ir išrankiausiam šeimininkui, juolab, kad galima pasirinkti net iš dešimties skirtingų spalvų modelių. Šio siurblio nekils noras nukišti į kampą, nes jis tiks ir prie modernaus, ir klasikinio interjero.
Dulkių siurblių „Ergorapido“ galite rasti „Electrolux“ prekybos partnerių parduotuvėse.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2015-10-15 17:57
Jolanta
Nepiniginės dovanos lieka kaip prisiminimas. Problema tik tame, kad svečiai ne visada pataiko...
Prisijunkite prie Norų Saugyklos www.norusaugykla.lt ir sudarykite savo pageidaujamų dovanų sąrašą. Čia rasite ir patarimų, kaip lengvai ir korektiškai jį sudaryti, kad dovanų sąrašas pagelbėtų svečiams, bet neapsunkintų jų.
2015-03-01 12:38
ola
Koks nenupirktas straipsnis.... :)
2014-07-03 18:09
Birute
o as galvojau siuolaikiniai jaunavedziai nori LT dovanu vokuose
2014-07-03 15:46
Rita Isbandzius
Turim! Jeginis daiktas, gavom dovanu, nelabai zinojau ar ieskojau, bet dabar net nebeissitraukiam savo "pagrindinio didziojo " siurbel , nes sitas ant tiek galingas kad viska susiurbia (o mes praturtejome suniu ir sunumi nuo to laiko kai ji gavome dovanu) :) rekomenduojulabai labai