Kur švęsti vestuves?


ĮSPŪDINGIAUSI DVARAI JŪSŲ VESTUVĖMS

Fotografai A-photo.lt
Planuojate savo vestuvių šventę rengti didingoje vietoje? Dvaras yra puiki erdvė įspūdingoms, gražioms ir nepamirštamoms vestuvėms. Tai vieta, alsuojanti senove, turinti savotišką aurą ir vestuves paverčianti didinga, rafinuota švente.

Krikštėnų dvaras

Jis yra Ukmergės rajone. Neseniai atgaivinti rūmai gali pasiūlyti dideles, puošnias pokylių sales jūsų vestuvėms su jaukiais židiniais bei kamerine aplinka. Dvare senovės dvasia ir elegancija derinama su šiuolaikiška estetika. Buvo pasistengta atkurti kuo autentiškesnę aplinką, kuria galėjo mėgautis pirmieji dvaro gyventojai. Dvaras apsuptas gražios gamtos peizažų – šalia tyvuliuoja trys tvenkiniai.

Vidiškių dvarą

Šį dvarą (Ignalinos r.) verta rinktis vestuvėms vien dėl jo unikalios aplinkos. Pietinėje rūmų pusėje yra vienas gražiausių terasinių parkų Lietuvoje. Dvaras stebina tuo, kad apsuptas tvenkinių turi išlikusią šimtamečių topolių alėją, nusidriekusią ties Varnio ežeru. Tai puikus pasirinkimas jaunavedžiams, norintiems įsiamžinti ispūdingame gamtos prieglobstyje. Klasicistinio stiliaus Vidiškių dvaro rūmų ansamblyje prabanga ir patogiu poilsiu gali mėgautis iki 50 šventės svečių. Viduje rūmų kambariai apstatyti baroko, rokoko ir ampyro stiliaus baldais, kuriančiais bendrą didybės ir prabangos atmosferą.

Baptyno–Žemaitkiemio dvaras

Dvaras Kauno r.) – žavūs, bohemiška autentika alsuojantys rūmai, turintys dvi sales: pirmame ir antrame aukšte. Pirmame aukšte esančioje salėje įrengta scena su įgarsinimu bei videoprojekcija. Šalia dvaro galima pamatyti klojimą bei vynuogyną. Toks dvaras yra puikus pasirinkimas norintiem jaukios bei įdomios vestuvių šventės. Klojimas taip pat nuomojamas šventėms, jame galima sutalpinti iki 1000 šventės dalyvių, tačiau šiame pastate rengiama šventė turėtų būti tam tikros specifikos.

Šešuolėlių dvaras

Šeišuolėlių dvaras (Širvintų r.) – tai architektūrinis paminklas su nepaprastai daug autentikos. Galima teigti, kad tai vienas puošniausių dvarų. Rūmuose įrengta prabangi, šviesi pobūvių salė, kurioje gali tilpti iki 50 jūsų svečių. Jei reikia, lauko terasoje pastatoma palapinė. Rekonstruoto dvaro ansamblio pastatuose esančioje pobūvių salėje švente mėgautis gali net 400 svečių. Dėl vestuvių dalyvių nakvynės taip pat nevertėtų rūpintis, čia yra daugybė miegamųjų bei atskirų namelių. Dvaras taip pat gali pakviesti pasimėgauti nuostabiu parku bei šalia esančiais trimis tvenkiniais. Rūmų autentiškumas privers kiekvieną prisiliesti prie senųjų laikų dvasios bei prabangos, suteiksiančios vestuvių šventei išskirtines akimirkas.

Jakiškių dvaras

Tai neeilinių, kūrybiškų ir meniškų vestuvių mėgėjams šis Joniškio rajone esantis dvaras yra puikus pasirinkimas. Rūmai vis dar nerestauruoti, todėl laiką leistumėte visiškai autentiškoje aplinkoje. Pobūvių salėje galima sutalpinti iki 50 svečių, o per furšeto tipo šventę iki 100 žmonių. Dvaras mėgstamas menininkų, čia vyksta įvairūs koncertai, poezijos vakarai, todėl mėgstantiems bohemišką aplinką šie rūmai išpildys visus lūkesčius.

Norviliškių pilis (Šalčininkų r.) 

Tai unikali vieta vestuvėms vien istoriniu požiūriu, pilis apipinta meilės istorijomis ir legendomis. Didžiojoje pilies menėje gali švęsti net iki 120 jūsų šventės dalyvių. Šalia esančioje katalikų bažnyčioje galima surengti ir vestuvių ceremoniją – tai puikus sprendimas, jei jūsų išsirinktą dieną nėra laisvų vietų Santuokų rūmuose. Taip pat Norviliškių pilis siūlo nemokamą vestuvių planavimą. Planuojantiems neapsikrauti vestuviniais darbais verta susimąstyti.

Užutrakio dvaras (Trakų r.) 

Tai rūmai jaunavedžiams, prioritetą teikiantiems aplinkai. Iš dvaro terasos atsiveria nuostabus vaizdas į Galvės ežerą. Salių sienas ir lubas puošia įmantrūs ir dailūs lipdiniai, vaizduojantys augalinius bei antikos motyvus. Įspūdinga aplinka šventei suteikia prabangos prieskonį, taip norimą vestuvių dieną.

Bistrampolio dvaras (Panevėžio r.)

Estetikos ir tvarkos mėgėjams puikus pasirinkimas. Antrame rūmų aukšte yra net keletas skoningai įrengtų salių, tad galite pasirinkti jums tinkamiausią. Didžiojoje rūmų menėje talpinama nuo 70 iki 100 asmenų, kitoje, Baltojoje salėje, vertėtų švęsti šiek tiek mažesnes vestuves, čia gali dalyvauti iki 50 šventės svečių. Norintiems ne tik gražių, bet ir linksmų akimirkų šie rūmai gali pasiūlyti fotosesiją su žirgais.

Arvydų dvaras (Vilniaus r.)

Iš kitų išsiskiria spalvomis ir tvyrančia dvasia. Norintiems vestuvių šventę surengti būtent čia rūmai gali pasiūlyti didingą, gėlėmis bei žvakėmis papuoštą salę, kurioje tilps nuo 40 iki 80 jūsų svečių, priklausomai nuo stalų išdėstymo ir šventės pobūdžio. Dvaras taip pat gali pasiūlyti gausybę staigmenų, jaunieji ir jų svečiai gali mėgautis tiek pasiskraidymu oro balionu, tiek jodinėjimu žirgais, pasivažinėjimu limuzinu arba spa procedūromis. Galima teigti, kad šis dvaras yra išskirtinis savo drąsa ryškioms detalėms bei idomus gilia istorija.

Taujėnų dvaras

Šiuose rūmuose gausu salių ir menių, kur kiekvienoje galima pasirinkti erdvę savo vestuvėms. Atsižvelgiant į salės dydį bei stalų išdėstymą, šventėje gali dalyvauti nuo 15 iki 400 svečių. Nesvarbu, didelės ar mažos vestuvės planuojamos, šiame dvare tikrai rasite patinkantčią salę. Menėse bei salėse yra išlikusių autentiškų dekoracijų fragmentų, baldai bei interjero dekoras nukelia į tuos laikus, kur galite pasijusti tikra rūmų dama ar ponu. Dvaro teritorijoje taip pat yra gražus parkas, kuriame galite įteisinti savo civilinę santuoką ir prisiminimui pasodinti ąžuolą Jaunavedžių ąžuolų alėjoje. Šis medis bus stiprios ir taurios santuokos simbolis.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2015-02-23 16:26
Narvydiškis
Narvydiškio dvaras yra 50 km nuo Vilniaus, šalia Kernavės. Kviečiame užsukti!
http://www.narvydiskiodvaras.lt/