Ko reikėtų atsisakyti planuojant 2017 metų vestuves


JIMMY CHOO – NUOTAKOMS IR NE TIK

 
Fotografai A-photo www.a-photo.lt
Tikriausiai net ir Pelenė būtų norėjusi avėti Jimmy Choo (Džimio Šo) kurpaites tą įsimintiną naktį, kai iš bjauriojo ančiuko pavirto gražuole gulbe. Štai net Anne Hathaway filme „Ir velnias dėvi Pradą“ buvo apkaltinta pardavusi sielą, kai pirmą kartą apsiavė Jimmy Choo batelius. Tikriausiai kiekviena moteris norėtų pasipuošti visame pasaulyje žinomo mados dizainerio Jimmy Choo vardo bateliais, o vestuvės tam būtų ypatinga proga ir nuotakai, ir pamergėms ar nuotakos draugėms.

Jaunoji be Jimmy Choo – ne jaunoji

Jimmy Choo leidžia rinktis iš nuostabios kolekcijos, kurioje puikuojasi stulbinami bateliai nuotakoms, pamergėms ir visoms kitoms moterims. Nuotakos tikrai ras iš ko rinktis ir galės patenkinti net slapčiausius savo norus. Nuo delikačių nėriniuotų batelių su satino dirželiais iki nuodėmingų inkrustuotų kristalais aukštakulnių, kurie bet kurią nuotaką padarys pačią nuostabiausią. Batelių kolekcijoje nuotakoms dominuoja niekada iš mados neišeinanti balta it sniegas, sidabro bei aukso elementai ir šiuo metu pakilusi ant bangos kūno (nude) spalva. Taip pat vyrauja nėrinių, dirželių ir blizgučių detalės, atrodančios stulbinamai.

JIMMY CHOO – ne tik nuotakai

Jei norite pasipuošti įspūdingais bateliais, nebūtinai reikia žengti prie altoriaus: kiekviena moteris ras iš ko rinktis bet kokiai progai. Pamergėms siūlomi bateliai taip pat atrodo nuostabiai. Vyrauja aukso, sidabro, pilka, persipinanti su matine. Išsiskiria ryškiai rožiniai, tamsiai mėlyni ir rudi bateliai, taip pat puošti dirželiais ir nėriniais. Jie puikiai tiks ne tik vestuvių ceremonijai, bet ir vakarui. Nuotakos draugės taip pat gali rinktis iš įspūdingų batelių, siūlomų Jimmy Choo. Nevestuvinių batelių kolekcijoje dominuoja ryškesnės ir įvairesnės spalvos. Derinami juodos ir aukso spalvų elementai, daug matinės pilkos, taip pat populiarios rožinė ir mėlyna spalvos.

Tobulas derinys

Nei nuotaka, nei pamergės ar svečiai neprašaus pasirinkę ir Jimmi Choo delninukes. Kolekcija sukurta taip, kad kiekvienai batelių porai tobulai pritaikysite ir nuostabią delninukę. Rinktis tikrai yra iš ko. Visa kolekcija žiba tikrąja šio žodžio prasme. Su tokia delninuke sužibės ir nuotaka. Blizgučiai, persipinantys su sidabrinėmis ir auksinėmis detalėmis, magnetiniai užsegimai, šampano spalvos žibėjimas, įvairios grandinėlės tikrai patrauks visų akis. Pasipuikuoti galės ir pamergės bei nuotakos draugės, kadangi spalvų ir modelių pasirinkimas išties didelis. Gan populiarios tamsios ir ryškių spalvų delninukės, ryškiai rožinės, pilkos, rudos ir juodos su įvairiomis aukso detalėmis bei blizgančiais papuošimais.
Apie batelius kalbasi ApieVestuves.lt FORUMO MERGINOS UŽEIK IR TU www.apievestuves.lt/forumas
Daugiau apie nuotakos stilių skaitykite atskiroje rubrikoje NUOTAKOS STILIUS 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2014-08-16 19:01
Roberta
'Jaunoji be Jimmy Choo – ne jaunoji' neperlenkit lazdos :)
2014-07-17 17:24
Kristina
Nors kainos stulbinančios...nei vienas nuotakos batelių modelis labai "neužkabino"...