Lietuvių moterų svajonių sužadėtuvių miestai – Paryžius, Roma ir Vilnius


ŽVILGSNIS Į 2015: NUOTAKOS STILIUS PAGAL ANGELO MIO

Nuotrauka iš asmeninio Angelo Mio archyvo
Visais metų laikais, be išimčių, stengėmės padėti tiek jaunavedžiams, tiek visiems vestuvių svečiams. Šį kartą mes vėl verčiame baltą lapą ir kalbame apie 2015 metų tendencijas. Nors ir sunku prognozuoti nuotakų norus, o juolab dar tik būsimus, mes maloniai apie tai pakalbėjome su šios srities eksperte. Su „Angelo Mio“ savininke Živile kalbamės ne pirmą kartą ir ji turi ką papasakoti apie ateinančias mados permainas.
Pagrindinis mus ir, manome, visas būsimas nuotakas dominantis klausimas buvo toks: kokius pokyčius galime pastebėti nuotakos stiliuje ir ar išties 2015 mados kryptis įneš daug naujo atspalvio?

Dar daugiau glamūro ir spindesio

Per pastaruosius penkerius metus vestuvinių suknelių tendencijos labai kryptingai keitėsi. Lietuvaitės nuotakos kasmet rinkosi vis paprastesnes, kuklesnes sukneles. Šiuometinės nuotakos geidžiamiausia suknelė taip pat buvo tiesaus silueto, jokiu būdu be „blizgučių“ ir kuo lengvesnė ar net uždaresnė. Tačiau jau greitai teks pakeisti šią įsivyravusią kuklios suknelės viziją, kadangi viso pasaulio dizaineriNOai 2015 metų kolekcijose negaili įspūdingų detalių, ryškių akcentų, prabangių nėrinių bei... ypač stambių žėrinčių kristalų. Madingos bus gilios iškirptės suknelės priekyje bei nugaroje, tačiau kartu ir kontrastingos ilgos rankovės.
Daugumos dizainerių kolekcijose atsiranda nemažai ne tik klasikinių vestuvinių suknelių formų, bet ir itin seksualių, moteriškumą pabrėžiančių siluetų. Griežtas pečių linijas keičia romantiškai laisvai krintančios nedidelės rankovytės, gausiai ir netvarkingai besiplaikstantis tiulis sukuria dar didesnę lengvumo iliuziją, net jei suknelė neįtikėtinai pūsta! Griežtesnio įvaizdžio ieškančioms nuotakoms – didžiulis pasirinkimas modernių suknelių su apykaklėmis.

Nauji atradimai: netradicinės spalvos ir aksesuarai

Kalbant apie spalvas, dizainerių 2015 metų kolekcijose pristatomos suknelės melsvų, pilkšvų atspalvių bei jau pernai pripažintos mėtinės spalvos. Tačiau Lietuvos nuotakos palyginti dar nedrąsios. Retai kada pasirenka įmantresnių atspalvių suknelę, o savo šventei kitokią nei baltą ar šampano spalvos suknelę sunkiai įsivaizduoja. Nors Lietuvos nuotakos mieliau renkasi klasikinio modelio ir spalvų sukneles, mes galime pastebėti, jog mados besivaikančių nuotakų skaičius tik auga. Taigi mūsų šalį tikrai pasiekia naujausios tendencijos, tik reikia drąsiai jas priimti ir savo šventei rinktis tai, kas iš tiesų patinka, nepaisant aplinkinių nuomonės.
Taip pat užsienio šalyse ypač išpopuliarėjo aksesuarų naujienos: žemę šluojantys nėrinių apsiaustai dėvimi per ceremoniją, įspūdingi galvos apdangalai, ryškūs akcentai šukuosenose bei vis įmantresni suknelės stilių išlaikantys bateliai. Visuomet drąsiname nuotakas rinktis TIKRUS vestuvinius batelius, kurie labai papildo bendrą stilių, kadangi ir nuotraukose tai yra puikiai matomas akcentas!

Mados vėjai Lietuvoje

Salone „Angelo Mio“ visada turime ir klasikinių, ir naujausias tendencijas atspindinčių dizainerių suknelių. Taip pat siūlome ir įvairių atspalvių naujienas. Taigi ir išrankiausia bei stilingiausia nuotaka suras dizainerių perliukų. Jau šių metų rugsėjį pristatysime naujovę Lietuvoje – dizainerės Rosa Clara sukneles. Taip pat turėsime Didžiosios Britanijos nuotakų išskirtinai vertinamo dizainerio Iano Stuarto šilkinių suknelių kolekciją.
Ypač daug 2014 metų nuotakų rinkosi trumpas sukneles savo šventei. Dizaineriai siūlė daug įmantrių formų – net ir trumpa suknelė tapo graži ir atspindinti šventės dvasią. Vis dėlto nereikėtų rinktis visai paprastos trumpos suknelės, kadangi dėl šio pasirinkimo dažniausiu atveju nuotaka paskęsta spalvingame svečių šurmulyje. Gerai pagalvokite, ar tokią svarbią savo gyvenimo dieną norite praleisti vilkėdama paprasta suknele ar būti šventės karaliene. Taip pat reikėtų atsakingai apmąstyti ir juodos suknelės pasirinkimą – ar ji tikrai atspindi Jūsų charakterį, gyvenimo būdą ir nuotaikas, o nėra tiesiog jaunatviškas noras pamaištauti prieš tradicijas ar net pačias vedybas? Mūsų didžiausias palinkėjimas nuotakoms yra visada rinktis tokią suknelę, kokios iš tiesų norite JŪS pačios. Taip pat džiaugtis ir didžiuotis savo pasirinkimu prieš pačią save!
Dėkojame Angelo Mio vadovei už malonų interviu
Daugiau informacijos www.angelomio.lt
Daugiau apie nuotakos stilių rubrikoje NUOTAKOS STILIUS 
Apie sukneles kalbasi forumo merginos - ateik ir Tu www.apievestuves.lt/forumas
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai