Pažintinė savaitė Jaunavedžiams Italijoje


NUOTAKOS PUOKŠTĖJE PASLĖPTA KAMERA – AR TAI ĮMANOMA?

Fotografai A-photo www.a photo.lt
Vestuvės – viena daugiausiai ne tik džiaugsmo, bet ir jaudulio keliančių švenčių. O tas jaudulys dažnai pakiša koją. Dauguma buvusių nuotakų prisipažįsta, kad ypatingąją dieną dėl susijaudinimo prisimena kaip per miglą. Juk nenorėtum to patirti savo vestuvių dieną? Turime idėją – slapta kamera nuotakos puokštėje, kuri įamžins visus svarbius momentus, kurių gali nepastebėti.
Ši idėja yra gana nauja ir dar ne visiems žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Nedidelės GoPro kameros dažniau yra naudojamos ekstremalaus sporto mėgėjų, tačiau jas galima pritaikyti ir vestuvinėse puokštėse. Youtube.com kanale radome du vaizdo įrašus, kaip vestuvės buvo užfiksuotos kaip tik su šia kamera nuotakos puokštėje.

Įamžintos akimirkos su nuotakos puokšte

Profesionalus fotografas Benas Hornas ir jo žmona likus iki vestuvių pusmečiui nusprendė, kad nori įtaisyti šią kamerą į nuotakos puokštę. Pagrindinis tikslas buvo pamatyti savo šventę ne fotografo, bet pačios nuotakos akimis.
Puokštėje įtaisyta kamera užfiksavo akimirkas su pamergėmis, jaudulį prieš žengiant altoriaus link, sveikinimus po ceremonijos bei nepastebimus fotosesijos momentus. Taip pat Benas paviešino mokomąją vaizdo medžiagą, kaip GoPro kamera yra įtaisoma puokštėje.
Kitą vaizdo reportažą paviešino Stephanie Wonderlin, savo vestuvių dieną naudojusi GoProHero3, naujesnę kameros versiją. Sukurtame vaizdo reportaže galima pamatyti svarbius momentus iš ceremonijos, fotosesijos bei vakarėlio.
Dar viename kitos poros paviešintame vaizdo reportaže matyti labai šmaikščios ir juokingos vestuvių akimirkos.
 Ši kamera yra puiki proga įamžinti vestuvių šventę savo akimis ir turėti vaizdo reportažą tų akimirkų, kurios liko neužfiksuotos profesionalių kamerų ar fotoaparatų. Lietuvoje šios kameros yra daugiau žinomos ekstremalaus sporto mėgėjams, tačiau, pasirodo, ir būsimos nuotakos gali jomis naudotis. Juk svarbiausia, kad vestuvių dienos akimirkos ilgai išliktų tavo atmintyje.
Daugiau apie nuotakos puokštes skaitykite rubrikoje - Floristika
Apie puokštes duskutuoja forumo merginos - www.apievestuves.lt/forumas
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai