PROJEKTAS NUOTAKOS ĮVAIZDIS: MAGIŠKA AISTĖS FOTOSESIJA

Fotografai A-photo www.a-photo.lt

Anna ir Audingas Konderauskai, fotografai:

Šį kartą fotosesijai pasirinkome glamūrinės nuotakos įvaizdį ir paslaptingą naktinio miesto panoramą. Stulbinanti, kerinti, tarsi iš pasaulio viršūnės stebinti gyvenimą nuotaka Aistė tuo pat metu švelni, romantiška ir tikra, jos akys šypsosi ir spindi. Šioje fotosesijoje vienintelį kartą mūsų projekte pasirodys jaunikis – jis bus tik atvaizdyje, tarsi nuotakos mintyse, nes visa tai jam ir dėl jo.

Aurelija Beliakaitė, dizainerė:

Suknelė neturi užgožti nuotakos. Ne suknelės dydis ar perkrautos detalės sukuria įspūdį. Šventės dieną nereikia prarasti savęs. Kiekvienai nuotakai ieškau vis naujų sprendimų, nes kiekviena yra ypatinga, o aš noriu pabrėžti jos asmenybę. Renkantis ar siuvantis vestuvinę suknelę įvertinkite, kokio norite įspūdžio, kokia pati esate: ar mėgstate kuklumą, ar norite prabangių, siuvinėtų nėrinių raštų.
Šiam projektui pasirinkau figūrą paryškinantį suknelės modelį. Minimalistinė, be įmantrių detalių suknelė išskirtinė savo spalva ir klasikiniu siluetu tam, kad visas dėmesys būtų akcentuojamas į pačią nuotaką. Tai įvadas į 2015 metus, kuriais rekomenduoju nebijoti spalvinių sprendimų. Nuotaka, pasipuošusi balta suknele, – klasika, kuri išliks, tačiau taip pat siūlau pastelinės pudros, švelniai rausvus ar levandų atspalvius, persipynusius su baltais akcentais, sukuriančiais norimą švelnų ir originalų įvaizdį. Šleifas be galo gražu, elegantiška, paryškina siluetą. Jis gali būti ir visai nedidelis. Dauguma nuotakų dėl praktiškumo atsisako šleifo, tačiau visuomet pasirūpinu, kad suknelės šleifas vakarinėje dalyje netrukdytų. Pasijuskite ypatingai...

Jurgita Damalaikienė, papuošalų dizainerė:

Harmoninga visuma padeda atskleisti ir išryškinti nuotakos grožį. Renkantis papuošalus ir aksesuarus, svarbiausia yra atrasti savo stilių, nesivaikant mados tendencijų. Kiekvienai nuotakai papuošalai turėtų būti pritaikomi individualiai, atsižvelgiant į nuotakos suknelę ir bendrą vestuvių stilistiką. Didžiausias patarimas nuotakoms – neperkrauti įvaizdžio aksesuarais ir turėti omenyje, kad tinkamai parinkti vestuvių papuošalai skirti padaryti įspūdį, o ne per daug apkrauti nuotaką. Visada rekomenduoju pasirinkti vieną dominuojančią detalę, kuri ir bus pagrindinis akcentas. Jei suknelė yra subtilesnė, papuošalas galėtų būti masyvesnis.
Kalbant apie 2014 tendencijas vis dar vyrauja vintažas, bohemiškas stilius. Ypatingas dėmesys skiriamas galvos papuošalams. Jie masyvūs ir ekscentriški, ryškūs gėlių motyvai, nėriniai. Kristalais inkrustuoti lankeliai, šukutės tampa madingos nuotakos įvaizdžio dalimi.
Tradicinis pasirinkimas yra perlai. Tai nesenstanti elegancija. Yra didelis įvairių formų, spalvų ir dydžių pasirinkimas. Jau labai reta nuotaka renkasi baltos spalvos perlus, vyrauja kreminiai, rausvi perlai, derinami su kristalais, vintažo detalėmis.
Šiai nuotakai buvo parinkti masyvesni prabangūs vintažo stiliaus auskarai bei perlų apyrankė. Jie puikiai papildė prabangų nuotakos įvaizdį ir suteikė šiek tiek reikalingo spindesio. 

„Gatineau“ grožio salono meistrai:

Kadangi buvo planuojama naktinė fotosesija, nusprendėme sukurti lengvą ir romantišką nuotakos įvaizdį, jos gražius pusilgius plaukus išryškinome stambiomis garbanomis, tokia šukuosena yra puikus tarpinis variantas tarp kuklaus, jaunatviško ir elegantiško nuotakos įvaizdžio, be to, ji harmoningai derėjo su pasirinkta suknele.
Vestuvinio makiažo madoje vis dar dominuoja gaivios, žemiškos ir natūralios spalvos. Persikinės spalvos lūpos, pakankamai šviesi, matinė veido oda, išryškintos akys – visa tai, ko pakanka, kad būtų pabrėžti unikalūs nuotakos veido bruožai ir savitumas. Kadangi šios nuotakos įvaizdyje dominuoja minimalizmas ir elegancija, vienu pagrindinių akcentų tapo žvilgsnio skaidrumas, kai išryškinamos akys bei antakiai. 

Marius Kiaunė, floristas:

Tai kontrastinga puokštė, skirta drąsiai, stipriai, savimi pasitikinčiai nuotakai. Nors augalai įprasti – paprastos ryškios tulpės, bet jos labai gražiai suskambėjo šviesios nuotakos suknelės ir miesto šviesų fone. Nebijokit, merginos, ryškių puokščių! Neapsiribokite tik balta ir žalsva ar pilka spalvomis – gyvenimas turi daug spalvų! 

Kūrybinė komanda:

Dizainerė – Aurelija Beliakaitė, ORELLI www.orelli.lt
Papuošalų dizainerė – Jurgita Damalakienė, Lavender By Jurgita, http://lavenderbyjurgita.com/
Makiažo meistrė – Nora Vanagaitytė, „Gatineau“ grožio salonas, http://www.groziopaslaugos.lt/
Plaukų stilistė – Kristina Gerulaitytė-Greičė, „Gatineau“ grožio salonas, http://www.groziopaslaugos.lt/
Floristas – Marius Kiaunė, www.rozyte.lt
Fotografai – Anna ir Audingas Konderauskai, www.a-photo.lt  
Nuotraukose ApieVestuves.lt forumo dalyvė Aistė
Už suteiktas patalpas fotosesijai dėkojame „Sky Bar“, kur, laukdami mistiškos nakties, stebėjome tikrai įspūdingą saulėlydį.
Daugiau šio projekto nuotraukų ir video:

Video kaip dirbo komanda

Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2014-07-20 15:20
Aistė
Ačiū, Vaiva! :)
2014-07-18 23:43
Vaiva
wau kokia grazi