DJagentura.lt padeda rinktis pirmojo šokio dainas


KUR IEŠKOTI INFORMACIJOS IR IDĖJŲ SAVO VESTUVĖMS?

Fotografai A-photo www.a-photo.lt
Dauguma jaunų merginų svajoja apie vestuvių dieną nuo pat mažų dienų, bet kai ateina laikas jas planuoti – sutrinka ir nebežino, kaip ir ką daryti. Sutrikusiems jauniesiems artimieji bando pagelbėti, bet visų asmeninės nuomonės ir patarimai labai skiriasi. Taigi, kur ieškoti patikimos informacijos apie vestuvių planavimą? Straipsnyje paminėsime daugybę įvairių Lietuvos bei užsienio šaltinių: internetinių puslapių, tinklaraščių, socialinių tinklų bei žurnalų, kuriuose rasite reikalingą informaciją ir pasisemsite idėjų.

Lietuvoje apie vestuves – viskas vienoje vietoje

Internetinis tinklalapis Apievestuves.lt yra viena didžiausių ir populiariausių idėjų svetainių Lietuvoje apie vestuvių šventę. Joje galima rasti visą svarbią informaciją: nuo pasipiršimo idėjų vaikinams iki vietos povestuvinei kelionei. Ne tik idėjos ar naujos tendencijos yra aprašomos straipsniuose, bet ir įvairių ekspertų komentarai bei patarimai visais rūpimais klausimais apie vestuves. Šis internetinis puslapis taip pat pasižymi gana plačiu įmonių katalogu, kuriame galima rasti įvairių profesionalų ar įmonių kontaktus, jums reikalingus organizuojant šventę. Šiais metais šiame tinklalapyje atsirado forumas, kuriame būsimos nuotakos diskutuoja įvairiais su vestuvių planavimu susijusiais klausimais.
Žurnalas „Vestuvės nuo iki“, skirtas vestuvių idėjoms pasisemti, yra popierinė versija būsimiems sutuoktiniams. Kiekvienam metų laikui skirtame ir kas ketvirtį išleidžiamame žurnale galima rasti įvairių idėjų, naudingų patarimų ar tiesiog pastebėjimų apie vestuvių planavimą bei pačią šventę. Taip pat žymių žmonių bei įvairių sričių profesionalų interviu apie vestuves jų akimis. Šis žurnalas nebijo ir provokuojančių straipsnių, tokių kaip „Ar verta tekėti iš reikalo?“ arba „Kodėl Facebook‘as nerekomenduojamas poroms?“

Žymios vestuvių planuotojos savo tinklaraščiuose dalijasi idėjomis bei patarimais

Dega rūtos ir Lapės vestuvės tinklaraščiuose galėsite atrasti ne tik patarimus planuojant vestuves, bet ir organizuotų švenčių akimirkas su trumpais komentarais apie jas bei jaunavedžių porą. Iš fotografijų bei planuotojų minčių apie organizuotas vestuves net tik pasisemsite naujų idėjų, bet ir pajusite vykusios šventės dvasią bei vyravusias emocijas.
Studija „Prestige idea savo tinklalapyje dalijasi patarimais įvairiais klausimais planuojant vestuves bei organizuotų švenčių akimirkomis. Be jokių komentarų, fotografijų, tiesiog galerijos pavadintos vyravusia pagrindine tema arba mielu žodžių junginiu – jums padės susikurti pradinį savo šventės vaizdą. Garsi vestuvių planuotoja Viktorija Prokofjeva savo tinklaraštyje nepatarinėja būsimiems jaunavedžiams (tai daro per organizuojamus privačius ar grupinius seminarus), bet jame galima rasti daug vestuvinių fotografijų galerijų, kada šventę organizavo pati Viktorija.
Švenčių planuotojų kompanija Vyšnios skirtingai nuo anksčiau minėtų tinklaraščių autorių nesidalija organizuotų švenčių akimirkomis. Jų tinklalapyje rasite patarimus vestuvių planavimo klausimais bei fotografijų galerijas su įvairiomis idėjomis, kurias galėsite panaudoti planuodami savo šventę.

Socialiniai tinklai Facebook‘as, Pinterest ir Youtube – pilni vestuvių idėjų

Savo paskyrą Facebook‘o socialiniame tinkle gali susikurti visi, norintys keistis ar dalytis idėjomis. Tokiuose profiliuose kaip Apievestuves.lt ar Vestuvės galite rasti daug įvairių fotografijų iš vestuvių. Gražios vestuvinės suknelės, dekoravimo ar fotosesijos idėjos – visa tai galima rasti šiuose sukurtuose profiliuose. Prie fotografijų galerijų taip pat rasite nuorodų į naudingus tinklalapius ar straipsnius, padėsiančius susikurti savo svajonių šventę. Tokios vestuvių planuotojos kaip Lapės vestuvės  ar Viktorijos vestuvės dalijasi ne tik fotografijomis, bet ir naujienomis apie jų rengiamus naujus projektus ar tiesiog mintimis apie gyvenimą. Renginių organizavimu užsiimanti Inga Budrienė noriai dalijasi įvairiomis idėjomis, kartais per daug ekstravagantiškomis. Tačiau jas taip pat galite pritaikyti savo svajonių vestuvėms. O vaikinai, vis dar nesugalvojantys, kaip paklausti to ypatingo klausimo savo išrinktosios, gali pasidairyti Kaip pasipirštiprofilyje. Jame galima atrasti ne tik idėjų ar tikrų piršlybų istorijų, bet ir naujienų apie vestuvių tendencijas bei jų planavimą.
Didžiule fotografijų ir su jomis susijusių straipsnių iš viso pasaulio gausa pasižymi duomenų bazė Pinterest. Šiame socialiniame tinkle žmonės iš viso pasaulio dalijasi savo idėjomis fotografijų pavidalu. Paieškos lauke įrašius anglišką žodį, susijusį su vestuvėmis („wedding“, „bride“, „wedding decoration“ ir t. t.), jums atidarys daugybę jau surinktų fotografijų, o paspaudus ant nuotraukos nukels į internetinį puslapį, iš kurio ji paimta. Taip pat Pinterest galima susikurti savo aplanką, kuriame galite rinkti jums patikusių idėjų fotografijas. Istoriją apie vaikiną, suorganizavusį vestuves kaip tik pagal šią paslaugą, skaitykite straipsnyje.
Vaizdo reportažų tinklaraštyje Youtube.com rasite daugybę žmonių sukeltų įvairių vaizdelių iš viso pasaulio. Jame galima rasti ne tik muzikinius klipus bei pasaulio naujienas, bet ir idėjas jūsų vestuvių šventei. Kaip įdomiai pasipiršti, kaip suorganizuoti vestuves nuotakai nežinant arba kokioje vietoje daryti fotosesiją – į šiuos ir kitus klausimus, atsakymus galima rasti įvairiuose vaizdo klipuose šiame tinklalapyje. Paieškos skiltyje įvedę anglų arba lietuvių kalba žodį „vestuvės“ rasite tūkstančius rezultatų, iš kurių galėsite semtis idėjų savo svajonių šventei.

Dar daugiau idėjų bei patarimų užsienio tinklalapiuose

Didžiojoje Britanijoje sukurtas Wedding internetinis puslapis yra paremtas dviem žurnalais apie vestuves. Wedding nustebins temų bei fotografijų galerijų įvairove: čia rasite įvairių patarimų, pavyzdžiui, kaip išsirinkti nuotakos batelius, ar kokių klausimų paklausti vestuvių planuotojos, realių žmonių vestuvių ar sužadėtuvių istorijų bei straipsnių įvairiausiomis su vestuvėmis susijusiomis temomis. Visą informaciją nuo jaunosios stiliaus iki šventės planavimo rasite šiame tinklalapyje.
Kitas, taip pat daugumą temų paliečiantis, internetinis tinklalapis – Wedding Channel. Jame rasite aštuoniolika skirtingų skilčių, susijusių su vedybų planavimu: nuo dominuojančių šventėje spalvų iki povestuvinės kelionės idėjų. Šis tinklalapis orientuotas į fotografijų galerijas bei straipsnius, bet galima rasti ir naudingų nuorodų, kaip parduotuvės, skirtos svečių dovanoms ieškoti.
Vienas iš populiariausių tinklalapių Brides skirtas ne tik nuotakoms bei jų grožiui. Jame taip pat rasite patarimų, kaip planuoti vestuves, kokį maistą ar kvietimą rinktis, kur važiuoti medaus mėnesiui, iš fotografijų galerijų galėsite pasisemti taip reikalingų idėjų. Šis internetinis tinklalapis rašo vedamąjį, kuriame yra straipsnių apie santykius su sužadėtiniu/vyru, biudžetą, etiketą ir panašiai.
Tokie tinklalapiai kaip My Wedding ir Wedding Wire siūlo naują, Lietuvoje dar nelabai populiarią, paslaugą – susikurti savo vestuvių šventės internetinę svetainę. Joje bus galima kolekcionuoti patikusias idėjas, pildyti vestuvinį biudžetą, svečiams pranešti visas naujienas ar pasikeitimus ir panašiai. Paminėtieji puslapiai siūlo ne tinklalapių kūrimo paslaugą, bet dalijasi fotografijų galerijomis, iš kurių galėsite semtis įkvėpimo savo vestuvėms, bei patarimais, padėsiančiais suplanuoti jas.
Vestuvių planuotoja Marta Stewart savo internetiniame tinklalapyje dalijasi, ne tik savo kurtų švenčių akimirkomis, bet ir naudingais patarimais planuojantiems jas. Straipsnius apie gamtoje organizuojamas vestuves, įvairias dekoro bei pakvietimų puošimo idėjas rasite kaip tik šioje svetainėje. Taip pat tinklalapyje galima rasti garsių žmonių, tokių kaip dizainerės Veros Wang, ar jau susituokusių porų patarimus būsimiems jaunavedžiams, planuojantiems vestuves. 
Lietuvoje ir užsienyje yra gausybė internetinių puslapių, tinklaraščių bei žurnalų vestuvių tema. Populiarieji socialiniai tinklai kaip Facebook‘as, Pinterest ar Youtube taip pat yra pilni įvairių idėjų bei patarimų, kaip suplanuoti svajonių vestuves. Skaitykite, naršykite ir ieškokite sau tinkamiausio varianto, kad vestuvių planavimas nevirstų dideliu galvos skausmu.
Žinai gerų šaltinių ir Tu? Pasidalinki nuorodomis KOMENTARUOSE po šiuo tekstu. AČIŪ
Daugiau informacijos apie vestuvių planavimą skaitykite rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Apie vestuvių planavimą taip pat kalbasi ApieVestuves.lt forumo merginos, UŽSUK IR TU www.apievestuves.lt/forumas
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-11-03 22:49
Laura
nerealus straipsnis aciu uz nuorodas