BŪK IŠSKIRTINIS SU CHARISMUS VARLYTE

Nuotrauka iš asmeninio Charismus archyvo

Kiekvienas vyras vestuvių dieną nori būti išskirtinis, originalus ir atskleisti savo asmenybę. Dažnai aksesuarai padeda nuspėti daugelį asmenybės bruožų. Vienas ryškesnių aksesuarų – varlytė, pagal jos spalvą, modelį galima spręsti, ar vyras yra konservatyvus, o gal vėjavaikis arba mėgstantis iššūkius. Apie šiuos vėl populiarumo viršūnėje esančius aksesuarus pasakoja Charismus kolektyvas.

Kada ir kaip pradėjote kurti peteliškes? Kokia jūsų komanda?

Mūsų komandą sudaro keturi visiškai skirtingi, tačiau puikūs bičiuliai – Erika, Tomas, Justina ir Eimantas. Prieš daugiau nei metus, mūsų komandoje įvyko didelė šventė – vestuvės, kurioms jaunoji ir jaunasis ruošėsi nuosekliai ir atsakingai. Ruošdamiesi susidūrė su problema – niekur nerado tinkamos spalvos, išskirtinės, originalios varlytės. Prekybos centrai galėjo pasiūlyti tik nuobodžius fabrikinius gaminius, o jauniesiems ir svečiams svarbioje šventėje juk kiekviena detalė yra ypatinga. Jau iškart po vestuvių susėdę keturiese galvojome, kaip išspręsti problemą: jeigu susidūrėme mes, reiškia, susiduria ir tūkstančiai kitų žmonių. Taigi būtent taip ir gimė idėja patiems kurti varlytes, įdėti į jas savo šilumą ir kiekvieną iš jų gaminti su meile.

Koks jūsų klientas? Apibūdinkite.

Mūsų klientas vertina rankų darbą, išskirtinumą, kokybę, kūrybą.

Kokias tendencijas pastebite jaunikių ir pabrolių ar vestuvių šventės svečių aprangoje? O gal pamergėms irgi reikia peteliškių?

Jaunikis dažniausiai renkasi varlytę, kurios spalva būną vestuvių akcentas, taip pat kartais derina prie jaunosios batelių ar puokštės, kartais pirmiausia išsirenka varlytę, o tada derina visas kitas spalvas, taip pat būna tokių atvejų, kai jaunasis išsirenka tam tikros spalvos varlytę, o pabroliai tos pačios spalvos tik šiek tiek blankesnę, arba taip pat būna, jog svečiai arba pabroliai ir jaunasis renkasi skirtingų spalvų varlytes, pasirinkdami tik vienodą ryškumą, tuomet varlytės sukuria tokį linksmą ir gražų chaosą. Pamergės taip pat mėgsta varlytes, nes jas gali įsegti į plaukus, tada suderiname varlytės dydį ir sagtį ar gumytę.

Ar dažnai prašo sukurti peteliškių vaikams? O kaip su augintiniais?

Iš tiesų vaikus nuostabiai puošia varlytės, dažnai mamytės išrenka vaikui ir tėtukui vienodas varlytes, arba vienodo atspalvio. išties Jos išties puikiai atrodo, ypatingai tokiai progai kaip krikštynos. Kartais puošiame ir augintinius, tiek didelius, tiek mažesnius.

Trumpai papasakokite, kaip vyksta bendravimas su klientu: kuo reikia pasidomėti, kad sukurtum būtent tai, ko reikia? Pateikite top3 patarimus, kaip puikiai susikalbėti paslaugos gavėjui ir tiekėjui.

Dažnai klientai mūsų puslapyje esančiuose albumuose tarp daug įvairių varlyčių atranda tai, ko ieško, o jeigu neranda, kreipiasi dėl individualaus užsakymo. Visuomet labai svarbu, kad klientas įvardytų varlytės spalvą ar atspalvius, taip pat medžiagą. Mes dažnai rekomenduojame natūralios medžiagos varlytes, tada ir nuotraukose gražiau atrodo, ir formos nepraranda, yra kokybiškos ir patogios.

Kokias įžvalgas galite padaryti apie ateinančius metus? Ar 2015 m. vestuvių dalyviai puošis peteliškėmis? Gal matote kitas madas?

Varlytės vis labiau populiarėja, tai smagu, kadangi varlytės tiek šventei, tiek kasdienai prideda šarmo, išskirtinumo, pakelia nuotaiką. Manome, jog 2015 m. vestuvių dalyviai dar dažniau rinksis varlytes, pakanka pažvelgti į vestuvių nuotraukas ir iškart galime matyti, kad jaunikis ar svečiai su varlyte atrodo kur kas įdomiau, ypatingiau.

Kas dažniausiai užsako peteliškes - jaunavedžiai ar patys svečiai? Gal tai populiari dovana, pvz., pabroliams?

Varlytes užsako tiek jaunavedžiai, tiek svečiai. Žinoma, jaunavedžiai varlytę renkasi atidžiau. Labai džiaugiamės, jog jau turime klientų, grįžtančių varlyčių įvairioms progoms. Pirmiausia savo vestuvėms, vėliau draugų vestuvėms, krikštynoms, o galiausiai ir kasdienai. Juk turime labai plačią pasiūlą.

Kaip teisingai segėti peteliškę? Prie ko derinti? Pateikite pavyzdžių, kaip sukurti vientisą stilių jai ir jam su peteliškėmis.

Varlytės nešiojimui nėra jokių taisyklių. Svarbiausia, kad varlytė išsiskirtų, todėl, prie languotų, dryžuotų marškinių rekomenduojame vienspalves varlytes, taip pat rekomenduojame nebijoti eksperimentuoti spalvomis, prie mėlynų marškinių puikiai dera ryškiai geltona varlytė. Tarpusavy visiškai nebūtina derinti spalvų, svarbiausia, jog atspalvis, ryškumas ir spalva derėtų viena prie kitos.

Kokios medžiagos ir spalvos labiausiai norimos?

Pagrinde medvilnė, linas, žiemą šiltesnė medžiaga – vilna, taip pat šilkas iš kurio varlytės atrodo ypač solidžiai.

Jūsų linkėjimas vestuvių svečiams, nuotakai ir jaunikiui.

Linkime Jums daug spalvų, išskirtinumo, atradimų! Ačiū, kad leidžiate prisidėti prie Jūsų šventės savo kūriniais, visuomet mielai laukiame Jūsų klausimų. Būkite laimingi!
Daugiau informacijos apie Charismus varlytes https://www.facebook.com/Charismus?ref=ts&fref=ts
Daugiau apie stilingus aksesuarus skaitykite rubrikose JAUNOJO IR PABROLIŲ STILIUS bei VYRAMS
Apie būsimų vyrų stilių diskutuoja ApieVestuves.lt merginos www.apievestuves.lt/forumas APSILANKYK IR TU!
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-07-23 12:56
Pupiukas
musu suo bus su petelekiske :D je