TOP 10 NETRADICINIŲ VIETŲ VESTUVĖMS

Fotografai A-photo www.a-photo.lt
Kiekviena pora nori įsimintinai praleisti vestuvių dieną. Nedomina begalėje vestuvių besikartojantis tas pats scenarijus, norite kažko SAU? Vestuvės dviese, su keletu draugų ar būryje artimųjų – visai nesvarbu. Svarbiausia, kad patiems jauniesiems ši diena įsirėžtų giliai į atmintį ir visuomet keltų šypseną bei gerus prisiminimus. Sąrašas vietų, kur neįprastai galite duoti vienas kitam amžinos meilės įžadus, nuo vis populiarėjančio pajūrio iki ekstremalių ir drąsių vedybų ore ar po vandeniu.

1. Pajūris

Romantikos mėgėjams puiki vieta pažymėti naujo gyvenimo etapo pradžią byrančio smėlio apsuptyje, tai vis dar neįprasta aplinka vestuvėms.

2. Dangaus restoranas

Mėgstantiems aukštį bei adrenaliną tai puiki proga ne tik sau, bet ir artimiausiems svečiams padovanoti įsimintiną šventę – vakarienę 50 metrų aukštyje.

3. Botanikos sodas

Gamtos apsuptis, kvepiančios gėlės, daug žalumos bei romantikos.

4. Vestuvės po vandeniu

Toks pasirinkimas tikriems nutrūktgalviams tikrai neleis pamiršti didžiosios dienos. Tyvuliuojantis vanduo ir plaukiojančios žuvys – nepamirštama.

5. Muziejus

Vieta vestuvėms su mintimi bei tematika.

6. Jachta

Šiltas brizas, kedenantis plaukus, bei artimų svečių būrys. Norintiems būti apsuptiems tyvuliuojančio vandens ir atitrūkti nuo civilizacijos.

7. Užsienio šalis

Svečia šalis vestuvėms vis dar neįprasta. Dažniausiai tuokiamasi pietinio regiono šalyse, kur klimatas, aplinka bei tradicijos žavi savo išskirtinumu bei egzotika.

8. Miškas

Mistiška, paslaptingumu užburianti vieta. Galbūt toks įvaizdis atkeliavęs iš pagoniškų laikų, kai miške gyveno įvairūs dievai, tačiau tokia vieta vestuvėms yra tikra harmonijos ir ypatingų jausmų oazė.

9. Atrakcionų parkas

Tokia vieta dažniausiai turi ryšį su mylimųjų praeitimi arba svarbiu įvykiu. O galbūt norite tiesiog linksmos vestuvių šventės su daugybe linksmybių.

10. Dvaras

Vieta, alsuojanti prabanga, senove ir, žinoma, autentika. Erdvė, tinkanti tikrai įsimintinai bei unikaliai vestuvių šventei sukurti.
Apie vestuves ir jų planavimą diskutuoja forumo merginos, užsuk ir TU www.apievestuves.lt/forumas
Daugiau apie vestuvių planavimą skaitykite rubrikoje PLANAVIMAS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-07-23 12:56
Ineta
atrakcionu parkas pvz panevezy atrodo kraupiai
elektrenuose grazus
bet jei mes is pnvz vaziuot i elektrenus siaubas