Svajonių vestuvinė suknelė


TOP 10 NEBANALIŲ ŽAIDIMŲ MERGVAKARIAMS

 
Fotografai A-photo www.a-photo.lt
Artėjant vestuvių dienai, vyriausiajai pamergei, geriausiai draugei ar seseriai tenka užduotis – surengti būsimai nuotakai mergvakarį – paskutinę nuotakos šventę be jaunojo, simbolizuojančią nerūpestingos jaunystės atsisveikinimą. Mergvakariai gali būti labai skirtingi: audringas vakarėlis naktiniame klube, linksmas pasibuvimas sodyboje, šiltas, jaukus pasisėdėjimas namie ar kavinėje bei diena SPA centre. Tačiau kad ir kokio tipo mergvakaris būtų, jis niekuomet nepraeina be linksmų žaidimų. Žemiau pateikiame dešimtuką nebanalių mergvakario žaidimų, kurie, tikimės, ne tik pralinksmins, bet ir suteiks nepamirštamų akimirkų.

1. Žaidimas su lapeliais

Šis žaidimas suteiks nuotakai prisiminimų ir jautrių akimirkų. Kiekvienai mergvakario dalyvei išdalijami lapeliai su rašikliais. Ant lapelio visos pamergės turi parašyti įstrigusį prisiminimą su būsima nuotaka. Baigus lapeliai surenkami ir atiduodami nuotakai – nuotaka privalo skaityti visus prisiminimus iš eilės ir papasakoti, su kokia istorija susijęs kiekvienas iš prisiminimų. Galbūt tai vaikystės nuotykis, istorija apie buvusį vaikiną, o gal audringo vakarėlio prisiminimai.

2. Melas ar tiesa

Šis žaidimas tinkamas žaisti mergvakario pradžioje, kadangi būna merginų, nepažįstančių viena kitos, tad tai puiki proga šiek tiek artimiau susipažinti. Merginos turi pasakyti apie save tris sakinius, vienas iš jų melagingas, likusios spėlioja, kas melas, o kas tiesa.

3. Medžioklė

Šis žaidimas tinkamas švenčiant megvakarį vietovėje, kur galima rasti pašalinių žmonių. Merginos turi pasiskirstyti į komandas, tada kiekvienai komandai įteikiamas sąrašas su daiktais, kuriuos jos privalo per tam tikrą laiką surinkti. Laimėtojų komandos laukia prizas. Sąraše gali būti: vienišo vyro vizitinė kortelė, kaklaraištis, pora dantų krapštukų, laikina tatuiruotė, citrina ir begalė įvairiausių kitų daiktų. Kad žaidimo dalyvėms nekiltų minčių sukčiauti, komandos privalo įamžinti daikto gavimo akimirką.

4. Viktorina „Ponas ir Ponia“

Organizatorė, rengianti nuotakai mergvakarį, pasiruošia klausimų apie jaunikį, o jo atsakymus nufilmuoja (arba užsirašo), kad turėtų įrodymų, jog atsakymai būtent tokie. Jaunajai užduodami tokie pat klausimai: kokia būsimo vyro mėgstamiausia spalva; koks buvo jo pirmasis darbas; koks batų dydis; ar vaikystėje turėjo pravardę, saulė ar sniegas; šuo ar katė. Kuo detalesni klausimai, tuo linksmiau klausyti nuotakos atsakymų į juos.

5. Baltų marškinėlių žaidimas

Nupirkite nuotakai baltus marškinėlius ir užrašykite ant jų NUOTAKA. Tada liepkite merginoms, dalyvaujančioms mergvakaryje, ant marškinėlių užrašyti vyriškus vardus, keletas retų ir keistų vardų žaidimą pavers nemenku iššūkiu. Nuotaka šiuos marškinėlius privalo vilkėti visą vakarą ir rasti vyrų, turinčių tokius vardus kaip užrašyti ant marškinėlių. Kad viskas vyktų ne taip lengvai, kaip buvo tikėtasi iš pradžių, kiekvienas vaikinas turi pasirašyti po savo vardu, o už kiekvieną nepasirašytą vardą ant marškinėlių, nuotaka turi atlikti sutartą bausmę.

6. Pasimatymų dėžutė

Žaidimas, skirtas visoms mergvakario dalyvėms, išskyrus nuotaką. Kambaryje pastatoma dėžutė su daugybe lapelių, kiekvienas šventės dalyvis/ė privalo parašyti idėją pasimatymui, būsimiems jaunvedžiams, kad meilė būtų kuo aistringesnė. Ne toks jau įdomus žaidimas, pasakysite? Apsirinkate, pasimatymų idėjos leis dar ilgai prisiminti mergvakarį, o ir santuokiniame gyvenime įpūs naujų vėjų.

7. Televizorius ir ūsai

Norinčioms ramaus pasisėdėjimo su draugėmis, žiūrint romantinius filmus, šis žaidimas bus puiki priemonė suteikti vakarui daugiau spalvų. Ką daryti? Bežiūrint filmą prie televizoriaus ekrano reikia priklijuoti ūsus ir laukti, kol jie susilygins su kieno nors veidu ekrane, tada priklijavusi ūsus mergina turi atlikti sugalvotą užduotį.

8. Pirmosios nakties kliedesiai

Tai linksmas žaidimas, apie kurio taisykles dalyvės turėtų iš anksto nežinoti. Kiekviena dalyvė gauna popieriaus lapą ir rašiklį, lapas padedamas ant grindų priešais jas. Merginos turi stengtis pasilenkti į priekį nesulenkiant kelių ir apvesti savo dešinę ranką ant popieriaus. Vedėja tuo metu turi užrašinėti, ką kiekviena sako. Galiausiai lapai surenkami ir vedėja paskaito, ką jaunoji pasakys savo pirmąją vestuvių naktį – atsakymai bus tai, ką merginos sakė, bandydamos susilenkti ir apipiešti savo ranką. Dažniausiai tai būna: „O ne“, „Kaip skauda“, „Jau beveik“... tai sukelia labai daug juoko.

9. Nusiimk nereikalingą

Ant jaunosios uždedama antklodė ir liepiama jai atiduoti, tai, ko nereikia. Dažniausiai pradedami atidavinėti aksesuarai, drabužiai, apyrankės, o tik pabaigoje susiprantama, ko reikėjo – reikia atiduoti antklodę. Šis žaidimas sukelia daug juoko visoms mergvakario dalyvėms.

10. Pardavimo žaidimas

Kiekviena iš mergvakario dalyvių ant tuščio popieriaus lapelio turi parašyti skelbimą laikraščiui, su siūlymu parduoti seną nereikalingą daiktą, neįvardijant jo. Lapelio viršuje reikia didesnėmis raidėmis užrašyti „PARDUODU“, o toliau tas daiktas aprašomas, apibūdinamas paminint, kodėl jo norima atsikratyti. Nepamirškite, aprašomas daiktas neturi būti įvardijamas. Baigus mergvakario dalyvėms liepiama skelbimą perskaityti garsiai, o vietoje daikto pavadinimo parašyti vyro vardą – tai skelbimas apie atsikratomą vyrą!
Daugiau žaidimų mergvakariams rasite atskiroje rubrikoje PAMERGĖMS IR PABROLIAMS
Apie pamerges ir mergvakarius diskutuoja ApieVestuves.lt forumo dalyvės, UŽSUK IR TU www.apievestuves.lt/forumas
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-07-23 12:54
Vesta
faini zaidimai 1 ir 6 tikrai darysim