2015 m. Facebook sudrebinusios Liutauro Salasevičiaus suknelės


JAUKIOS ALINOS IR JUSTINO VESTUVĖS

Fotografai A-Photo www.a-photo.lt
Mielieji, šį kartą dalinamės jaukiomis, šiltomis bei iš visos širdies sukurtomis vestuvių akimirkomis, tad skaitome...

Alinos ir Justino istorija

Iki sužadėtuvių draugavome beveik dvejus metus, nors pažįstami esame daug ilgiau. Kartu dirbome jau seniai, bet, matyt, tam, kad lemtingai pasižiūrėtume vienas į kitą, reikėjo apversti nusistovėjusius gyvenimus aukštyn kojomis ir viską pradėti nuo nulio.
Sužadėtuvės nepriminė meksikietiškų serialų ir tikrai nepretenduotų patekti tarp Youtube populiariausių vaizdo siužetų – viskas buvo labai asmeniška, jauku ir labai... tikra. Atsakydama „Taip“ savo Justinui pasižadėjau marškinius lyginti visą gyvenimą.
Kadangi labai norėjome vestuvių ir tikros šeimos kuo greičiau, Didžiąją Dieną pradėjome planuoti iškart: nepraėjus nė keliems mėnesiams jau turėjome šventės viziją, buvome sutarę su restoranu (ačiū Jums, mielieji, iš „Mabrė Steakhouse Hazienda!“), bažnyčia, fotografais, nusipirkę povestuvinę kelionę ir TĄ suknelę.
Viskas dėliojosi labai sklandžiai ir organiškai, po truputėlį vis surasdavome trūkstamą dėlionės detalę. Pastebėjau, kad tuo metu, kai mes planavome 2014 metų birželio mėnesio vestuves (beje, birželį pasirinkome dėl tuo metu žydinčių bijūnų), didžioji dalis nuotakų jau ruošėsi 2015 metų vestuvėms, kai kurios diskutavo apie 2016 metų datas... Džiugu, kad pavyko viską suorganizuoti per pusmetį, nes metai ar net keli nuolatinio laukimo, matyt, būtų išvedę mus abu iš proto.
Nesisamdėme vestuvių planuotojo ir dekoruotojo, labai daug pagelbėjo auksines rankas turinti draugė, kuri padėjo per naktį padaryti popierinius burbulus, pasiūti nuometą, išlyginti suknelę, rūpinosi plaukų aksesuarais, o galiausiai vestuvių rytą drebančiomis rankomis padarė jaunosios šukuoseną. Vis dėlto merginoms, neturinčioms menininko gyslelės, tikrai rekomenduočiau pasidomėti profesionalų paslaugomis, nes tai, ką Lietuvos vestuvių planuotojai sugeba sukurti per vestuves, kaip dekoruoti vestuvių šventę gniaužia kvapą.
Vienas iš smagiausių pasiruošimo momentų buvo priešvestuvinė fotosesija – išsipūstėme jai, nupūtėme dulkes nuo apdulkėjusio motorolerio ir su fotografais susitikome prieš saulėlydį Trakuose, mieste, kuris labai daug reiškia mūsų meilės istorijoje. Labai jaudinomės, nes iki tol neturėjome jokios modelio patirties, bet viskas buvo tiesiog... jauku.
Vestuvių stilistiką padiktavo ne kas kita, o bijūnas – iškilmės turi būti švelniai rausvos, pūstos ir pačių bijūnų turi būti daaaaaug. Beje, būtent bijūnai Didžiąją Dieną įvarė daugiausia streso – dėl ankstyvo pavasario jie nužydėjo daug anksčiau ir vestuvių išvakarėse namiškiai važinėjo po kaimo sodybas ieškodami tų kelių dar žydinčių krūmų. Rado pilną mašiną pūstų rausvų gražuolių.
Mėlynas detales vestuvių šventei padiktavo jaunikis, primygtinai norėjęs būtent TO mėlyno švarko.
Savo rankomis darėme vestuvių kvietimus, vėliau stalo korteles, rašėme meniu, vyniojome viską nėriniais ir rišome kaspinėliais. Patys sukūrėme ir beveik vestuvių vidurnaktį sušokome vestuvinį šokį, tik tą vieną kartą jis mums pavyko visiškai be klaidų.
Beje, iš pat pradžių sutarėme nepataikauti niekam, susikurti šventę tokią, kuri patiktų mums abiem. Ar mums pavyko? Nuoširdžiai – taip. Būsimiems jaunavedžiams siūlau nepamesti galvos tarp nėrinių, klosčių ir tortų skonių. Nurimti, tvirčiau suspausti vienas kito rankas, įsiklausyti į savo ir antros pusės sakomą priesaiką, į žodžius, kuriuos sveikindami sakys tėvai ir draugai, kuriuos laimindamas sakys kunigas. Sunku patikėti, bet daugelis linkėjimų ėmė iškart po vestuvių ir pildytis...
Geriausia bendro gyvenimo pradžia buvo kitą rytą prasidėjusi kelionė (deja, ne medaus mėnesio, o kelių savaičių), kupina saulės, vyno, kalnų, kilometrų, graikiško svetingumo ir šiltos jūros.

Priešvestuvinis Alinos ir Justino fotofilmas

Daugiau apie tikras vestuves skaitykite rubrikoje TIKROS VESRTUVĖS
Apie vestuves kalbasi būsimos nuotakos ApieVestuves.lt FORUME Užsuk ir pasisemk idėjų
Savo vestuvių akimirkomis pasidalinti galite atsiuntę jas paštu
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2015-05-03 20:12
Asta
Nuostabūs jaunieji, be galo gražios nuotraukos... Aš taip pat pagalvojau, kad labai panašūs vienas į kitą. O video vos ne ašarėlę išspaudė, nors net nepažįstu. Sėkmės jums!
2014-07-30 18:36
Snieguolė
Labai graži pora, tiesiog fantastiškai tinkatys vienas kitam žmonės!!!!!!! O nuotraukų kokybė superinė - iškart matosi, kieno darbas ;)