Gražiosios Lietuvos 2017 m. vestuvių sezono nuotakos


TOP 10 ORIGINALIAUSI SVEČIŲ KNYGOS VARIANTAI

Fotografai A-Photo www.a-photo.lt

1. Pirštų atspaudai – balionai/medis

Tai puiki alternatyva tradicinei svečių knygai, kadangi nustebinsite ne tik savo svečius, bet taip pat turėsite originalių prisiminimų medelį arba galybę balionų, kurie kils į viršų. Svečiams tereikia palikti spalvotus pirštų atspaudus ant medžio šakų taip, kad sudarytų lapelių vaizdą; arba balionų, kurie kels jaunavedžius aukštyn. Šią svečių knygą vėliau galėsite panaudoti kaip meno kūrinį ir pasikabinti namuose ant sienos. Galimybė palikti įspūdį – garantuota.

2. Jenga

Tikrai taip. Tai žaidimas visai šeimai – Jenga ir tai puiki alternatyva kūrybingai svečių knygai. Ši svečių knyga puikiai tiks jaunavedžiams, mėgstantiems žaidimus, pramogas ir linksmybes su draugais. Šventės svečiai bus įpareigoti ant kiekvieno žaidimo kaladėlės palikti po palinkėjimą jaunavedžiams. Kai pora žais šį žaidimą, prisimins kiekvieną svečią ir jo linkėjimą. Užtikrinta pramoga svečiams ir nuostabus prisiminimų žaidimas jaunavedžiams.

3. Vokeliai

Dar viena puiki alternatyva tradicinei svečių knygai. Tai žaismingi vokeliai, kuriuose slepiasi kortelės su svečių linkėjimais. Svečiai tiesiog turi ant kortelės parašyti savo linkėjimą jaunavedžiams ir kortelę įdėti į vokelį, kad jaunavedžiai linkėjimais galėtų mėgautis vėliau. Ši svečių knygos alternatyva atrodo itin elegantiškai ir tvarkingai, todėl visi svečių linkėjimai išliks amžiams.

4. Akmenėliai

Svečių knyga, reikalaujanti itin mažai pastangų, tačiau garantuoja tobulą efektą. Kiekvienas svečias ant akmenėlio turi parašyti linkėjimą jaunavedžiams ir palikti jį prie kitų tam skirtoje vietoje. Jaunavedžiai turi pasirūpinti, kad svečiams užtektų akmenėlių, kad būtų, kur juos sudėti. Tam puikiai tik didelis stiklinis permatomas indas. Tokią transformuotą svečių knygą galėsite panaudoti dekoruodami namus, kadangi tai puiki interjero detalė.

5. Medinės širdelės

Tradicinės svečių knygos alternatyva, kuri puikiai tiks romantikams ir ne tik. Tai galimybė sužavėti svečius ir turėti unikalių prisiminimų kūrinį. Ant kiekvienos širdelės svečiai palieka linkėjimą, o tuo pačiu ir patys kuria svečių knygą. Įspūdis ir originalumas garantuotas, o toks kūrinys puikiai atrodys namuose ant sienos.

6. Kriauklės

Svečių knygos alternatyva, kuri puikiai tiks vestuvėms paplūdimio, vandenyno tema. Kriauklytės atrodo itin vasariškai ir šiltai, todėl tokio pobūdžio svečių knyga Jūsų vestuvėms suteiks egzotikos prieskonio ir nukels į Ramiojo vandenyno salas. Reikės pasirūpinti tik kriauklėmis ir dideliu stikliniu indu, o visa kita padarys svečiai ant kriauklių palikdami po linkėjimą jaunavedžiams. Tokią svečių knygą taip pat galėsite panaudoti namuose kaip interjero detalę.

7. „Liu My“ svečių knyga-albumas

Dar viena itin originali tradicinės svečių knygos alternatyva, kuri sužavės visus šventės svečius. Tai nėra tik svečių knyga, tai taip pat ir albumas. Kiekvienas svečias turi galimybę įsiamžinti nuotraukoje, ją palikti albume ir parašyti savo linkėjimą. Nuotraukos daromos momentiniu fotoaparatu ir išryškėja per keletą minučių. Prisiminimai ir svečių veidai visam gyvenimui primins tobulą šventę.

8. Dėlionė

Puikus būdas pradžiuginti svečius ir būti originaliai pasveikintiems. Jūsų svečių knyga susideda iš daugybės detalių, sudarančių Jūsų norimą atvaizdą. Kiekvienas svečias savo linkėjimą palieka ant dėlionės detalės ir taip sukuria tobulą paveikslą, kuriuo vėliau galėsite papuošti miegamojo sieną.

9. Vinilinės plokštelės

Nuostabus svečių knygos variantas tiems, kurie turi ryšį su muzika arba tiesiog ją myli. Svečiai parašo savo linkėjimus ant vinilinės plokštelės, kurią vėliau galima įrėminti ir panaudoti kaip stulbinantį namų dekoro elementą.

10. Gaublys

Itin išradinga mintis panaudoti gaublį kaip svečių knygą tiems, kurie mėgsta keliauti. Svečių linkėjimai taip pat bus originalūs. Kiekvienas svečias turės pasiūlyti/palinkėti nuvykti į tam tikrą vietą medaus mėnesio pažymėdamas tą vietą ant gaublio ir parašydamas savo linkėjimą.
Daugiau "Liu My" svečių knygų-albumų galite rasti www.liumy.lt
Daugiau apie vestuvių planavimą bei idėjas skaitykite rubrikose VESTUVIŲ PLANAVIMAS ir VESTUVIŲ IDĖJOS
Apie vestuvių planavimą diskutuoja ApieVestuves.lt forumo dalyvės, UŽSUK PASISEMTI IDĖJŲ IR TU
Dar daugiau idėjų, kuo galite pakeisti tradicinę svečių knygą ieškokite Pinterest galerijoje 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-08-19 13:58
Agnytux
Geros idėjos. Mes savo vestuvėms nusprendėme daryti paveikslą - jaunuosius su spalvotais balionais, o kiekvienam balione parašyta po vieno žodžio palinkėjimą, paskui labai tiks prie namų interjero. Gražu, originalu ir praktiška :)