Vestuvių vieta: terasa


VESTUVIŲ RYTĄ – NUOTAKA BE STRESO

Fotografai A-Photo www.a-photo.lt
Nuotakos rytas, atrodytų, prasideda kaip pilna streso ir jaudulio diena. Manikiūras, šukuosena, makiažas. Įprastai visą dieną užimančios procedūros turi tilpti į kelias valandas, kurios ir taip labai reikalingos likusiai vestuvių dienai. Kad diena klostytųsi taip, kaip suplanuota, reikia nuotakos procedūrų plano, kurio laikydamasi išvengsite papildomo streso ir būsite pasirengusi laiku.

Vakaras prieš vestuves

Ne visus darbus reikia pasilikti vestuvių rytui. Manikiūras – viena iš procedūrų, kurią galite atlikti vakare prieš ypatingą dieną. Paskutiniu metu vyrauja tendencija nagus lakuotis geliniu nagų laku. Taip galite būti užtikrinta, kad nagų lakas išliks dar ir per povestuvinę kelionę. Jei vis dar liekate prie įprasto nagų lako, norimas spalvas pas manikiūrininkę neškitės pati. Tokiu atveju po rytinio dušo pamačiusi nuskilusio nagų lako dalį galėsite ją pataisyti.
Bikini zonos, kojų ir antakių depiliacija. Nepamirškite, kad tai viena svarbiausių dienų jūsų gyvenime. Jūs turite atrodyti ne tik gražiai, bet ir vengti bet kokio nereikalingo plaukelio ant savo kūno. Toms, kurios depiliaciją darosi dažnai, ir žino, kad neturi jokių alerginių reakcijų, vakaras prieš vestuves yra tinkamas laikas atlikti šiai procedūrai. Tačiau jei Jūs su šia procedūra susiduriate rečiau, ją atlikite trys dienos prieš: jei įvyks alerginė reakcija, oda turės laiko atsigauti.
Turbūt kiekviena būsima nuotaka galvos plovimą pasilieka rytui. Bet ar žinojote, kad su iš vakaro išplautais plaukais ne tik lengviau galima formuoti norimą šukuoseną, tačiau ji ir ilgiau išsilaiko? Be to, vestuvių rytą bus dar viena procedūra mažiau.

Vestuvių rytas

Svarbiausia dienos pradžios dalis yra dušas ir sotūs pusryčiai. Nepamirškite, kad energijos reikės visai dienai. Jei galvą išsiplovėte iš vakaro, būtinai užsidėkite tvirtai prie galvos prigludusią maudymosi kepurėlę. Taip plaukai išliks nesušlapę.
Maždaug trys valandos prieš ceremoniją pradedama daryti šukuosena. Patarimas toms, kurios galvoja šiek tiek pasikeisti prieš vestuves. Nekirpkite ir nedažykite plaukų likus vos kelioms dienoms iki šventės. Tam skirkite kiek įmanoma daugiau laiko. Kad ir pusmetį. Tai labai svarbu, nes paskutinę dieną įvykę pasikeitimai gali smarkiai sugadinti nuotaiką. Plaukų galiukams pakirpti ar tiesiog šaknims padažyti taip pat skirkite bent porą savaičių. Kuo anksčiau, tuo mažiau netikėto streso.
Makiažas daromas po šukuosenos. Rinkitės tą patį saloną, tiek makiažui, tiek šukuosenai. Nesitrukdykite važinėdamos iš vienos vietos į kitą. Jei tik yra galimybė, susitarkite su specialistais, kad šias procedūras atliktų namuose. Būtinai prieš tai pasidarykite bandomąjį makiažą, kad netektų nustebti, jog atrodote ne visai taip, kaip įsivaizdavote.
Ypatingoji dalis – teliko užsivilkti suknelę. Apsivalykite vietas, kur nubyrėjo makiažo, būtinai pasitikrinkite rankas, tarpupirščius. Juk šią dieną visi apžiūrinės Jūsų žiedą. Tam, kad kvepėtumėte kuo ilgiau, kvepalus pasilikite paskutinei minutei.
Planas sudėliotas. Pasiskirstykite laiką, žymėkitės kiekvieną atliktą procedūrą. Taip nebereikės jaudintis, jog ką nors pamiršote. Lai nuotakos rytas būna be streso.
Apie vestuvių planavimą ir nuotakos stilių skaitykite rubrikose VESTUVIŲ PLANAVIMAS bei NUOTAKOS STILIUS
Apie makiažą ir šukuosenas patarimų galite rasti Ekspertų skiltyje
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2014-08-19 10:30
Diana
Super :)
2014-08-18 09:57
Agnė
Atrodo ir taip viskas aišku, juk taip ilgai ruošiamės TAI dienai, bet tikrai iškyla nesklandumų, geriausia pasidaryti sąrašiuką ką atlikti ir ko nepamiršti, PADEDA!