Kaip rengtis, kai nenurodytas aprangos kodas?


ROMANTIŠKOS VESTUVĖS SU BIJŪNAIS

Fotografai A-Photo www.a-photo.lt
Bijūnai simbolizuoja romantiką, grožį, sėkmę ir laimę santuokoje. Šios gėlės ne tik gražiai atrodo, bet yra ir praktiškos – ilgai nevysta, įvairios spalvos ir žiedų formos leidžia sukurti įdomias bei įvairias puokštes ar dekoracijas. 

Bijūnai ir jaunieji

Dažnai jaunosios puokštė yra labai svarbus akcentas kalbant apie bendrą nuotakos įvaizdį. Atsižvelgiant į bijūnų spalvas ir formas, galima sukurti romantiškas pastelines puokštes arba, atvirkščiai, ryškias, žaismingas, įvairių stilių puokščių variacijas.
Romantiškoms puokštėms naudojami pastelinių spalvų – balti, gelsvi, rožiniai, šviesiai violetiniai bijūnai. Norinčioms didesnės įvairovės, kompozicijai išpildyti galima pridėti pastelinių spalvų rožių, eustomų, vėdrynų, gvazdikėlių, vietos gali atsirasti ir rausvoms ar baltoms orchidėjoms bei tulpėms.
Ryškios, įvairių spalvų puokštės taip pat yra ir nuotakos charakterio išraiška. Joms naudojami ne tik ryškiaspalviai bijūnai, bet ir kontrastingų spalvų – geltonos, mėlynos, sodrios vyno ar oranžinės – gėlės. Dažniausiai tai būna rožės bei įvairiaspalviai vėdrynai. Laukinės, laisvo stiliaus puokštės su bijūnais puošiamos ramunėmis, smilgomis bei kitomis lauko gėlėmis.
Jaunikio atlapo gėlytė taip pat svarbus akcentas, ji gali būti jaunosios maža puokštės kopija, sudaryta iš įvairiaspalvių gėlių, arba romantiška kompozicija. Tačiau norintiems ko nors paprastesnio galima įsisegti tiesiog bijūno žiedą, jis taip pat atrodo išraiškingai bei elegantiškai. Svarbu paminėti, kad bijūnus galima pagaminti iš šilko, šie atrodo kaip tikri, o ir privalumas atsiranda – nereikia jaudintis dėl puokštės ir atlapo puokštelės nuvytimo.
Romantiško ir vintažo stiliaus vestuvių mėgėjos bijūnus naudoja kaip plaukų puošybos elementą. Gėlių lankelis, vainikėlis ar žiedas gali pakeisti nuometą arba papildyti šukuoseną. 

Bijūnų dekoracijos

Gyvos gėlės bet kokiai erdvei suteikia prabangos. Bijūnai tinka dekoruoti viskam nuo vestuvių erdvės iki stalo ar kėdžių elementų, nes, kaip jau buvo minėta, tai patvarios gėlės.
Dekoruojant stalą reikia atsižvelgti į jo formą. Apvalūs, nedideli svečių stalai gali būti dekoruojami bijūnų puokštėmis arba bijūno žiedu lėkštėje ant stalo padedant žvakių, kurios suteikia romantikos. Ilgi stalai puošiami vienodais tarpais arba visu ilgiu dėliojant gėles, tai gali būti bijūnų bei kitų gėlių kompozicijos arba pavieniai žiedai. Mažos bijūnų puokštelės gali tapti svečių stalo kortelėmis. Jei nenorite apkrauti stalo gėlėmis, kaip alternatyvą naudokite aukštas vazas su pamerktomis puokštėmis pačioje salėje. Norėdami patraukti dėmesį pagaminkite bijūnų girliandas ir pakabinkite jas virš stalo. Tačiau gyvos gėlės patinka ne visiems, tokiu atveju dekoracijos gaminamos iš popieriaus, o bijūnai, kad ir popieriniai, atrodo įspūdingai.
Kėdės dažnai taip pat akcentuojamos kaip svarbi dekoro detalė. Jos gali būti puošiamos minimaliai – kėdė perrišama kaspinu ir pritvirtinamas vienas bijūno žiedas. Norint gausiai papuošti kėdes, sukuriamos įvairiaspalvės arba romantiškos, pastelinės bijūnų kompozicijos ir pritvirtinamos prie kėdės.
Šventę nusprendus rengti gamtoje, erdvę galima puošti žibintais, dekoruotais bijūnų ir vėdrynų žiedais, deserto staliukas taip pat puošiamas pasirinktų spalvų gėlėmis. Ceremonijai skirta arka, puošta bijūnais, suteikia šventei prabangos ir žavesio, kadangi šios gėlės yra išraiškingos ir gali pateisinti net įnoringiausius lūkesčius. 

Išraiškingi desertai

Jei nusprendėte, kad vestuvių šventėje dominuojantis akcentas bus bijūnai, vertėtų pagalvoti apie vestuvių tortą bei desertus. Kalbant apie vestuvinius tortus, galima rinktis iš dviejų tipų – tortai bijūnais išpieštu glaistu arba dekoruoti konditeriniais bijūnų žiedais. Tortą taip pat galima dekoruoti ir gyvomis gėlėmis. Jei jums patinka smulkesnės detalės, svečiams galima pateikti įvairių spalvų bijūnų formos keksiukus arba dekoruotus bijūno žiedu. Tačiau desertiniai užkandžiai nebūtinai privalo būti gėlės formos, keksiukus galima pagaminti ir su tam tikrų šventėje pasirinktų spalvų dekoracijomis, tada sudėti ant stovo ir elegantiškai papuošti gyvais bijūnais.
Daugiau idėjų, kaip vestuvėse panaudoti bijūnus, galite rasti Apievestuves.lt Pinterest galerijoje
Apie vestuvių idėjas skaitykite rubrikoje VESTUVIŲ IDĖJOS
Idėjomis, kaip papuošti vestuves dalijasi ApieVestuves.lt Forumo dalyvės, APSILANKYK IR TU
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-08-19 10:41
Alina
Ech.. bijūnai, pačios nuostabiausios mano gėlės, vestuves dekoruoti planuoju tik su jais, tiek daug šilumos ir romantikos suteikia