Populiariausios kryptys Europoje, kur vestuvėms neišleisite milijono!


VESTUVĖMS DEKORACIJAS PASIDARYKITE PATYS (NUORODOS)

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Štai artėja jūsų vestuvių šventė. Nusprendėte vestuves planuoti patys ir visą vargą paversti įdomiu laiko leidimu? Planavimas gali būti puiki jūsų ir vyro bendradarbiavimo terapija, pasiruošimas bendram gyvenimui bei bendrų sprendimų priėmimui. Internete knibždėte knibžda gausybė idėjų, kaip ir kuo galima puošti vestuves, tačiau galima ir sutrikti, nes atsirinkti sunku. Keletas puošybos idėjų jūsų vestuvėms. 

Kvietimai

Kiekvienas svečias, kviečiamas į šventę, turi jaustis svarbus, juk tai jūs norite, kad artimi žmonės dalyvautų vestuvėse. Vintažinis kvietimas su sietyno atvaizdu, tiksiantis įvairaus pobūdžio vestuvėms, norimą kvietimo spalvą galite pasirinkti patys.
Žavus kvietimas su jaunavedžių pora po ąžuolu tiks norintiems paprasto dizaino. Pateikiama ir svečių atsakymo kortelė, kurioje jie gali paklausti papildomos informacijos dėl maisto ar gėrimų, kad per šventę nekiltų nesklandumų.
Čia rasite subtilius kvietimus, galite sukurti jų tekstą ir pasirinkti norimą spalvą, derėsiančią prie vestuvių temos. Norintys tokio pat stiliaus stalo kortelių ar vardinių kortelių jas taip pat ras.
Dar vieni šiluma ir žavesiu dvelkiantys kvietimai, stalo kortelės bei atsakymų lapeliai. Mieli „Skrisk su manimi“ kvietimai ir svečių atsakymo kortelės.
Svečiams kvietimai gali būti ne tik bendro pobūdžio, bet ir specializuoti – pamergėms ir pabroliams. Prašymą būti pamerge draugei galite pateikti originaliai. Jaunikis taip pat gali pabrolius pakviesti originaliai. Norintys iš anksto pranešti apie vyksiančias vestuves, kad vėliau svečiams nekiltų keblumų, gali išsiųsti pranešimus. Apie vyksiančias temines laputės vestuves svečiams nusiųskite originalų ir linksmą pranešimą. Jei norite ko nors paprastesnio, galite naudoti kalendoriaus tipo pranešimus.
Interneto platybėse pateikiamas sąrašas su įvairiais kvietimais ir „Nieko neplanuokite“ (Save The Date) kortelėmis, kiekvieną galite atsisiųsti paspaudę ant paryškinto užrašo. Sąrašas čia.
Įvairiems kvietimams gali prireikti ir vokų, oro pašto stiliaus vokelius rasite čia.

Stalo kortelės

Ryškiaspalvėse vestuvėse ryškiaspalviai linkėjimai „skanaus“ gali virsti vardinėmis stalo kortelėmis.
Saldų stalą gali papuošti štai tokios kortelės, kviečiančios atsigerti kokteilių ar suvalgyti ledų. Jos taip pat gali būti naudojamos kaip vardinės stalo kortelės.
Romantiškoms bei stilingoms vestuvėms galite naudoti stalo korteles bei vėliavėles. Jas parsisiųsti galite teksto apačioje paspaudę CLICK HERE TO DOWNLOAD.
Jei šventė nusimato spalvinga, neįpareigojančios laikytis griežtos vestuvių temos stalo kortelės su gėlytėmis bei paukšteliais kaip tik tiks. Štai čia rasite vardo raidžių inicialus, juos galite naudoti tiek jauniesiems, tiek svečiams vietoje vardinių kortelių.
Norintiems paprastumo tiks stalo bei vardinės kortelės „Mokyklos lenta“. Apačioje paspaudus ant Download chalkboard table number and place card template here galėsite parsisiųsti visą spaudinių paketą.
Šiek tiek Prancūzijos jūsų vestuvėse – žavūs popieriniai pakabučiai „mademoiselle“, „monsieur“ ar „bebe“, ant kurių galima parašyti svečių vardus.
Norintys medinių stalo numerių kaimiško stiliaus vestuvėms skaičiukų atsispausdinimui bei kaip juos pritvirtinti prie medienos turėtų ieškoti čia.

Padėkos dovanėlės

Dovanų niekada nebus per daug, o tuo labiau saldžių! Atsispausdinkite spalvotus saldainių dėkliukus, galinčius atstoti vardo korteles. Apačioje ties LAST NED HER - DOWNLOAD HERE galite pasirinkti norimą dėžutės spalvą, o tada jau į darbus.
Mielos etiketės ant saldainių maišelių. Saldainių dėžutės mylimiems svečiams bei krepšeliai, į kuriuos galite įdėti, ką tik norite.
Gėrimo buteliukas su jaunųjų siluetų logotipu taip pat pradžiugintų kiekvieną svečią. Tačiau vestuvinės etiketės nebūtinai privalo būti su jaunaisiais, ant jų galite parašyti bet ką, keletą variantų parsisiųskite teksto apačioje paspaudę DOWNLOAD THE 2 TEMPLATES (zip).
Kiekvienas nori jaustis svarbus šventėje, todėl vardo raidės ant dovanos svečius privers pasijusti ypatingai, jas galite atsisiųsti paspaudę Download your labels here. Šokoladinės staigmenos pačių darytoje dėžutėje yra nuostabu. 

Vėliavėlės bei kiti papuošimai

Salės papuošimui galite naudoti įvairias dekoracijas, nuo vėliavėlių iki įmantrių karpinių. Sukurti lengvą šventės aplinkos atmosferą gali padėti plunksnos. Vėliavėlės su užrašais arba tiesiog įvairiaspalvės taip pat gali papuošti jei ne vestuvių salę, tai bent jau saldų stalą, vėliavėles su raidėmis.
Gėlėmis puoštos raidžių kortelės jauniesiems, o galbūt ne tik, leiskite sau fantazuoti. Taip pat gėlėtas jaunųjų inicialų logotipas, galintis papuošti bet ką, nuo kvietimų iki vardinių gėrimų ar net svečių padėkų dovanas. Nuotakos ir jaunikio kortelės, dažniausiai dedamos ant jaunųjų kėdžių, papuoš spalvingas ir romantiškas vestuves. Jūsų šventė, be abejonės, jums yra pati nuostabiausia, tad nuostabių vestuvių ženklą galite atsispausdinti privalote.
Na, o dabar kai kas linksmo ir įdomaus fotosesijoms, juk pozuoti sustojus eilėje taip nuobodu... Lūpytės ir ūsai vestuvių dalyviams. Linksma barzda vestuvėse dalyvaujantiems vyrams bei ūsai visiems – tiek mažiems, tiek dideliems parsisiųsti galite paspaudę ant paveikslėlio ir įsirašę į kompiuterį. Dar viena puiki idėja, padėsianti sukurti nuotaikingas vestuvines nuotraukas, – gerbėjų plakatas svečiams. Plakatai jauniesiems taip pat atrodo originaliai, „Ponas ir Ponia“ angliškas plakatų variantas, tačiau jį lengvai galima paversti ir lietuvišku. 

Svečių knyga

Svečių knygą galima pakeisti kuo nors originalesniu, štai puiki idėja jaunavedžiams pradėjusiems kartu važiuoti gyvenimo keliu – dviratis. Tokia svečių knyga papuoš namų sieną ir bus puikus prisiminimas, juk knygos dažnai užsiguli lentynose, o štai tokį vestuvių svečių šedevrą galėsite matyti kiekvieną dieną. Dviratį galima pakeisti ir medžiu, o automobilis tiktų linksmiems, keliauti mėgstantiems jaunavedžiams. Dar viena alternatyva jūsų svečių knygai. Šiuos lapelius galite atsispausdinti ir palikti ant stalo, kad svečiai parašytų linkėjimą, o gal patarimą, ką daryti, kad vedybinis gyvenimas būtų kuo sklandesnis.
Daugiau, apie rankų darbo papuošimus skaitykite rubrikoje PASIDARYK PATS
Apie vestuvių idėjas diskutuoja ApieVestuves.lt FORUMO dalyvės, naujos originalios idėjos gimsta ten, APSILANKYK IR TU!
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2014-08-21 21:00
nuotaka
Mes savo vestuvese turejom lupas usus ir akinukus, labai nuotaikingos ir grazios nuotraukos buvo
2014-08-21 11:54
Greta
oho kiek nuorodu
2014-08-20 14:13
Diana
Kokios geros nuorodos, būtinai ką nors panaudosiu savosioms, o daugelį dekoracijų galima pritaikyti ir kitokioms šventėms. Šaunus straipsniukas