Neįtikėtina vidurnakčio pramoga


LAIMĖK BILIETĄ Į VESTUVIŲ PLANAVIMO SEMINARĄ ITALIJOJE DVIEMS

Fotografai A-Photo www.a-photo.lt
Vis daugiau porų svajoja apie vestuves svetur, tik bijo imtis tokio milžiniško plano įgyvendinimo. Nebijantiems svajoti vestuvės Italijoje išties puiki išeitis. Šiandien dalinamės seminaro programa, kurį rengia ItalianWeddings.com kartu su savo partneriais iš visos Italijos nuostabioje Amalfio ir Cilento pakrantėje. Tai pažintinė kelionė tiems, kas svajoja tuoktis būtent Italijoje ir nori sužinoti viską nuo A iki Ž. O nuostabiausia žinia, kad apievestuves.lt skaitytojos gali laimėti bilietą į seminarą sau ir savo draugei. Daugiau informacijos:

KAIP LAIMĖTI?

Rašykite laišką info@italianwedding.eu Jame nurodykite savo norimą vestuvių datą, parašykite savo telefono numerį, el. paštą ir nepamirškite prisegti judviejų nuotraukos.
Laiškų lauksime savaitę. t.y. 2014 07 30 - 2014 08 06
Jei kils klausimų pasiteirauti galite Olgos tel. (8-682) 25334 ir el. p. info@italianwedding.eu

PRIZAS

Jūsų prizas yra nuostabus seminaras Jums ir Jūsų draugei (taip pat būsimai nuotakai) arba Jūsų būsimam vyrui, apgyvendinimas ir maitinimas. Jums reikės pasirūpinti tik kelionės bilietais ir kaip iš Romos oro uosto atsirasti Ravello mieste. Dabar lėktuvo bilieto kainos svyruoja nuo 79 Lt iki 149 Lt, o greitasis traukinys iki Neapolio 33 eurų, lėtesnis 20 eurų. Spalį Italijoje nuostabus oras ir nuotaika. Mmmm.... Jau laukiame ir mes susitikimo su Jumis. 

PROGRAMA 

1 diena, spalio 21
Svečiai pasiimami iš oro uosto ir nuvežami į Santa Maria di Castellabate (Čilento pakrantę) – mažą, bet kerintį miestelį, įsikūrusį ant jūros kranto. Sutiktuvių vakarienė su gyva muzika ir apgyvendinimas viešbutyje;
2 diena, spalio 22
Visos dienos ekskursija: pradedame nacionaliniu parku ir toliau vykstame į patį mažiausią ir žavingiausią Čilentoto miestelį, kad pajustumėte Pietų Italijos dvasią. Vakarienė su gyva muzika. Naktis Santa Maria di Castellabate miestelyje.
3 diena, spalio 23
Visos dienos vestuvinis pasirodymas PILYJE Torre Perrotti. Susipažinsite su pačiais svarbiausiais jūsų vestuvių organizatoriais, atstovais, kurie parodys, kaip sukurti išskirtines itališko stiliaus vestuves! Išvysite vestuvinių suknelių demonstravimą, susipažinsite su tortų puošyba, taip pat išmėginsite plaukų šukuosenas bei makijažą, ir viskas vyks linksmoje aplinkoje. Besibaigiant vakarui jūsų lauks vietinės virtuvės švediškas stalas, muzika šokiams ir fotosesija „sugadink suknelę" paplūdimyje.
4 diena, spalio 24
Važiuojame į Amalfio pakrantę, aplankome Paestum Graikijos šventyklas, pakeliui ragaujame Buffalo mozzarella ir vyno. Į Ravelo miestelį atvykstame pavakarę. Šis miestelis puikiai žinomas kaip viena populiariausių vestuvių vietų ir vadinamas „Muzikos Miestu“. Miestelyje, kuriame gyvena tik 2000 gyventojų, atsiveria pasakiškas vaizdas į Amalfi pakrantę, o klimatas iš tiesų švelnus. Apsistojame Ravelo miestelio viešbutyje, kur mūsų laukia vakarienė su gyva muzika.
5 diena, spalio 25
Po pusryčių išvykstame į ekskursiją po Ravelą ir į miestelyje esančią XI amžiaus vilą Rufolo. Popiet jūsų laukia turas po pakrantę ir naktinis kruizas „Sul Mare Luccica“”. Vakarienė nuošaliame paplūdimyje grojant gyvai muzikai, taip pat „Boudoir“ fotosesija pliaže (tiems, kas norės dalyvauti).
6 diena, spalio 26
Visas vestuvinis pasirodymas. Susipažinsite su mūsų vestuvių organizatoriais ir teikėjais viešbutyje „Bonadies“. Per susitikimą galėsite grožėtis nuostabiais vaizdais, atsiveriančiais iš viešbučio. Laikas tikrai neprailgs, nes išvysite vestuvinių suknelių demonstraciją, tortų puošybą, taip pat išbandysite plaukų modeliavimą bei makiažą. Viskas vyks linksmai ir smagiai. Vakarui baigiantis jūsų vėl lauks gausus švediškas stalas, nukrautas vietiniais patiekalais, ir šokių muzika.
7 diena, spalio 27
Nuvežimas į oro uostą ir išvykimas.
Daugiau informacijos apie vestuves Italijoje skaitykite http://www.italianwedding.eu/vestuves-italijoje/
Apie vestuvių planavimą daugiau skaitykite rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Iki pasimatymo seminare. 
ApieVestuves.lt ir ItallianWeddings.com
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2016-02-21 14:20
jurate
Vestuviu organizatoriai Tenerifeje


https://m.facebook.com/Vestuviu-organizatoriai-Tenerifeje-667067326734229/
2014-08-05 08:44
Vesta
o privaloma keliauti tik tomis dienomis kada nurodyta, taip?
2014-08-05 08:42
to TOma
taip toma jume kainuoja tik lektuvo bilietai
2014-08-04 18:28
TOma
man tik bilieta reiketu isigyti? daugiau viskas for free?