R. Kalinkinas sudrebino nuotakų spintas


KAIP PANAUDOTI BALIONUS DEKORUI

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Vestuvių dekoracijos ne vienam tampa didžiuliu galvos skausmu galvojant, kaip turėtų atrodyti šventė. Pradedant, kokią biudžeto dalį galite skirti, ir baigiant, kaip atrodyti kuo originalesniems. Turime idėją, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo paprasta, tačiau pažvelgus įdėmiau, išskirtinis šventės išpildymas – garantuotas.

Perdėtai dideli ir žaismingai spalvoti balionai

Pamirškite klasikinius balionus. Rinkitės perdėtai didelius ir žaismingai spalvotus. Svarbiausia, kad jie neatrodytų kaip įprasta vaikų gimtadienio šventės puošmena. Jie ne tik pagyvins Jūsų šventę, bet ir taps vestuvių akcentu. Patikėkite, Jūsų vestuvės bus įsimintiniausios. Apie jų stilių dar ilgai kalbės svečiai. O galbūt net ir teks raudonuoti nuo idėjos pagyrų.

Originalu ir pigu

Idėjos su balionais įgyvendinimui reikia: balionų ir helio. Ši idėja ne tik atrodo, bet ir yra viena lengviausiai įgyvendinamų dekoro minčių. Bet kuri balionų parduotuvė suteiks Jums viską, ko reikia. Dekoracijoms skirtą biudžeto dalį galite sumažinti iki minimaliausių išlaidų. Nepamirškite, jei pigu, nereiškia, kad negražu ar neoriginalu. Viskas priklauso nuo mūsų fantazijos ir įgyvendinimo.

Balionai nuotraukose

Kad ir kokią nuotaiką bandytumėte atspindėti – balionai tinkamas pasirinkimas. Juos galite naudoti ne tik vestuvėse, bet ir mergvakario ar bernvakario šventėse. Galvojant apie albumą, kurį vartysite po vestuvių, pamąstykite, galbūt šią idėją galite tęsti visose savo šeimos šventėse. Patikėkite, fotografui tikras malonumas fotografuoti turint tokią dekoraciją – su ja galima sugalvoti tiek daug idėjų ir pozų, jog pirksite patį storiausią albumą, nes nuotraukų bus daug.

Pristatoma į nurodytą vietą

Kad šventės diena nebūtų pilna rūpesčių ir nereikėtų galvoti, kaip įgyvendinti savo idėją, rinkitės tokią parduotuvę, kuri ne tik paruoš balionus Jūsų šventei, bet ir pristatys sutartu laiku. Viena iš tokių parduotuvių, įsikūrusių didžiausiuose Lietuvos miestuose, yra ,,Balionų šalis“. Jei vestuves švenčiate užmiestyje, tai ne problema – bet kurią sutartą dieną balionai pasieks Jūsų šventės vietą, kad ir kur ji būtų. Kaina priklauso nuo Jūsų pageidavimų, kokių balionų norite, ar tai bus kaip šventinė dekoracija, ar pirksite balionų puokštę, o gal Jums tereikia vieno didelio baliono.
Idėją įgyvendinsite lengviau, jei į viską žiūrėsite plačiau. Kas galėjo pagalvoti, kad balionai gali tapti ne tik vaikų šventės dekoracija, bet ir paversti Jūsų vestuves kur kas spalvingesnėmis?
Daugiau apie vestuvių idėjas skaitykite rubrikose VESTUVIŲ IDĖJOS ir VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Idėjomis taip pat dalijasi ApieVestuves.lt FORUMO merginos, trūksta minčių vestuvėms, UŽSUK!
Apie kitokius balionus vestuvėms skaitykite straipsnyje NAUJIENA! Kitokie balandžiai vestuvėms
Daugiau idėjų, kaip dekoruoti vestuves balionais rasite ApieVestuves.lt Pinterest galerijoje
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2014-08-21 20:56
Naine
pritariu, gigantai patys graziausi
2014-08-21 13:07
Balionas
faina tie balionai
mes turesim fotosesijai tuos gigantus is ebay siunciuos