L. ir T. Rimgailos parodė artimiesiems, kad vestuvės gali būti kitokios


PRONOVIAS 2015 – NE TIK NUOTAKOMS

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Pasidalykime paslaptimis. Kaip turi atrodyti tobula vyriausioji pamergė? Čia vėl į pagalbą skuba visame pasaulyje pripažinti „Pronovias“ mados namai. Sėkmingai pristatę 2015 nuotakų suknelių kolekciją, jie nesnaudžia ir neleidžia atrodyti bent kiek prasčiau nė vienai iš mūsų.

Mažiau yra daugiau

Ateinančių metų „Pronovias“ mados namų šūkis „Mažiau yra daugiau“. Pamergė turi jaustis patogiai ir atrodyti paprastai. Kalbant atvirai, Jūsų tikslas vestuvėse neatrodyti lyg eitumėte į pasakų herojų vestuves. Drabužiai neturėtų priminti karnavalinio kostiumo ar visiškai ne Jūsų stiliaus suknios, ar šleifo, besivelkančio trys metrai žeme paskui jus. Pamirškite perdėtai dideles šukuosenas ir ryškų makiažą. Viskas, ko Jums reikia, – natūralumas. Taigi „Pronovias“ 2015 kokteilių suknelių kolekcija yra skirta moterims, norinčioms ne tik jaustis, bet ir atrodyti gerai. Suknelių pasirinkimas nuo ilgų iki trumpų. Visos skirtingo kirpimo, spalvos ir detalių tam, kad kiekviena galėtumėte atrasti save.

Pagrindinės taisyklės

1. Nevilkėkite baltos suknelės, nebent to reikalautų vestuvių tema. Tai reta išimtis, dažniausiai, kai vestuvės švenčiamos užsienyje, labiausiai kurortiniuose miestuose. Tačiau jei būdama pamerge vis tiek svajojate apie šviesią suknelę, baltą pakeiskite į perlų pilką ar šviesiai rožinę.
2. Svarbiausia jaustis patogiai. Būkite savimi, matuodamasi suknelę pabandykite bent kiek pritūpti, pasilankstyti. Vestuvės, ypač vyriausiai pamergei, yra aktyvi diena, ir patikėkite, jos tikrai nenorėtumėte praleisti jausdamasi nepatogiai.
3. Paprastumas. Taisyklė, kad mažiau dažniausiai atrodo geriau, pasitvirtina kaip tik čia. „Pronovias“ 2015 kolekcijos pasižymi paprastumu. Kokteilių suknelės – ne išimtis. Kaip aksesuarus mados namai siūlo rinktis delninę ir auskarus. To turėtų pakakti išpildant pamergės įvaizdį.
4. Ar kas nors kada nors sakė, kad rausva, mėlyna ar žalia yra Jūsų spalva? Ar turite tą, su kuria jaučiatės geriausiai ir tikrų tikriausia primadona? Jei taip, vadinasi, Jūs jau žinote, kokios spalvos turėtų būti Jūsų suknelė. Jei vis dar dvejojate, paklauskite patarimo aplinkinių, artimiausių žmonių. Spalvos pasirinkimas labai svarbi dalis, nuo jos priklauso ne tik, ar jausitės gerai, bet ji ypač išryškina veido bruožus.
5. Dėl makiažo ir šukuosenos tendencijų pamergėms išlieka patarimas: mažiau – gražiau. Žinoma, tai labai priklauso nuo vestuvių metų laiko, nuo to, labiau akcentuojama bus oficiali dienos dalis ar šventinis vakaras. Šiltu oru rinkitės lengvesnį makiažą, vėsesniu – padūmavusias akis. Plaukus riškite. Taip ne tik patogiau, bet ir atrodo kur kas elegantiškiau.
6. Nepamirškite galimybės rinktis trumpą suknelę. „Pronovias“ 2015 kolekcijoje galime pamatyti ir trumpų, ne ilgesnių nei iki kelių, suknelių. Jos – tinkamas pasirinkimas, jei norite visiško laisvumo. Nepriklausomos moters įvaizdis garantuotas.
Pamirškime perdėtą įvaizdžio kūrimą. Tinkama suknelė privers mus jaustis ne tik patogiai, bet ir išskirtinai. „Pronovias“ 2015 kokteilių suknelių kolekcijoje kiekviena rasime tai, kas atrodys sukurta kaip tik mums. 
Daugiau apie sukneles skaitykite rubrikoje SUKNELĖS
Idėjų, kaip būti šauniausia pamerge galite rasti ApieVestuves.lt FORUME
Visą "Pronovias" 2015 kokteilinių suknelių kolekciją galite pamatyti ApieVestuves.lt Pinterest galerijoje
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai