Elenos ir Pauliaus rudeninė Love story


KITOKS POŽIŪRIS Į MEDAUS MĖNESĮ LIETUVOJE

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Galbūt ne visi norime ar galime sau leisti medaus mėnesiu mėgautis užsienyje. Laiko ar pinigų stygius mus riboja, tad turime ieškoti alternatyvų. Turbūt retas pagalvojame, kad Lietuva turi pasiūlyti ne ką mažiau nei kuri kita pasaulio šalis. Todėl siūlome idėjas, kur medų kopinėti bus lygiai taip pat saldu kaip ir svetur.

Gamta ir kopos

Kuršių nerija – tai daugelio mūsų tautiečių dar neatrastas kraštas. Jis įvardijamas kaip Baltijos perlas, pajūrio puošmena. Kuršių nerija graži visais metų laikais. Pavasarį ir vasarą ji tarsi pražysta iš naujo, o rudenį krintantys lapai nurausvina siauras šio kurorto gatveles. Žiemą čia visiška tyla, pasivaikščiojimas po baltai nuklotą žemę atrodo lyg pasaka, iš kurios išvykti nesinorės nė vienam. Norite atrasti ką nors naujo neišvykę iš Lietuvos – tai vieta, kuri pirma turėtų atsidurti Jūsų sąraše.

Sveika dvasia

Druskininkai – unikalus Lietuvos miestelis. Išskirtinis savo gamta, gydymo ir poilsio paslaugomis. Norite atitrūkti nuo miesto dulkių ir pakvėpuoti pušynais – tai viena sveikiausių vietų Lietuvoje. Kavinės siūlo sveiką maistą, o pramogos ne tik atsipalaidavimui, bet ir aktyvumo norintiems poilsiautojams. Kiekviena diena čia įdomi. Miestelyje vyksta daugybė kultūrinių renginių. Taip pat galite savo poilsį planuoti derindami prie čia vykstančių kasmetinių muzikos ir teatro festivalių. Tai vienas geriausių pasiūlymų – visiškai pamiršite miestą. Kurortas, SPA centras, vandens parkas – visi malonumai vienoje vietoje.

Atgaiva kūnui

Birštonas – sveikatinimo miestas. Didelis dėmesys sutelktas į pavargusį ir nusilpusį kūną. Tai galėtų būti tarsi reabilitacija po varginamo vestuvių planavimo. Kūnui atsigauti padeda sveikatinimo centrai. Net vanduo šiame mieste geriamas tiesiai iš čiaupo, nes yra pilnas sveikų mineralų. Jei norite pailsėjusios ir sveikos sielos, pirmiausia atgaivinkite kūną.

Medaus mėnuo kitaip

Palapinė. Gana keistas pasiūlymas praleisti medaus mėnesį palapinėje? Tačiau ar apgalvojote, kur su ta palapine galima nukeliauti? Jeigu esate išskirtiniai sutuoktiniai, norite to, apie ką net nepagalvoja kiti, apsvarstykite stovyklavimo idėją. Visa povestuvinės kelionės esmė yra būti kartu, vienam su kitu, visą laiką skirti tik sau ir niekam kitam. Taigi, pamirškite ryšio priemones, pagalvokite apie susiliejimą su gamta. Tai bus ne tik išskirtinė kelionė, bet ir neišdildomi prisiminimai visam gyvenimui.

Aktyvus poilsis

Klausytis muzikos, žiūrėti filmus, siekti išmokti ko nors naujo, šokti, žiūrėti spektaklius – mėgstamiausią veiklą galite atrasti bet kuriame Lietuvoje organizuojamame festivalyje. Įsivaizduokite savo medaus mėnesį, kur galite nesivaržydami pašėlti, o aplinkiniams nė trupučio nerūpės, kaip jūs atrodote. Būsite su žmonėmis, dalysitės visišku pamišimu, pamiršite pasaulį už vartų. Tik Jūs, ką tik susituokę, bet ne ką mažiau mylintys muziką, filmus, kultūrą, visa tai galite atrasti iš naujo – kartu.
Lietuva pilna vietų, kur medaus mėnesis bus žymiai geresnis nei svečioje šalyje. Nuspręskite, ko norite: aktyvios veiklos ar poilsio, pagalvokite apie prisiminimus, apie vietas, į kurias galėsite grįžti kada tik panorėję. Galbūt mūsų šalis ir maža, bet pilna išskirtinių galimybių. 
Daugiau idėjų kaip praleisti medaus mėnesį ieškokite rubrikoje POVESTUVINĖS KELIONĖS
Apie povestuvines keliones taip pat diskutuoja ApieVestuves.lt FORUMO merginos
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2014-10-28 16:23
Fausta
o medaus menesi sventeme Nidoj ir mums lb gerai
2014-10-24 13:15
Milda
Nereali foto
2014-10-17 21:05
Just
Yra kur pailseti ir Lietuvelej
2014-10-17 08:43
Kriss
Jau palapineje medaiu menesio tikrai nenorecia praleisti...
2014-10-15 19:20
Angelė
Superinė jaunųjų foto, nerealiai atrodo