KONKURSAS JUVELYRAMS: 2017 M. TENDENCIJOS


10 IDĖJŲ, KAIP KABINTI FOTODROBES

Praėjus jūsų vestuvių šventei ir gyvenimui grįžtant į įprastą ritmą, vis aplankys prisiminimai iš svarbiausios gyvenimo šventės. Nieko nenustebinsite, jei jūsų vestuvių fotografas įamžino kelis šimtis nuotraukų, tačiau svečiams įspūdį paliks jūsų sprendimas, kaip šias įamžintas akimirkas išsaugoti, o ne nugrūsti į kompaktinį diską spintoje arba niekur nerandamą aplanką kompiuteryje. 
Pasak ZOOMBOOK ekspertų, vienas populiariausių nuotraukų saugojimo būdų yra fotoknygos, į kurias galima sudėti daug nuotraukų. Tačiau nereikia pamiršti fotodrobių, kurias galima puikiai panaudoti svarbiausioms ir brangiausios nuotraukoms. Pavyzdžiui, pirmam bučiniui po garsiai ištartų žodžių „Galite pabučiuoti nuotaką“, arba pirmus žingsnius, žengiamus iš bažnyčios, kuriuos palydi krentantys rožių žiedlapiai. Nereikia abejoti, kad sau svarbiausių akimirkų tikrai rasite. 
Svarbu įvertinti ir tai, kad fotodrobės yra aukštos kokybės, nekenkia žmogaus sveikatai ir aplinkai. Tačiau nepaisant to, kad fotodrobę susikurti labai paprasta, o jos kokybė gali viršyti lūkesčius, nėra taip lengva ją pritaikyti prie namų interjero. Žinoma, greičiausiai populiariausias fotodrobių kabinimo būdas jums jau žinomas – viena didelė fotodrobė pakabinta ant sienos. Visgi dažnai klystama, kad tai geriausias sprendimas. 
ZOOMBOOK dizaineriai specialiai paruošė ir dalinasi vizualiniais patarimais, kaip galite kabinti fotodrobes su įamžintomis vestuvių akimirkomis. Tiesa, atkreipkite dėmesį į tai, kad skirtingų dydžių fotodrobių rinkinys gali būti ne tik patraukli interjero detalė – šiame rinkinyje galite įamžinti bent kelias svarbiausias akimirkas fotodrobėje taip išlaikant puikią kokybę. Be to, šalia vestuvių akimirkų fotodrobės puikiai tiks fotodrobė meilės tema arba fotodrobė su šmaikščiomis namų taisyklėmis. Šias idėjas galima rasti tarp nemokamų šablonų. 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2014-08-18 15:14
Giedrė
Tikrai, kad super :)
2014-08-14 19:01
Zivile
Super idėjos, labai pravers, kaip tik planuojam darytis kelias fotodrobes įvairių dydžių.
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS