Ar visos rekomendacijos tikros?


STILIAUS PATARIMAI BESILAUKIANČIAI NUOTAKAI

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Įstojote į nėščiųjų gretas ir ruošiatės vestuvėms? Nuostabu! Sveikiname Jus su dviguba švente. Tikriausiai šiuo laikotarpiu Jums kyla labai daug klausimų, kaip suderint nėštumą ir tobulą nuotakos įvaizdį. Šis straipsnis jums padės atsakyti į šį ir kitus iškylančius klausimus. Žinodamos keletą gudrybių vestuvių dieną galite atrodyti pribloškiamai, o suapvalėjęs pilvukas ne tik kad nebus problema, tačiau suteiks papildomo žavesio.

Nereikia bijoti ir drovėtis

Jeigu esate nėščia, dar nereiškia, kad turite atsisakyti savo išsvajotos vestuvinės suknelės ir lįsti į maišą, kad paslėptumėte suapvalėjusį pilvuką. Šiais laikais yra sukurta daugybė suknelių modelių, puikiai derančių prie augančio pilvuko, todėl tikrai išsirinksite tokią, su kuria atrodysite ir stulbinamai, ir patogiai bei užtikrintai. Nesidrovėkite vilkėti trumpos vestuvinės suknelės, jeigu jūsų vestuvės vasarą. Su trumpa vestuvine suknele atrodysite ypač miela ir žavinga, o taip pat jausitės patogiai visą karštą vasaros dieną.

Keletas patarimų nėščioms nuotakoms renkantis suknelę:

1. Vestuvinės suknelės su gilia iškirpte šiuo atveju yra puikus variantas. Kodėl gi nepabrėžti savo krūtinės, kai ji yra gražiausia šiuo nėštumo etapu.
2. Dirželiai ir juostelės yra geriausias būdas išryškinti suapvalėjusį pilvuką. Rinkitės ryškių spalvų arba įdomius dirželius, juosteles su įvairiais aksesuarais, derančiais prie jūsų pasirinktos suknelės stiliaus ir modelio.
3. Vestuvinės suknelės nėščioms moterims geriausiai atrodo, kai išryškinamas natūralumas, todėl venkite korsetų.
4. Daugumai nėščių moterų reikalinga liemenėlė, tačiau yra vestuvinių suknelių, su kuriomis liemenėlė atrodo nekaip. Išeitis yra. Dėvėkite suknelę, kurioje liemenėlė jau yra įsiūta.
5. Akcentuokite pečius. Drąsiai galite apnuoginti pečius, taip išvengsite nuožulnių pečių įspūdžio, o tuo pačiu apnuoginti pečiai suteiks tobulą kūno siluetą.
6. Kai reikia pasirinkti batelius, suteikite prioritetą patogiems bateliams, o ne stilingiems aukštakulniams.
Jokiu būdu nesidrovėkite dėvėti baltos suknelės, nėščia nuotaka jau seniai nebėra tabu. Dėvėkite tai, kas jums patogu ir kas suteikia dar didesnio spindesio geriausiomis gyvenimo akimirkomis.
Daugiau apie nuotakos stilių skaitykite rubrikoje NUOTAKOS STILIUS
Vestuvių idėjomis ir patarimais dalijasi būsimos ir buvusios nuotakos ApieVestuves.lt FORUME, užsuk ir TU!
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2014-10-19 18:46
Solveiga
Na, manau naturalumas ne tik nestukems rekomanduojamas :)
2014-10-15 18:39
agne
Patogumas svarbiausia!!
2014-10-15 10:08
Mon
Man labai grazu nestukes