Lengvos užkandžių ir desertų idėjos mergvakariui


Į VESTUVES DVIRAČIU? KODĖL GI NE!

Autorius: Victor Morozov
Šiandien praeivių jau nebestebina vestuvininkus vežiojantys prabangūs limuzinai ar senoviški kabrioletai. Daugumos akį patraukia neįprastas transporto priemones pasirinkę jaunavedžiai. Taip daug originaliau, įdomiau ir įspūdingiau! Be to, juk ne kasdien keliaujate tokiomis priemonėmis!

Oro transportas

Kur kas įstabiau atrodo dangumi skriejantys jaunavedžiai. Vestuvės oro balione? Kodėl gi ne, juk su tokia transporto priemone simboliškai kilstelima nuo žemės ir priartėjama prie dangaus. Tiesa, oro balione telpa nuo 1 iki 4 žmonių, todėl ši atrakcija būtų skirta tik besituokiantiesiems, kunigui ir fotografui. Kita vertus, yra galimybė nuomotis net kelis ar keliolika oro balionų. Visgi norint nuomotis šią oro transporto priemonę vertėtų atkreipti dėmesį į skrydžiui keliamus reikalavimus. Oro balionas gali skristi tik esant silpnam vėjui prie žemės (iki 20 km/h) ir orui be kritulių. Visa kita (išskyrus tai, kad jaunosios avalynei netinka aukštakulniai) nėra svarbu: nei metų laikas, nei paros metas (tiesa, naktį oro balionu skristi nepatartina). Kainos priklauso nuo vietovės, kurioje norėsite skristi: įvairiose įmonėse užsakomasis skrydis oro balionu vidutiniškai kainuoja nuo 700 Lt iki 1 250 Lt dviem asmenims. Jeigu nenorite tuoktis danguje, galbūt šį malonumą pasiūlysite sau ir svečiams antrąją vestuvių dieną?

Vandens transportas

Kitas variantas arčiau žemės – vandens transportas. Čia galima pradėti vardinti nuo paprastų valtelių, kurias galima romantiškai išpuošti rožėmis, vandens dviračių, ir pabaigti prabangiomis jachtomis ar kruiziniais laivais. Laivuose tilps ne tik besituokiantieji, bet ir visi svečiai, todėl čia galima kelti vestuves, kurių furšetas, surengtas laivo denyje, paliks neišdildomų įspūdžių. Burlaiviais, jachtomis, kateriais, pramoginiais, keleiviniais ar net žvejybiniais laivais keliauti savo vestuvių dieną galite įvairiose Lietuvos vietose. Kainos taip pat įvairios – jos priklauso nuo vietos, laivo tipo, maršruto ir keleivių skaičiaus. Štai Neringoje laivo nuomos kainos svyruoja nuo 400 Lt iki 600 Lt valandai. Taip pat yra įvairių sąlygų: kuo ilgiau nuomojamasi, tuo kainos mažesnės, taip pat nuolaidos daromos vaikams iki 12 m., be to, galima nuomotis tik vieną laivo denį, tai kainuoja kur kas pigiau nei nuomojantis visą laivą. Prisišvartavusios uoste šios transporto priemonės nuoma pigesnė – apie 200 Lt valandai.

Žemės transportas: dviratis, o gal velomobilis?

Sakote, jau nebeliko originalių idėjų? Oi, ne! Jų dar apstu ir netgi visiems metų laikams. Gal nuotaka iki bažnyčios sutiktų keliauti dviračiu? Juk taip madinga šiuo metu propaguoti ekologines susisiekimo priemones! Jeigu norite į ekologinę transporto priemonę tilpti dviese – rinkitės velomobilį. Tai ne tik poilsiaujančiųjų pramogai skirtos priemonės – jos puikus būdas originaliai atrodyti važiuojant iki Santuokų rūmų. Šios transporto priemonės nuomos kaina svyruoja nuo 20 Lt iki 30 Lt valandai. Vertėtų nepamiršti, kad velomobiliai dažniausiai nuomojami Lietuvos kurortuose.

O gal važiuojam karieta?

Kiek įprastesne transporto priemone tapo vestuvinės karietos. Jų nuomojimosi kainos labai įvairios, kadangi priklauso nuo maršruto ilgio ir vietos, kurioje vyks Jūsų šventė. Tačiau įmonių, siūlančių šias paslaugas, yra nemažai įvairiuose Lietuvos miestuose. Visgi ši pramoga populiaresnė užsienyje. Netgi konstruojami į vežimus panašūs vagoniniai motociklai.

Jei vestuvės žiemą tiks ir rogės

Kai vestuvės keliamos žiemą, verta išnaudoti sniego privalumus. Tam puikiausias būdas yra senoviškos ir modernios rogės. Ne elniais, bet arkliais pakinkytas roges žiemą kaip pramogą siūlo daugybė kaimo turizmo sodybų šeimininkų, su kuriais ir reikėtų derėtis dėl nuomos kainos. Važiuoti sniego rogėmis siūloma adrenaliną mėgstantiems jaunavedžiams.

Vestuvinis traktorius - dar ir toks yra?

Na, jeigu ir tai Jūsų nenustebino, kitas variantas tikrai privers atkreipti dėmesį. Traktoriais keliaujanti svita atrodytų pritrenkiamai. Burzgimas, kurį sukeltų jų varikliai, atkreips visų dėmesį, be kita ko, tai yra ir pakankamai patogi keliaujančiųjų priemonė. Šis variantas tinka ne tik provincijoje – gerai atrodytų ir Kauno rotušėje išsirikiavę traktoriukai bei šalia stoviniuojantys vestuvininkai. Kodėl gi ne?
Toks neįprastas transportas vestuvėse, ar keliaujama į „Zaksą“, ar tiesiog pramogaujama šventės metu, sukuria atitinkamą atmosferą, suteikia galimybę patirti daugiau nuotykių, lieka daugiau įspūdžių, o Jūsų vestuves svečiai prisimins dar ilgai.
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2010-07-27 19:33
gerda
manes tai tikrai niekas neikistu i minicuperi mano vestuviu diena!!!
2010-04-26 23:34
tapati
o mes turim ideja atvaziuoti senoviniu RolsRoisu :) atrodo ispudingai
2010-03-22 17:53
ryte
Mes nuomojames mini cuperius:)
2010-03-10 14:36
Julija
Su motociklu zadam atvaziuot. Kadangi abudu prie technikos ir esam motociklu klubo nariai, tai mums bus i tema:)
2010-03-09 23:08
Goda
Dviraciu!!!???? kas cia per nesamone. As tai svajoju apie dideli juoda limuzina..kaip per filmus:)
2010-02-17 14:54
Grazina
Kalbant apie oro stransporta mes turejom minty atskristi i santuoku rumus su oro balionu, bet tai neimanoma, visu pirma leidimu kruvos reikia, visu antra elektros laidai ir visa kita... reiktu ir deles aikstes be pasaliniu trugdziu. O ideja buvo grazi:)
2010-02-16 21:36
Vijole
Linksma su traktoriuku atbildeti i Zaksa, bet manau tai labiau pridera ukininkams:)