Vestuvių rytas! Kur jis? Kur ji? Kur jie abu?


15 VESTUVIŲ DIENOS GROŽIO KATASTROFŲ, KAIP JAS SPRĘSTI

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com

1. Ką daryti, jei vestuvinę suknelę apliejote raudonu vynu?

Raudonas vynas yra neatsiejama krikščionybės ritualų dalis per bažnytinę santuoką, tad bent jau minimalus kontaktas su vynu yra neišvengiamas. Jei apsiliejote suknelę, imtis priemonių reikia kuo skubiau, kitaip dėmė įsisenės. Paimkite drėgną servetėlę, ją galite sudrėkinti paprastu vandeniu, ir švelniai tapšnokite, jokiais būdais netrinkite vynu aplietos vietos. Išdžiūvus valomam plotui, dėmės kraštus ar vietas, kurios neišsivalė, galite užmaskuoti kreida. Po vestuvių kiek įmanoma greičiau nuneškite suknelę į valyklą.

2. Ką daryti, jei atsikėlėte paburkusiomis akimis?

Šalti šaukšteliai jus išgelbės. Įdėkite į šaldymo kamerą du arbatinius šaukštelius ir palaikykite 15–20 minučių. Tuo metu išgerkite didelę stiklinę vandens su citrina, jis detoksikuoja. Atšalus šaukšteliams pridėkite juos prie akių vokų taip, kad šaukšteliai šaldytų kuo didesnę vokų dalį. Jei po ranka neturite šaukštelių, į popierinį rankšluostį įdėkite keletą ledo kūbelių ir laikykite ant akies vokų.

3. Ką daryti, jei nutrūksta vestuvių suknelės dirželis?

Įsitikinkite, kad prieš vestuves įsigijote siuvimo rinkinį ir turite su savimi šiek tiek suknelės spalvos siūlo. Dirželį galite prisiūti ten, kur jis ir buvo, arba prikabinti jį su žiogeliu.

4. Ką daryti, jei nubėga blakstienų tušas?

Jei naudojate vandeniui neatsparų blakstienų tušą, tikimybė, kad jis nubėgs, yra daug didesnė. Jei atsitinka nelaimė, tušą lengviausia ir patogiausia nuvalyti drėgnu medvilniniu pagaliuku (ausų krapštuku), jei paprastas vanduo nepadeda, naudokite ką nors riebesnės tekstūros – lašelį kremo, aliejuko ar kreminio makiažo valiklio. Nuvalius nepamirškite pakoreguoti tos vietos pudra ir kitomis makiažo priemonėmis.

5. Ką daryti, jei nulūžta batelio kulniukas?

Jūsų pasirodymas ir įžengimas turėtų būti dramatiškas, bet tikrai ne dėl to, kad nulūžo batelio kulniukas. Kad išvengtumėte tokios katastrofos, įsitikinkite, kad bateliai kokybiški, kelias dienas prieš vestuves išbandykite juos ir pavaikščiokite. Na, jei vis dėlto taip atsitiko, kad batelio kulnas nulūžo, griebkite karštus klijus ir suklijuokite batelį.

6. Ką daryti, jei sugadinote vestuvinį manikiūrą?

Sugadinote nagų laką jam nespėjus išdžiūti? Nagų lako valikliu sudrėkinkite ausų krapštuką ar pirštą ir nuvalykite sugadintą plotą. Tada leiskite nagams baigti džiūti ir iš naujo užlakuokite nuvalytą vietą. Puiku turėti mažą nagų lako buteliuką vestuvių dieną, tik jokiu būdu ne rankinėje, nes išsiliejęs nagų lakas gali sukelti dar vieną vestuvių dienos katastrofą.
Nulūžęs nagas sukelia šiek tiek daugiau problemų, bet vis tiek jos yra išsprendžiamos. Įsitikinkite, kad savo rinkinyje (arba pas vestuvių planuotoją) turite nagų dildę, kraštutiniu atveju galite naudoti storą audinį, pvz., džinsinį ar drobinį, būtinai sutvarkykite nagą, kad jis nekibtų prie suknelės.

7. Ką daryti, jei nuo jaunikio sklinda kavos/cigarečių kvapas?

Geriausiu atveju su savimi reikėtų turėti mėtinių pastilių arba kramtomosios gumos, jei neturite, užsukite į barą ar kavinę ir paprašykite mėtos lapelio ar citrinos griežinėlio – taip panaikinsite kavos/cigarečių kvapą.

8. Ką daryti, jei vienos iš pamergių krūtinė „lipa“ į viršų (suknelės iškirptė siaubingai gili)?

Jūs negalite sužiūrėti visų smulkmenų, todėl tai ne jūsų kaltė. Pasitarkite su vestuvių planuotoja ar artimu žmogumi, kaip būtų galima išspręsti šią problemą. Krūtinę galima pridengti stilingu šalikėliu, iškirptę tvarkingai susegti žiogeliu, ar pridengti tam tikra juosta. Paprašykite, kad pamergė prisidengtų ir duokite jai priemones. Jei pamergė nenori sutikti, rimtai apsvarstykite, kas jums svarbiau – išspręsti šį klausimą ar išvengti konflikto. Bet kuriuo atveju vestuvių dieną visas dėmesys bus skirtas jums, tad reikėtų džiaugtis diena ir vertinti artimųjų dėmesį.

9. Ką daryti, jei jaunikis pamiršta batus, kaklaraištį ar liemenę?

Jei jūsų vyras yra šiek tiek išsiblaškęs, o ir vyriausiasis pabrolys ne iki galo atlieka savo pareigas, yra tikimybė, kad būsimasis vyras pasiims netinkamą juosmens juostą arba paliks kaklaraištį ar varlytę. Paskambinkite į kostiumų saloną ir paprašykite pakeisti juostą. Kita vertus, jei vienas iš pabrolių paskolins jaunikiui savo daiktus ir bus be liemenės ar juodų batų, tai nesugadins vestuvių dienos ir nuotraukų. Profesionalus vestuvių fotografas visada ras išeitį, kad pabrolys be liemenės ar kaklaraiščio neatkreiptų dėmesio.

10. Ką daryti, jei jūsų sužadėtuvių žiedas užstrigo ant netinkamos rankos?

Palaikykite ranką šaltame vandenyje, kad nuslūgtų patinimas. Tada pasiimkite priemonių, kurios pirštą padarys slidų, ir judinkite žiedą, švelniai sukite ir traukite, kad nesukeltumėte papildomo piršto tinimo, kol nusimaus. Viskas nuo sviesto iki aliejaus, plaukų kondicionieriaus ar losjono yra tinkama.

11. Ką daryti, jei jus užpuolė nesuvaldomas žagsulys?

Nuryti kelis kartus ir tada užsikimšus ausis išgerti stiklinę vandens. Tai gali būti išsigelbėjimas nuo įkyrėjusio žagsulio. Skamba linksmai, tačiau daugeliui šis derinys padeda.

12. Ką daryti, jei jūsų užtrauktukas sugenda?

Atrodo, nieko negali būti naudingiau už žiogelius vestuvių dienos katastrofoms išgelbėti, štai kodėl vertėtų turėti jų daugiau nei vieną. Sugedus ar išsiskyrus užtrauktukui jį iš vidaus susekite žiogeliu. Tai gali išgelbėti tiek nuotaką, tiek jaunikį, o šventės svečiai net neįtars, kad jus ištiko nelaimė.

13. Ką daryti, jei nubėga pėdkelnių akis?

Bespalvis nagų lakas dažniausiai padeda šiuo atveju. Tačiau jei skylė pėdkelnėse tikrai didelė, meskite jas į šalį, tik įsitikinkite, kad kojos pakankamai drėgnos, jokių pleiskanų!

14. Ką daryti, jei atsikėlėte su dideliu spuogu?

Geriausia būtų, jei jūs susisiektumėte su savo dermatologu, kuris naudodamas tam tikras priemones gali priversti spuogą greitai susitraukti. Jei tokios galimybės neturite, stenkitės kuo labiau sumažinti paraudimą ir tada maskuoti, maskuoti ir dar kartą maskuoti. Paraudimui sumažinti: jei turite kelias valandas, patepkite spuogą mėtine dantų pasta ir palikite kiek galima ilgiau. Jei jus spaudžia laikas, patepkite „Visine“ akių lašais. Maskavimui: be abejonės, naudokite makiažą, šiek tiek daugiau jo, kad spuogas būtų mažiau matomas. Taip pat nepamirškite kartas nuo karto naudoti birios pudros, matinis pagrindas labiau paslepia spuogus.

15. Ką daryti, jei vestuvių rytą po vakaro linksmybių jaučiatės prastai?

Vestuvių vakarienės repeticijoje ar pasisėdėjime su draugėmis, artimaisiais planavote nevartoti alkoholio, tačiau kai svečiai keldami šampano taures pradėjo sakyti tostus... Užtraukite užuolaidas ir ilgėliau pamiegokite. Kai pasiruošite, paprašykite vyriausiosios pamergės ar bet kurio artimo žmogaus, kad užsakytų jums anglevandenių prisotintus pusryčius – jokių kiaušinių ir pieno produktų. Didelis kiekis vandens taip pat svarbu. Geriau neatidėkite šukuosenos ir makiažo, atvirkščiai, paskubinkite, neaukokite laiko grožio procedūroms vardan miego. Jei bijote, kad nesuspėsite, teikite makiažui pirmenybę ir pasidarykite paprastesnę šukuoseną.
 
Parengta pagal: www.brides.com 
Ieškote idėjų savo vestuvėms, tuomet užsukite į mūsų FORUMĄ, kur nuotakos dalijasi puikiais patarimais
Daugiau apie vestuves ir jų planavimą skaitykite rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2015-08-17 08:47
Agneta
Mano vestuvių dieną mano akis buvo siaubingai raudona, ir jokie akių lašai nepadėjo, negana to, akių lęšį atvirkščiai įsidėjau, o kadangi nesu lęšių ekspertė (antrą kartą gyvenime buvau su lęšiais), o su akiniais nenorėjau būti per vestuves, per tą atvirkščiai įsidėtą lęšį mano akis buvo tiesiog bordinė ir dar ištino... Niekaip nesupratau dėl ko tas lęšis man taip trukdė, kol sesuo nepamatė, kaip pusė jo buvo išlindusi iš akies, galiausiai ištraukė man jį, ir visą vakarą buvau su vienu lęšiu (kadangi man buvo sunku ne tik įsidėti, bet tuo labiau išsitraukti - nenorėjau gadintis makiažo, tad kenčiau)... Na, bet svarbiausia, kad tai nesutrukdė gerai pasilinksminti ir puikiai praleisti laiko, bet jausmas buvo labai nekoks... :)
2014-10-08 08:46
Beata
Aciuuu
2014-10-06 21:22
Mildux
Kad akys nebūtų paburkę ryte, reikia vengti skysčių iš vakaro, nes kitaip tikrai prireiks pagalbos :)
2014-10-05 14:56
Ineta
Teko vestuvėse matyti svečią, kuriai krūtinė tikrai lipo per viršų. Vaidzelis nekoks...
2014-10-03 14:24
Vejune
Na, blogam kvapui ir gumos galima nusipirkti arba ekstra atveju pas esancius svecius pasiteirauti, o isvis geriausia, kai jaunikis neruko:))