Lietuvos jaunavedžiai prioritetą teikia piniginėms vestuvių dovanoms


IDĖJOS SPALVINGOMS RUDENS VESTUVĖMS

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Ruduo yra įspūdingas metų laikas iškelti šventę, o jei tai dar ir Jūsų vestuvės... Svarbiausia – žinoti, kaip išnaudoti kiekvieną gamtos duotą detalę. Oro trapumas ir kaita, auksiniai atspalviai, gamtos elementai, uogos, riešutai – šiai šventei imkite viską, ką tik žemė Jums duoda, ir vestuvių grožis – garantuotas. Trūksta idėjų? Ne problema, ApieVestuves.lt visada patars, pateiks idėjų, kaip Jūsų šventę paversti įsimintiniausia diena ne tik Jums, bet ir atvykusiems artimiesiems.

Nuotakos puokštė

Tai vienas svarbiausių vestuvių akcentų, kuris einant nuotakai turi skleisti rudenišką šilumą. Rinkitės gamtos sukurtas spalvas: aukso, tamsiai raudoną, šokolado, sodraus vyno ar gesintos žalios. Vasarą nužydėjusias gėles pamirškite, rinkitės jurginus, astrus, kardelius. Papuošta gamtos gėrybėmis puokštė atrodys dar įspūdingiau. Tam puikiai tinka uogos, daržovės, net ir vaisiai. Iš pasirinktų elementų papuoškite ir jaunikio kostiumo atlapą. Renkant rudens puokštę svarbiausia spalvos ir gamtos elementų derinimas. Tokiu atveju puokštės pasisekimas užtikrintas.

Dovanos svečiams

Šiuo metų laiku sugalvoti, kaip pasitikti atvykstančius svečius yra lengviausia. Turbūt kiekvienai porai pirmoji mintis – obuoliai. Karamelizuokite, apliekite šokoladu, viršūnėles papuoškite pabarstukais. Obuoliai rudens tematikoje gali tapti simboliu Jūsų vestuvėms. Juk jų atspalviai taip taikliai atskleidžia šio metų laiko grožį. Kita idėja – kankorėžiai. Nupurkškite auksine spalva, pridėkite užrašą ir turite labai gražią ir, svarbiausia, rudenišką dovanėlę. Idėjų dovanoms semkitės iš gamtos. Ji duoda gražiausia, kuo galime pasidalyti.

Kvietimai

Kuriant kvietimus visada svarbiausia, kad atsiskleistų jaunųjų asmenybės ir norai. Taip pat ne ką mažiau svarbi šioje srityje vestuvių tematika. Vestuves rudenį daugelis turbūt pasirinkote ne be reikalo. Taigi telieka suderinti visus šiuos aspektus, ir net nepastebėsite, jog turite idėją kvietimams. Rudenį labai svarbu medžiagų įvairovė. Tai gali būti medis, lapas ar nosinaitė. Naudokite vintažo raštus, nepamirškite savo inicialų. Naudokite tamsesnes, kiek prigesintas rudeniškas spalvas. Papuoškite gėlių motyvais, gamtos elementais. Svarbiausia, panaudokite tą detalę, kuri atskleistų vestuvių tematiką. 

Dekoras

Auksiniai, raudoni ar gęstančios žalios spalvos lapai. Pasirinkite labiausiai Jums patinkančias spalvas ir darykite kompozicijas. Lapai tinka viskam, pradedant stalo ar sienos dekoravimu ir baigiant stalo kortelėmis. Dar kartą prisiminkite, jog svarbiausia ką tuo metu mums duoda gamta. Šventės puošybai rinkitės vaisius, daržoves ar miško gėrybes. Visa tai puoškite kaspinais, aukso atspalvio popieriumi. Jei visai ant nosies žiema, rinkitės medvilnę: iš jos galima pasigaminti stalo puokštes, papuošti salę ir bažnyčią. Trumpai tariant, tinka viskas, kas Jums primena rudenį. Tiesiog pasirinkite spalvų derinį (dažniausiai dominuoja 3 spalvos) ir žaiskite jomis. Patys nė nepastebėsite, kaip greitai sukursite ir išpildysite idėją.

Fotosesija

Šiuo metų laiku oras visiškai nenuspėjamas. Tačiau dažniausiai yra dvi galimybės: Jūsų vestuvių dieną skaisčiai švies saulė arba teks švęsti tikras rudeniškas vestuves su tikru rudenišku lietumi. Kad ir kokios būtų oro sąlygos, tiek vienas, tiek kitas variantas siūlo puikią idėją fotosesijai. Pasitaikius bobų vasarai fotosesijai neabejotinai rinkitės parką. Pagalvokite apie iškylos idėją. Galbūt su artimaisiais prisiminkite vaikystę, šokite tarp lapų, su jais žaiskite. Žydro dangaus ir auksinės žemės fone Jūsų nuotraukos atrodys nuostabiai. Jei diena bus lietinga, nenusiminkite. Traukite žaismingus skėčius, botus. Atsipalaiduokite ir leiskite fotografui atskleisti gražiąją lietingo rudens pusę. Svarbiausia, nepasiduokite niūriai nuotaikai ir tiek vestuvės, tiek fotoalbumas primins, kokios šiltos ir pasakiškos buvo vestuvės.
Ruduo ne tik niūrių prisiminimų metas. Ruduo gali tapti pačiu gražiausiu, spalvingiausiu ir svarbiausiu Jūsų gyvenime metų laiku. Gamta mums siūlo tiek daug, tereikia iš jos pasiimti.
Daugiau apie vestuvių planavimą bei idėjas skaitykite rubrikose VESTUVIŲ PLANAVIMAS ir VESTUVIŲ IDĖJOS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2014-09-24 06:35
beata
faina ideja parke, tik saltoka jau tikrai kaip rudeniui
2014-09-19 08:44
Dalia
Nors manosios buvo ir ne rudenį, puokštę turėjau papuoštą uogytėmis, nerealiai atrodo