„Balionų Šalyje“ – visos vestuvinės dekoracijos po vienu stogu!


ŠILTOS APRANGOS IDĖJOS RUDENS VESTUVĖMS

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Planuojate vestuves rudenį? Šaunu. Tačiau turėtumėte pasirūpinti ir atitinkama apranga bei avalyne. Rudens dienoms trumpėjant, o vakarams ilgėjant ir vis labiau vėstant jus gali užklupti netikėtas šaltukas, kuris į šventę gali įnešti sumaišties. Apsirūpinus šiltesne apranga ir apgalvojus avalynės pasirinkimą, tokios gamtos išdaigos jūsų tikrai neišgąsdins. Pateikiame keletą patarimų, kaip apsisaugoti nuo šalčio ir kokią aprangą pasirinkti vestuvėms rudenį.

Jaunosios apranga

Megztukas. Jeigu galvojate, jog su vestuvine suknele gali būti vėsu, drąsiai rinkitės megztuką ir tikrai neprašausite pro šalį. Rudens nuotakoms yra sukurta begalė dailių megztukų, kurie ne tik sušildys, tačiau ir puikiai papildys visą vestuvių aprangos ansamblį. Tiesiog reikia išsirinkti tinkamos spalvos ir modelio, kad tobulai derėtų prie vestuvinės suknelės.
Šalis/skara/skraistė. Jeigu megztukas visiškai nedera prie Jūsų vestuvinės suknelės ir norite daugiau elegancijos, galite drąsiai rinktis šalį, skarą ar skraistę. Lengvo kritimo ir tinkamai pasirinkto audinio apdaras suteiks nuostabios elegancijos prieskonio, o jūsų pečius apgaubs prabangia šiluma.
Paltas. Jeigu jūsų vestuvių šventė vyksta vėlyvą rudenį, o už lango oras išties žvarbus, puikiausias pasirinkimas būtų paltukas. Rinkitės lengvo kritimo rudeninį paltuką, kuris derės prie jūsų vestuvinės suknelės, o taip pat ir puikiai apsaugos nuo šaltuko visą šventės dieną.
Avalynė. Niekas taip tobulai neatskleidžia rudens vestuvių temos kaip kaubojiški batai. Niekas neragina kaubojiškų batų dėvėti bažnyčioje per ceremoniją, tačiau jeigu jūsų vestuvės lauke, kaubojiški batai – tobulas pasirinkimas. Kaubojiškus batus galite paversti vienu iš būtinų aprangos elementų, taip sukursite nuostabią kaubojiškų vestuvių temą. Būsite originali ir stilinga nuotaka, o taip pat nereikės jaudintis, jog kojos gali sušalti. Jeigu jūsų vestuvės viduje, drąsiai galite rinktis uždarus ar atvirus aukštakulnius, venkite basučių, nes tai labiau tinka vestuvėms vasarą.

Jaunojo apranga

Liemenė. Jeigu vestuvėms renkatės ne smokingą ar fraką, galite drąsiai dėvėti trijų dalių (kelnės, liemenė ir švarkas) kostiumą. Liemenės pasirinkimas jus padarys ne tik žavingai atrodančiu jaunikiu, tačiau ir pridės papildomos šilumos.
Megztukas. Jei vilkite kostiumą, po švarku vietoje liemenės galite taip pat dėvėti megztuką. Tiesiog reikėtų pasirinkti tinkantį ir puikiai derantį prie kostiumo. Pasirinkę dailaus modelio, medžiagos, rašto ir spalvos megztuką tikrai neprašausite, jis ne tik sušildys vėsią rudens dieną, tačiau ir atrodys itin žavingai.
Paltas. Jaunikis, kaip ir jaunoji, neprašaus pasirinkęs paltuką. Vyrams yra sukurta nuostabių klasikinių itin elegantiškų įvairių modelių paltų, puikiai derančių prie kostiumo.
Avalynė. Žinodamas, kad rudenį dažnai merkia lietūs, jaunikis – lygiai taip pat kaip ir jaunoji – rudeninėms vestuvėms gali rinktis kaubojiškus batus ir palaikyti kompaniją savo nuotakai. Jeigu jūsų vestuvės vyksta viduje, jaunikis neturėtų sušalti ir su standartine klasikine vestuvine avalyne, tačiau jeigu šventė vyksta lauke, o jūs nesukdamas galvos norite pasimėgauti žėrinčiu rudeniu, kaubojiški batai – puikus pasirinkimas.
 
 
Daugiau, kaip planuoti vestuves rudenį ir kokios jos galėtų bųti skaitykite rubrikose VESTUVIŲ PLANAVIMAS bei VESTUVIŲ IDĖJOS
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2014-09-23 09:46
Morta
Man tai visai nepatinka vestuves saltuoju metu, nemegstu siltu drabuziu, bet patarimai neblogi, graziai atrodo balti kailinukai nuotakai
2014-09-22 10:59
kotre12
dar megztos suknute prie to pacio, man asmeniskai nepatinka tokios, bet kiek macius nuotaku visai nieko atrodo. skonio reikalas