SANTA salone proginių suknelių kolekcijos!


VESTUVIŲ PLANAVIMAS: RUDENS DARBAI

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Jūsų vestuvės 2015 metų vasarą? Šaunu. Jūs dar turite tikrai daug laiko viską sklandžiai suplanuoti. Tačiau kai kuriuos dalykus jau turėtumėte pradėti daryti šį rudenį. Kad nereikėtų nertis iš kailio ir paskutinę minutę lyg be galvos viską planuoti, mes Jums pateikiame keletą patarimų, ką turėtumėte pradėti daryti jau šį rudenį, jei trokštate, kad viskas eitųsi lyg per sviestą.
Sužadėtuvės. Tikriausiai esate neseniai iškepta sužadėtinių pora, tad sveikiname Jus. Pirmasis žingsnis iš Jūsų pareikalaus supažindinti savo šeimas ir pranešti visam pasauliui, jog susižadėjote. Sužadėtuvių vakarėlis būtų puiki vestuvių planavimo pradžia.
Data. Dabar reikėtų pasirinkti vestuvių datą. Nepamirškite, jog niekas neįvyksta per naktį, todėl vestuvių datą rinkitės gerai pagalvoję apie tai, kiek laiko gali užtrukti, kol viską suplanuosite.
Sąrašas. Pasidarykite sąrašą, kas jums svarbu. Susidėliokite prioritetus ir išsirinkite dalykus, be kurių vestuvės, Jūsų manymu, neįvyks. Susidarius tokį sąrašą bus lengviau apsibrėžti vestuvių biudžetą.
Planavimas. Nuspręskite, kas užsiims vestuvių planavimu. Ar vestuves planuosite patys, ar samdysite vestuvių planuotoją, renginių organizatorius. Jei nuspręsite vestuves planuoti patys, apsilankykite vestuvių planavimo konsultacijose, o jeigu samdysite profesionalus, galite pradėti jų ieškoti.
Svečiai. Sudarykite preliminarų svečių sąrašą. Jis taip pat padės Jums lengviau nusistatyti vestuvių biudžetą.
Biudžetas. Štai dabar atėjo metas nustatyti savo vestuvių biudžetą. Tai itin svarbus žingsnis. Kad būtų lengviau, galite paskaičiuoti, kiek apytiksliai šventė kainuos vienam žmogui. Taip pat reikėtų pasiruošti ir nenumatytoms išlaidoms, todėl prie esamo biudžeto pridėkite dar 30 %.
Vizija. Sugalvokite vestuvių stilių, temą, viziją. Apsvarstykite, kokios šventės norėsite. Tai bus popietė su šeima ir šampanu ar šėlionės iki ryto kaimo turizmo sodyboje. Tai Jums padės apsispręsti dėl vietos pasirinkimo, dekoracijų ir kitų elementų.
Vieta. Pats laikas pradėti ieškoti šventės vietos. Nusprendę, kokio pobūdžio šventės norėsite, galite ieškoti vietos, kuri atitiks Jūsų lūkesčius. Prisiminkite, kokiose vestuvėse dalyvavote, galbūt Jūsų draugai duos Jums puikių patarimų.
Komanda. Šiuo metu Jūs turėtumėte pradėti rinkti komandą savo vestuvėms. Pradėkite ieškoti fotografo, muzikantų arba DJ, taip pat renginio vedėjo. Nesirinkite pirmo pasitaikiusio, tai labai atsakingas momentas. Susitikite su tais žmonėmis, pasikalbėkite, aptarkite savo pageidavimus vestuvėms ir išsirinkite tą, kuris sužavėjo labiausiai. Pasidomėkite komentarais internete, ten rasite daugybę rekomendacijų. Susitikite daugiau nei su vienu fotografu ar renginio vedėju. Jūs turite teisę išsirinkti geriausią.
Bažnyčia. Dar vienas svarbus planavimo etapas tai bažnyčios arba santuokos registravimo vietos pasirinkimas. Pradėkite ieškoti Jums patinkančios bažnyčios, ar vietos, kurioje norėtumėte susituokti, bei kunigo, kuris tai padarys. Susitikite su kunigu, pasikalbėkite, taip pat rezervuokite vestuvių datą. Jeigu svarstote tik apie civilinę santuoką rotušėje, civilinės metrikacijos biure arba apie išvažiuojamąją santuoką, šiuo metu taip pat turėtumėte rezervuoti datą ar civilinės metrikacijos biuro darbuotoją, kuris Jus sutuoks.
 
Daugiau apie vestuvių planavimą skaitykite atskiroje rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Vestuvių įspūdžiais ir patarimais dalijasi ApieVestuves.lt forumo dalyvės, IDĖJŲ PASISEMTI UŽSUK IR TU!
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-09-22 07:46
Monika
fainas tekstukas :))