Kaip sudaryti išskirtinį meniu?


LEMPUČIŲ ŽAVESYS VESTUVĖSE

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com

Lemputės ne tik Kalėdoms

Norit, kad jūsų vestuvių šventėje žibėtų šimtai žiburių? Lemputės tam tobulai tiks. Daugelyje vestuvių pagrindinis dekoro elementas dažniausiai būna gėlės, drugeliai, balionai ir pan., tačiau norint šventę paversti jaukia ir romantiška tobulas sprendimas yra lemputės. Vestuvių šventė sužibės nuostabiais žiburiais, o svečių atmintyje išliks romantiškų, jaukių ir prabangių vestuvių prisiminimas.

Kokių ir kiek lempučių reikia?

Lempučių paslaugas teikiančios firmos siūlo dviejų diametrų leputes: didesnes (diametras 5cm.) ir mažesnes (diametras 2,3cm.). Laidas su lemputėmis 10 metrų ilgio. Galima daug laidų jungti į vieną, kad girlianda būtų dar ryškesnė ir išgautų dar daugiau šviesos. Ant girliandos yra 25 lemputės tarp kurių atstumas yra 40 cm.

Kur nuomotis?

Lemputes savo šventei galite išsinuomoti Vilniuje ir Kaune. Vilniuje tai padaryti galite net keliose vietose, todėl rinktis yra iš ko. Kaune lemputes nuomoja „UAB Remuva dekor“. Šią firmą rasite pačiame Kauno centre.

Kokia kaina?

Jeigu manote jog norint apšviesti mišką šventės metu jums prireiks maišo pinigų – klystate. Lempučių pardavėjai lemputes nuomoja nuo 2 lt. už metrą. Girliandos su smulkiais LED diodais nuo 2lt už metrą, o girliandos su stambiomis LED lemputėmis nuo 4lt už metrą.

Kas pakabins?

Lemputes visada galite pasikabinti patys, tačiau Jums pageidavus tuo pasirūpins lempučių pardavimo firma. Už papildoma mokestį, kuris priklauso nuo vietos, aukščio ir girliandų kiekio, jūsų šventė bus apšviesta nuo žemės iki dangaus.

Elektra ir lempučių spalva

Dėl elektros reikėtų jaudintis mažiausiai, nes naudojamos LED lemputės elektros suvartoja itin mažai, kadangi visa girlianda kaip viena kaitrinė lemputė. Lempučių spalva šiltai balta, todėl jūsų šventė pavirs į jaukumo ir prabangos oazę.

Lempučių dekoro galia

Pasirinkus lemputes kaip dekoro elementą vestuvėms tikrai neprašausite. Romantika ir jaukumas garantuotas. Svečiai bus sužavėti nuostabiai šilta atmosfera, o romantika sklandanti ore dar labiau suartins jaunavedžius. Belieka tik džiaugtis ir mylėti.
"Šventės apšvietimas" ...su mumis jaukiau! Lempučių girliandų nuoma Vilniuje ir Šiaurės Lietuvoje (Panevėžys, Utena, Biržai, Rokiškis, Kupiškis), bei pagal pageidavimą siunčiame į kitus miestus
Kontaktai: www.sventesapsvietimas.lt, www.facebook.com/SventesApsvietimas
email: lemputes.sventems@gmail.com
tel: +370-625-45617 
Daugiau, apie vestuvių dekoracijas galite skaityti rubrikoje VESTUVIŲ ATRIBUTIKA
Apie vestuvių puošybą taip pat diskutuoja mūsų forumo dalyvės apievestuves.lt/forumas
Kaip pasitelkti lempučių magiją idėjų ieškokite ApieVestuves.lt Pinterest galerijoje
 
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2014-09-27 20:56
ta pati
Žavu
2014-09-22 10:48
Egidija
Kokia graži idėja :)
2014-09-18 08:40
Dona
Kaip nuostabiai atrodo lemputės, tokią šilimą ir jaukumą suteikia ir patikėkit, nuotraukose tikrai įspūdingai atrodo! Patinka patinka