Ar aukos ir kiek aukos jaunieji bažnyčiai 2016-aisiais?


PAVILJONAI IR LAUKO ALTORIAI SVAJONIŲ VESTUVĖMS

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Vis dažnesnė pora renkasi vestuves lauke, atviroje vaizdingoje vietoje. Nesvarbu, šventė vyksta sodyboje, kaime ar ant jūros kranto, jai surengti reikalinga vis sparčiau populiarėjantys paviljonai, o vestuvės santuokų rūmuose vis dažniau pakeičiamos į ceremoniją lauko altoriuose.

Paviljonai

Šventė nebūtinai turi vykti kaip įprasta – salėje. Daugybė vestuvių organizatorių siūlo vestuves rengti lauke, išbandyti paviljonus, kurie sutalpins visus svečius ir tuo pačiu leis mėgautis pasirinktos vietos grožiu. Tai puiki proga išpildyti svajonių vestuvių idėją.
Didelį paviljoną rasti nesunku. Svarbiausia, kaip išpildyti vestuvių idėją. Salę pakeitus į lauke stovintį paviljoną, reikėtų apmąstyti visus galimus vestuvių scenarijus. Ypatingai oro sąlygas. Tačiau sudėliojus visus pliusus, neabejotinai pasirinksite teisingai. Kuri nuotaka nepasvajoja apie vestuves ant jūros kranto?
Tokios šventės kaina iš pirmo žvilgsnio atrodytų pigesnis variantas nei salės nuoma. Palapinių kaina priklauso nuo jų dydžio, talpinamo žmonių skaičiaus ir formos. Nuoma svyruoja nuo 300 iki 2000 litų. Brangiausi paviljonai šiuo metu yra kupolo formos, vadinamieji VIP klasės. Tokio tipo paviljonuose užmiršite, jog esate palapinėje.

Lauko altorius

Lauko altorius reiškia bokštelį ar pavėsinę, įrengtą gražioje vietoje ir skirtą oficialiai santuokos ceremonijos daliai. Dažniausiai tai proginis ir vienkartinis statinys, skirtas papildyti ceremonijos nuotaiką. Visa šio statinio esmė – išpildyti esamą erdvę, sukurti jaukią ir susiliejusią su gamta aplinką, kurioje būtų galima įteisinti santuoką. Dažniausiai altorius yra įrengiamas pagal jaunųjų norus, konstrukcija būna nesudėtinga, o dekoracijos – tik papildančios gamtos grožį.
Norit sutaupyti? Vis daugiau vestuvių planavimo ir organizavimo įmonių turi daugkartinius altorius. Čia nebereikia papildomų išlaidų, norint sukurti naują konstrukciją. Visi dekoravimo darbai perleidžiami Jums, ir neretai šalia jų galima derinti pavėsines, skirtas šventei. Na, o pats pigiausias, ir turbūt populiariausias yra gamtos išnaudojimas savo šventei vainikuoti. Jei esate kūrybingi, o šventės vieta Jums atrodo tobula, ir nereikalingi jokie priestatai, išnaudokite tai, ką Jums siūlo gamta. Tai gali būti vandens telkinys, medžiai ar akmenys.
Santuokos altorių kaina priklauso nuo Jūsų norų. Jei galvojate apie gamybos ir minimalias dekoravimo paslaugas, kaina svyruoja tarp 500–1000 litų, jei visa tai derinate su profesionaliu dizaineriu, tai gali kainuoti iki 4000 litų.
Vestuvės gamtoje – idėja, kuri sukasi daugelio jaunųjų mintyse. Kartais galbūt neišdrįstame išbandyti ko nors naujo ar neįprasto, tačiau subrandinus idėją, ją visada galima išpildyti. Norite vestuvių ant jūros kranto ir galvojate, jog tai sunkiai įgyvendinama, – netiesa. Štai jums pateikėme, salės ir santuokų rūmų alternatyvas. O dabar tiesiog nebijokite būti kitokie.
Apie vestuvių dekoravimo idėjas kviečiame padiskutuoti su mūsų forumo merginomis www.apievestuves.lt/forumas
Daugiau idėjų, kaip įrengti paviljoną ir dekoruoti lauko altorių ieškokite ApieVestuves.lt Pinterest galerijoje
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2014-10-04 12:22
Auste
man tai lauko altoreliai labai zaviai ir romantiskai atrodo, tokia grynai isimylejeliu salele
2014-09-24 06:40
to Tėja
Tėja, o ar nebuvo bėdos, kad jautėtės kaip šiltnamyje, nes esu girdėjusi, kad vasarą labai karšta ir kokia danga dedasi?
2014-09-23 09:52
Tėja
Mūsų vestuvės buvo lauko paviljone, suuuuuper! Kas tik galit ir kam leidžia oro sąlygos rekomenduoju, dangą ant žemės galima pasirinkti ir jokių problemų, tikrai likome patenkinti su vyru, o ir svečiam patiko