Naujausios idėjos, kaip dekoruoti 2017 metų vestuves


BLIZGUČIAI IR DEIMANTAI JŪSŲ VESTUVĖMS

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Šviečia, žiba, blizga, tviska. Ir kuri moteris galėtų pasakyti: man tai nepatinka? Ieškodamos idėjų vestuvėms, turbūt ne viena pagalvojame, kodėl savo vestuvių nepavertus žibančiomis. Ir ne tik perkeltine prasme, prisipažinkime, pagalvojame ir apie žibančią suknelę, batelius ar dekorą. Pagrindinis šio straipsnio tikslas – padėti Jūsų vestuvėms tapti elegantiškomis. Kaip tik žibančių vestuvių idėja, ypatingai tinka artėjant rudens ir žiemos sezonui. Taigi, pateikiame pasiūlymus, kaip vestuves paversti tikra pasaka.

Dekoracijos

Vestuvių tematiką geriausiai atskleidžia šventės dekoracijos. Dažniausiai tereikia vieno žvilgsnio, kad svečiai apibūdintų, kokį įspūdį jiems kelia Jūsų vestuvės. Priverskite juos aikčioti išvydus eleganciją ir blizgesį Jūsų vestuvėse. Tik nesupraskite neteisingai, blizgesys nebūtinai reiškia perdėtą blizgučių kiekį. Tai gali būti ir auksinės ar sidabrinės spalvos žaismas. Juk kiekviena žėrinčias vestuves įsivaizduoja savaip.
Svarbiausi akcentai, puošiant Jūsų vestuves tai spalvų derinimas. Jas rinkitės priklausomai nuo metų laiko. Artėjant rudeniui, auksinės vestuvės atrodys ypatingai gražiai ir išskirtinai. Balta, rožinė ir auksinė – gali naujai ir nuostabiai suspindėti Jūsų vestuvėse. Dažniausiai rengiant žėrinčias vestuves sunkiausia išsirinkti ir pritaikyti gėles, rudenėjant pagalvokite apie gėlių alternatyvas – medžių lapus, ar puokščių puošimą kankorėžiais. Apipurkškite šventės tematikos spalva ir išpildysite savo idėją.
Žiema – puikus metas ne tik išnaudoti parduotuvėje vyraujančias šventines nuolaidas, bet ir sukurti kitokią vestuvių atmosferą. Pasinaudokite žėrinčios žiemos idėjų išpildymo būdais: balta su ryškiu blizgučiu arba priešingai, akinantis blizgėjimas ir sodri balta. Taip pat šiuo metų laiku ypatingai populiaru maišyti tamsiai mėlyną ir sidabrinę. Ją naudokite stalo kortelėms, rinkitės šios spalvos servetėles, kėdžių užvalkalus. Lai šventinę nuotaiką pabrėžia kaspinai ir žvakės. Taip vestuvėms suteiksite jaukumo atspalvį.

Nuotaka ir jaunikis

Suknelę ir batelius nuotakai, žėrinčioms vestuvėms, ne taip jau sunku rasti. Auksinį nuotakos stilių palaiko dauguma pasaulyje pripažintų mados namų ar dizainerių. Mados namų Pronovias kūrėjai 2015 metais labiausiai akcentavo tai, jog Jūs, jaunosios, turite žibėti. Fantazijas padeda įgyvendinti Kennet Pool, glamūrinį įvaizdį ateinantiems metams pristatė ir Monique Lhillier. Taip pat nepamirškite aksesuarų, jie gali būti alternatyva žibančiai suknelei. Tokiu atveju balta suknelė ir tinkami aksesuarai gali būti dar geresnis derinys tokio stiliaus vestuvėms.
Jaunikis žėrinčioms vestuvėms turi rinktis tik detales, kurios papildytų nuotaką ir vestuvių tematiką. Dažniausiai tai yra atlapo puokštės. Tačiau būkite originalūs: ją derinkite su nuotakos puokšte, pasiimkite tik detalę iš jos. Galbūt tai auksinių rugių ryšulėlis, o gal net nupurkštas kankorėžis. Kitas vestuvių tematiką pabrėžiantis jaunikio akcentas gali būti sąsagos. O jei švenčiate tikrai blizgančias vestuves, galite pagalvoti ir apie kaklaraiščio blizgesį.

Ne tik saldu, bet ir traukia akį

Geriausias būdas iš svečių išgirsti: ,,ach... mmm. Dar to nesu valgęs“, duoti jiems ne tik ko gardaus paragauti, bet ir pažvelgti į užkandžius kitaip. Juk visi gerai žinome, kad maistas lygiai taip pat kaip ir valgomas, prieš tai ,,ragaujamas akimis“. Žibančios vestuvės tikrai neapsieis be desertų, ypatingai be šokolado. O jei šokolado forma atitiktų aukso grynuolį ir būtų užpurkšta valgomąja blizgančia pudra, galėtų tapti vienu iš šventės akcentų. Saldus stalas gali neapsiriboti vien šokoladu. Jį paįvairinkite miniatiūriniais morengais. Pamirkykite į apelsinų ekstrakto mišinį, apipurkškite ta pačia valgomąja pudra ir turite išskirtinius morengus. Idėjas blizgiam saldžiam stalui ne taip jau sunku įgyvendinti. Svarbiausia, kad atitiktų šventės tematiką.

Pasigaminkime pačios

Jei jau vestuvių tema susieta su blizgučiais – lai blizga viskas. Banalias idėjas keiskime originaliomis. Tarkime, kai po vestuvių ceremonijos jaunieji išeina pro bažnyčios duris, dažniausiai yra sveikinami ryžių ar žiedlapių lietumi. O jei tai pakeistumėte į auksinį lietų? Tačiau tam reikia Jūsų išankstinio pasiruošimo. Kiekvienam svečiui padarykite maišelį, dar patogiau – sukonstruokite kažką panašaus į konfeti, pridėkite auksinių, tampraus popieriaus juostelių ir iš bažnyčios išeisite ,lyjant auksiniam lietui.
Pakvietimai – labai svarbi dalis, nes turi ne tik būti labai asmeniški ir susieti su Jumis, tačiau ir atitikti šventės tematiką. Idėjų čia gali būti daug, tačiau geriausiai tiktų blizgančios spalvos popierius ar vokas. Galbūt pagrindas, graviruotas blizgančiomis spalvomis. Svarbiausia, jauskite saiką. Blizgučius naudokite tam tikruose akcentuose, taip išvengsite neskoningumo.
Žibantys inicialai. Kiekvienos vestuvės įprastai būna pažymėtos jaunųjų inicialais. Juos paversti žibančiais yra dar vienas, bet ne pats sunkiausias, darbas. Tereikia skaičių formelės, vietas, kur norite, jog žibėtų, patepkite klijais, ir purkškite blizgučius. Ši technika tinka beveik visur, ant visų norimų dekoracijų, vardo kortelių.
Tereikia šiek tiek žibančių idėjų ir Jūsų vestuvės gali priminti pasaką.
Daugiau apie vestuvių sukneles bei planavimą skaitykite rubrikose VESTUVINĖS SUKNELĖS ir VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Įvairiomis vestuvių idėjomis dalinasi buvusios ir būsimos nuotakos www.apievestuves.lt/forumas
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2015-05-26 08:11
Roberta
Vestuvių <a href=" http://indivi.lt/47-deimantai" title="" rel="nofollow">Deimantas </a>
2014-10-28 16:24
Violeta
mano blizgus kvietimai ir stalo korteles.
2014-10-28 08:52
Liepa
Tik per daug jau tikrai nepatinka, paskui šarkos vestuvės bus...
2014-10-27 08:34
Magda
Gražu gražu tie blizgučiai :)))