„Tugy“ aksesuarai išskirtiniams vyrams


BŪK ELEGANTIŠKA SU „GARDE-ROBE“

Nuotrauka iš „Garde Robe“ archyvo
Nėra būtinybės suknelės vestuvėms vykti į Milaną ar Prancūziją ir visai nesvarbu, ar Jūs esate nuotaka, pamergė, nuotakos mama ar močiutė. Nereikia blaškytis svarstant apie užsienio dizainerių darbus ir krūvas pinigų kainuojančius apdarus. Pristatome Jums lietuvišką madą pavadinimu „Garde Robe“, spinduliuojančią moteriškumu bei elegancija, o taip pat pasižyminčią originalumu bei išskirtinėmis idėjomis.

„Facebook“ paskyroje matome labai daug laimingų ir žaviai apsirengusių Jūsų klienčių. Ar tai vienetiniai darbai, sukurti specialiai joms, ar Jūsų kolekcija?

Dalis „Garde-Robe“ siūlomų drabužių yra iš kolekcijos, kurią stengiuosi sukurti prieš kiekvieną sezoną ar šventes. Kita dalis būna siūta individualiai, specialiai klientėms. Viskas labai priklauso nuo sukurto modelio. Yra vienetinių darbų, sukurtų ir pritaikytų klientei, tačiau yra ir darbų, kurių galime pasiūlyti daugiau negu vieną ar kelis modelius. 

Kada pradėjote kurti ir kodėl? Koks įvykis ar asmuo Jūs įkvėpė?

Mada mano sielai artima labai seniai. Visada mėgau puoštis, rinktis drabužius, pritaikyti tam tikras detales. Nepasakyčiau, kad koks nors konkretus įvykis pastūmėjo užsiimti tuo, ką darau. Tiesiog vieną dieną supratau, jog mada man arčiausiai širdies ir labai noriu pamėginti. Stabdė tik abejonės dėl to, kad baigti mokslai visiškai nesusiję su tuo, ką ketinu veikti. Tačiau noras pamėginti nugalėjo. Iš pradžių klaidžiojau tarp to, kokį drabužių asortimentą noriu siūlyti savo klientui, koks klientas turi pas mane kreiptis ir ko ieškoti. Tačiau su laiku supratau, kad labai patinka kurti drabužius, skirtus pasipuošti ypatingoms progoms – vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams ir per kitas šventes. Ypač patinka drabužių dekoravimas. Neapsiriboju tik tam tikromis suknelės formomis ar gražiu kritimu, stengiuosi sukurti ir pritaikyti tam tikras detales, dekoruoti, išsiuvinėti – tai man be galo artimas ir malonus procesas, kartu ir vaistai nuo bet kokio streso. 

Ar planuojate kolekcijas? Kada pirmosios pristatymas?

Mini kolekcijas stengiuosi pristatyti kiekvienam sezonui. Rudeninė kolekcija taip pat ruošiama, ją bus galima pamatyti „Facebook‘o“ tinklapyje, tai pat ir elektroninėje parduotuvėje, kuri neužilgo pradės veikti, ir, žinoma, mano darbų studijoje – Raugyklos g. 4A. 

Kokiai merginai ar moteriai kuriate? Kas toji „GARDE-ROBE“ klientė?

„Garde-Robe“ drabužiai skirti moteriškoms, romantiškoms, kartu turinčioms subtilumo ir saiko jausmą moterims. Kurdama visada stengiuosi neprarasti saiko, vadovautis savo stiliaus pojūčiu – ar man tai gražu, ar aš tai dėvėčiau. Net ir dekoruota žėrinčiais akmenėliais gipiūrinė suknelė turėtų išlikti subtili, saikingai puošta bei elegantiška. 

Kiek pas Jus kainuoja siūtis suknelę? Nuo–iki?

Labai įvairiai, viskas priklauso nuo pasirinktų audinių, modelio, laiko sąnaudų, dekoravimo ir t. t. 

Kaip vyksta visas procesas? Pvz., esu būsima pamergė, man reikia gražios suknelės ir noriu, kad ją pasiūtumėte būtent Jūs. Nuo ko viskas prasideda ir kaip klostosi toliau?

Daug kas priklauso nuo pačių klienčių. Vienos pamato patikusį modelį ir tiesiog užsisako jį internetu arba aptariam gaires, į kurią pusę linksta klientės norai. Aš pasakau, kas, mano manymu, jai tiktų, prieiname bendrą išvadą ir siuvame. Jeigu tai modelis, nereikalaujantis daug primatavimų, galima užsisakyti ir suderinti visas detales internetu. Na, o su kitomis klientėmis bendraujame akis į akį. Pirmiausia aptariame modelį, kaip jį įsivaizduojame, randame bendrus sprendimus, tada išsirenkame audinius. Lieka tik įgyvendinimo procesas – siuvimas, primatavimai ir visa kita.

Kokias sukneles rekomenduotumėte vestuvių viešnioms? Jaunoms merginoms ir jaunavedžių mamoms bei tetoms?

Geriausias patarimas būtų visada turėti saiko jausmą ir nepersistengti renkantis suknelę, šukuoseną, makiažą, papuošalus ir t. t. Labai dažnai pamačius jauną panelę ar vyresnio amžiaus moterį, apima jausmas, kad prasilenkta su amžiumi, jaunos panelės pasendina save, vyresnio amžiaus moterys, norėdamos atrodyti ypatingai gražiai, kartais taip pat persistengia ne pagal savo amžių. 

Kokias medžiagas naudojate? Kur jas perkate?

Audiniai labai įvairūs – šifonas, atlasas, šilkas, gipiūras. Viskas priklauso nuo to, kiek klientė gali sau leisti – natūralius ar sintetinius audinius. Apsipirkimo vietos taip pat labai įvairios: gipiūrų – vienos vietos, šilkų – kitos. 

Koks suknelės kūrimo ir pagaminimo etapas jums mieliausias?

Mieliausias procesas, kaip ir minėjau, man yra drabužio dekoravimas ir ryškėjantis rezultatas. Kai matau, kad išeina taip, kaip mačiau vizijoje, – apima trumpa euforijos akimirka. 

Pasidalykite mintimis iš kur semiatės įkvėpimo? Kur ieškote idėjų, informacijos?

Įkvepia labai daug kas. Gatvėje pamatyti žmonės, filmai, vaizdai, vyraujančios mados tendencijos, garsių dizainerių kolekcijos. Kartais tiesiog gali drybsoti lovoje, o mintys vis tiek sukasi apie tai, kaip čia gražiau sukūrus ar padarius tam tikrą detalę. Ir tada dažniausiai šauna kūrybiškiausios mintys, kurias privalai pasižymėti kokiu nors pavidalu. O visus pamatytus dalykus, tai kas įkvepia, tiesiog atsirenki, susirikiuoji galvoje ir išeina tai, kas arčiausiai širdies.
 
Garde Robe darbų ieškokite jų Facebook profilyje
Apie jaunosios sukneles ir dar daugiau skaitykite rubrikoje NUOTAKOS STILIUS
Apie nuotakos bei pamergių sukneles diskutuoja forumo merginos, GRAŽIŲ IDĖJŲ IEŠKOKITE TEN.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2014-09-03 16:58
Toma
as siuvausi pas juos isleistuviu suknele kuria rengiausi ir per seses vestuves. labai faina viskas nuo sutikimo iki islydejimo. sukneles kokybe super
2014-09-03 11:27
agniux
Aš tik už tai, kad vestuvinę suknelę reikia siūtis, tik, žinoma, pas tą išmanančias siuvėjas.