TOBULŲ VESTUVIŲ IDĖJA SLĖPĖSI VIENAME JAUNŲJŲ PRAŠYME


MAKIAŽAS TINKA MOTERIMS IR VYRAMS: V. UDRĖNAITĖ

Nuotr. iš asmeninio Vaivos archyvo
Apie makiažą nuotakai informacijos begalė. Internete daugybė vaizdo medžiagos, kaip pasidaryti jį pačioms, kokie yra vizažistų darbai, straipsniai apie vestuvinio makiažo subtilybes ir paslaptis, bei daug kitų informacijos šaltinių, pateikiančių daugybę naudingos informacijos. Tačiau kaip dėl makiažo pamergėms, mamoms ar močiutėms? Pagaliau, ar turėtų naudoti makiažą vestuvėms vyrai? Apie tai ir dar daugiau pasakoja profesionali vizažistė, dirbanti „Make Up Store“ makiažo specialiste, reklaminiuose projektuose bei madų šou, Vaiva Udrėnaitė.

Vaiva, sakykite ar yra tendencijos pamergių/svečių makiažui? Ar privalu jų paisyti?

Taip, yra. Kiekvienais metais mados diktatoriai pristato makiažo tendencijas, tai ką jie siūlo. Tačiau jų paisyti neprivalu.

Kaip atrodo pamergių makiažas? Ar jis labai skiriasi nuo nuotakos makiažo?

Kiekvienas makiažas turi būti atliekamas nepriekaištingai ir pritaikytas būtent TAI merginai, pagal jos veido bruožus.

Ar visų pamergių makiažas privalo būti vienodas?

Neprivalo. Makiažas turi būti pritaikytas taip, kad išryškintų tai, kas gražiausia. Tačiau pagal merginų ar nuotakos norus, gali būti atliekamas vienodas makiažas ar panaudojamas tik tam tikras makiažo akcentas, pvz., raudonos lūpos.

Ar yra kokios taisyklės darant makiažą pamergėms ar tiesiog nuotakos draugėms? Pvz., švelnesnis nei nuotakos, ne toks ryškus, labiau ryškinamos akys nei lūpos ir pan.

Atvirai pasakius, nėra. Viskas priklauso nuo paties žmogaus, kadangi kiekvienam žmogui toks pats makiažas gali atrodyti skirtingai. Viskas priklauso nuo šukuosenos, aprangos, batelių ar aksesuarų.

O koks makiažas labiausiai tiktų vyresnio amžiaus moterims? Nuotakos mamai, močiutei? Kokios spalvos naudojamos?

Vyresnio amžiaus moterims dažniausiai parenkamos tokios spalvos, kurios paryškina, pagyvina. Pasikartosiu, makiažas yra parenkamas skirtingai ir individualiai. Vienoms išryškinamos akys, kitoms akcentu tampa tik lūpos. Tačiau visuomet rekomenduoju naudoti tik matines spalvas, pagyvinimui naudoti tik nedaug mini blizgučių ant akies voko ir išryškinti lūpas.

O kaip dėl makiažo vyrams – jauniesiems? Ar dažnai tenka grimuoti jaunąjį?

Taip, jaunąjį tenka grimuoti dažnai. Kartais net patys vyrai pasiteirauja, ar jie atrodo gerai ir ar nereikia jų patvarkyti.

Kaip atrodo jaunojo makiažas? Kokios priemonės, spalvos naudojamos?

Jaunojo makiažas stipriai skiriasi nuo jaunosios. Viskame svarbiausia yra saikas ir tinkamai parinktos priemonės. Svarbu, kad viskas atrodytų natūraliai, o vyras neatrodytų kaip lėlė. Vyrų veido ir kaulų struktūra skiriasi nuo moterų, tad viskas modeliuojama skirtingai. Taip pat didelė problema – paakiai bei raudonis. Juos taip pat turime gražiai paslėpti.

Teko girdėti, kad jaunasis grimuojamas tik norint paslėpti trūkumus ir paryškinti bruožus. Tačiau, kaip manote, ar tai būtina?

Taip, manau, jog būtina. Tai yra abiejų šventė, O nuotraukos juk išliks visą gyvenimą. Todėl daugiausia dėmesio jaunieji turi skirti visam savo įvaizdžiui. O tai liečia ir jaunojo makiažą. Juk nuo savosios princesės, kurios makiažas ir šukuosena atrodo tobulai ir jaunikis negali atsilikti. Jei norite gražių nuotraukų, makiažas yra privalomas.

Be kokių makiažo priemonių nuotaka negali apsieiti per vestuves? Ką ji turėtų turėti rankinėje prireikus patvarkyti makiažą?

Visuomet rekomenduoju su savimi turėti šias priemones:
birios ar kompaktinės makiažo pudros, kad neblizgėtų jaunosios veidukas, o prireikus ir jaunikio makiažas būtų patvarkomas. Lūpų dažų ar blizgesio, kad nuolat galėtų pasikoreguoti lūpų makiažą. Kosmetinių vatos pagaliukų, kitaip ausų krapštukų, kad galėtų lengvai patvarkyti akių makiažą, jeigu to prireiktų, ir taip pat sausų servetėlių, kad nuspaustų nutekėjusias ašaras nuo veiduko.

Ar yra tam tikrų dalykų, kurių reikėtų vengti darant makiažą nuotakai, pamergėms? Kokie jie?

Žinoma yra. Pirmiausia reikia tiksliai išsiaiškinti, kokio makiažo nori klientė, kokį jį įsivaizduoja vizažistas. Tiksliai parinkti būtent klientei tinkantį makiažą. Vengti didelio kiekio blizgučių, kad saulės spinduliuose nesužaižaruotų ir nesugadintų nuotraukų. Taip pat daug blizgesio ant veido, kad veido oda nuotraukose atrodytų gražiai ir natūraliai spindinti, o ne išmušta prakaito. Reikėtų vengi eksperimentų vestuvių dieną naujomis ir neišbandytomis priemonėmis, nes veido odai gali sukelti alergiją. Ir, žinoma, reikia viskam jausti saiką. Jeigu gražu, tai nereiškia, kad reikia daug.
Daugiau Vaivos darbų ir projektų rasite jos Facebook paskyroje
Apie makiažą ir jo subtilybes informacijos ieškokite rubrikoje GROŽIS
Apie vestuvinį makiažą patirtimis dalijasi ApieVestuves.lt forumo merginos. GRAŽIŲ IDĖJŲ IR PATARIMŲ ATEIK PASISEMTI IR TU
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2014-09-30 09:14
Marta
Taip atrodo zmones mylintys savo darba. Faina vizaziste
2014-09-25 21:58
Gretusha
ooo vaivute ;) saunuolele rekomenduoja ja visiems labai
labaisiltas ir fainas zmogus
gerai viska graziai daro
2014-09-24 12:24
Kriss
Pritariu, kad makiažo (minimalaus) reikia ir vyrams, nes nuotakos visada atrodo stulbinamai tą dieną, o vyrai kartais tai... Reikia ir šukuosenos vyrams, juk ne vien nuotakoms vestuvių diena labai svarbi :)