Vestuvių rytą praleiskite turiningai


KAIMO STILIAUS VESTUVĖS

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Įkvėpimo vestuvių temai išpildyti dažniausiai žvalgomės į standartinio stiliaus pavyzdžius. Tačiau kartais norint išsiskirti reikia išbandyti ką nors visiškai naujo. Mes siūlome idėją – Lietuvoje galbūt dar ne tokios populiarios, bet pasaulyje labai mėgstamos kaimo stilių vestuvės. Tam dažniausiai pasitelkiamas medinis namas ir detalės, Jūsų vestuves paverčiančios originaliomis. Štai keli pasiūlymai, kaip dekoruoti savo kaimiško stiliaus vestuves.

Gėlių puokštės senuose stiklainiuose

Lengva, bet taip žavu. Gėlių puokštės naudojamos kiekvienoms vestuvėms dekoruoti. Kaimo stiliaus vestuvėse puokštės atrodo kiek kitaip dėl to, kad yra pamerktos į stiklainį. Čia visiška laisvė pasireikšti fantazijai. Stiklainio dekoravimas priklauso nuo Jūsų, tačiau net ir nedekoruotas atrodo puikiai ir padeda įgyvendinti kaimo stiliaus idėją. Dažniausiai pasirenkamos lauko gėlės. Pasitarus su floristu iš jų galima sukurti neįtikėtino grožio puokštes.

Plaukiojančios žvakės

Labai svarbus apšvietimas – jis šventės vietai suteikia romantikos. Jei šiam tikslui naudosite žvakes, tikrai nenusivilsite. Išskirtinę nuotaiką Jūsų kaimo vestuvėse galėtų sukurti žvakės vandenyje. Čia taip pat galite naudoti senus stiklainius arba pasirinkti kitą permatomą indą. Indo dugną puoškite akmenimis, žolėmis ir viskuo, kas dera prie sukurtos aplinkos dekoro.

Fotokabina

Jūsų, draugų ir šeimos nuotraukos – tai turtas, kurį išsaugosite po vestuvių ir kuris liks visam gyvenimui. Pirma kilusi mintis tokia, kad kaimo stiliaus vestuvėse lengvai galite sukurti fotoalbumą pasitelkę momentinį fotoaparatą. Toks fotoalbumas ne tik suteiks Jūsų vestuvėms žaismingumo, bet prisiminimus galėsite pradėti kaupti jau vos po kelių akimirkų. Sukurkite kabiną, foną papuoškite įkvepiančiomis mintimis, ant sienos svečiai iš karto galės kabinti savo nuotraukas. Štai ir fotoalbumas su artimiausiais žmonėmis vieną svarbiausių Jūsų gyvenimo dienų.

Atspausdintos servetėlės

Senovinės servetėlės suteiks klasikinio stiliaus Jūsų kaimo stiliaus vestuvėms. Jos kuo puikiausiai pakeis vardų korteles. Ant servetėlių galite išspausdinti vardą nurodydami, kas kur turi sėdėti. Idėją su servetėlėmis galite panaudoti ir kaip dovaną ar prisiminimą iš Jūsų vestuvių. Jas dekoruokite, tik šiuo atveju vietoje svečio vardo įrašykite savo vestuvių datą ir vardus.

Svečių knyga – medyje

Nereikėtų suprasti tiesiogiai. Tačiau paskutiniu metu vyrauja tendencija prisiminimą apie susirinkusius svečius išsaugoti ne kaip įprasta svečių knygoje, o lape, kabančiame ant sienos. Nupieškite medžio kontūrus, o lapeliai užaugs patys – atėję svečiai lai pasižymi piršto atspaudu. Tai ne tik papildys kaimo vestuvių idėją, tačiau liks kaip labai svarbus prisiminimas Jums.

Virvė viskam

Vienas geriausių būdų užtikrinti, jog vestuvės primins kaimo stilių, viską, kas įmanoma, vestuvių vietoje riškite virve. Pradedant nuo baldų ir baigiant surištais valgymo įrankiais. Virvė tiks ne tik dekoracijai, bet ir praktiškoms idėjoms išpildyti. Vakarui įpusėjus galite pasižvalgyti ir žaidimų, su kuriais Jūsų vestuvės taps dar labiau išpildytos.
Didžioji Jūsų diena nebūtinai turi atrodyti kaip visų. Pasirinkus kaimo stilių, jos taps tik įdomesnės ir įsimintinesnės. Tokioms vestuvėms tinka viskas. Traukite žibintus, kaspinus, varpus. Lai svečiai Jus sutinka su ryžiais, prisiminkite žaidimus iš vaikystės. Norite atsipalaiduoti ir pašėlti savo vestuvėse? Tada pasirinkti kaimo stiliaus vestuvių idėją yra pati puikiausia mintis.
 
Daugiau apie vestuves idėjų ieškokite rubrikoje VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Kaip dekoruoti kaimiško stiliaus vestuves rasite ApieVestuves.lt Pinterest galerijoje
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2014-10-08 08:43
Daivux
Gražu
2014-10-06 21:19
Aneta
Linkėjimai medyje kokia puiki mintis!!
2014-10-04 12:09
Daivute
Labai žavus dekoras