Svečių susodinimo planas (atsisiųskite)


ASMENINĖ VESTUVIŲ PROGRAMĖLĖ

Fotografas Redijus Anikanovas www.redijus.com
Šiais technologijų laikais kiekvienas svečias vestuvėse gali tapti fotografu ir su savo išmaniuoju telefonu užfiksuoti gražias Jūsų šventės akimirkas. Įsivaizduokite, kiek smagių nuotraukų gali sukurti jūsų draugai, tačiau kaip po šventės visas jas turėti vienoje vietoje? Siūlome jums sprendimą – WedPics programėlę. Tik trys žingsniai, ir jūs bei jūsų svečiai galės kurti ir dalytis gražiausiomis vestuvių akimirkomis.
1. Susikurkite savo asmeninę paskyrą;
2. Įrėminkite kuo trumpesnę instrukciją svečiams, nepamirškite parašyti savo vestuvių ID, kad kiekvienas galėtų prisijungti;
3. Dalykitės nuotraukomis.
Ši programėlė yra puiki erdvė norintiems greitai, nemokamai ir patogiai vienoje vietoje sukaupti visas svečių užfiksuotas akimirkas, kuriomis galės džiaugtis visi vestuvių dalyviai. Taip pat tai puikus sprendimas nenorintiems asmeninių akimirkų viešinti socialiniuose tinkluose ar Instagram pagalba, bet norintiems palikti galimybę svečiams fiksuoti, jų manymu, pačias smagiausias vestuvių akimirkas. Nuotraukas taip pat galima suskirstyti į kategorijas, tokias kaip: ceremonija bažnyčioje, jaunųjų šokis, medaus mėnuo, o svarbiausia, kad nuotraukos įkeliamos realiu laiku ir taip sukuriama vestuvių akimirkų laiko juosta, kur svečiai gali komentuoti kiekvieną nuotrauką.
Na, o jei vis dėlto akimirkomis norite pasidalyti socialiniuose tinkluose, tai laisvai galite padaryti ir per WedPics programėlę. Surinkę visas vestuvių akimirkas jas galite parsisiųsti į kompiuterį ir išsaugoti originalią nuotraukų kokybę, tinkamą spausdinimui.
Programėlę parsisiųsti galite www.wedpics.com
Daugiau vestuvių planavimo idėjų ieškokite rubrikoje
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2014-10-24 13:10
Modesta
Geeeras, reikes prisijungti :)
2014-10-20 19:50
Kotre
Reikes pabandyti :)
2014-10-19 18:44
Vilija
Žiauriai geras dalykas!