Kokią muziką rinktis vestuvių šokiui?


VESTUVIŲ SEMINARAI SU I. KLIMIENE

Fotografas FotoPastele
Spalis turbūt yra tinkamiausias mėnuo vestuvių planavimo pradžiai, jeigu vestuves planuojate kitų metų vasarą. Pradėję planuoti vestuves rudenį visada turėsite daugiau galimybių nei tai darytumėt pavasarį: turėsite galimybę atidžiai ir neskubėdami išsirinkti Jūsų vestuvėms visus būtinus paslaugų teikėjus, pamatyti juos, pabendrauti, paanalizuoti gautą informaciją ir ramiai apsispręsti, kokių vestuvių norėsite.
Kaip patiems susiplanuoti vestuves, šiais laikais pakankamai informacijos galite rasti internete ar išgirsti dalyvaudami forumuose. Esamos ir buvusios nuotakos mielai dalijasi savo patirtimi. Tik klausimas, ar tokia patirtis yra pakankama, tinkama, vertinga ir objektyvi? Ypač jeigu ja dalijasi merginos, planuojančios vestuves savarankiškai, bet neturi renginių organizavimo patirties, tik didelį norą. Dažniausiai merginos, pačios nežinodamos, kaip tinkamai planuoti šventę, bendrauja su kitomis, kurios taip pat kuria šventę be jokios patirties. Jos tarpusavy svajoja, diskutuoja, analizuoja ir... galų gale rizikuoja suklysti, kartais labai skaudžiai. Tokios klaidos neretai gali lemti finansinius nuostolius, apsiskaičiavimą, ar neplanuotą biudžeto išaugimą...
Kaip tinkamai ir sklandžiai patiems susiplanuoti šventę ir išvengti panašių situacijų, pagalbos galima ieškoti profesionalių vestuvių planuotojų forumuose, konsultacijose, seminaruose.
Galima konsultuotis asmeniškai, individualioje konsultacijoje, susitikus Jums patogiu laiku, arba bendraujant per skypę. Per konsultaciją planuotoja įsigilina į Jūsų norus, poreikius, biudžetą. Išsamiai išanalizuoja Jūsų galimybes, pasiūlo sprendimus, dalijasi savo praktika, patirtimi ir rekomendacijomis. Po tokios konsultacijos Jūs jau žinote, ką daryti, o ko vengti planuojant savo šventę.
Kitas būdas – dalyvauti vestuvių planavimo seminare. 

Vestuvių planavimo seminaras. Kas tai? Kas ten vyksta? Kokios naudos gausiu?

Mūsų šalyje tokie seminarai nors siūlomi, rengiami, bet dar neprigiję sužadėtinių tarpe kaip galimybė pasimokyti iš profesionalų, planuojant savo didžiausią gyvenimo šventę. Kitose šalyse sužadėtiniai šventės planavimo be tokių seminarų net nepradeda, suprantama, jeigu tikisi iš šventės geriausio rezultato. Lieka tikėtis, kad mūsų šalyje jaunieji bus drąsesni, atviri pasiūlymams ir geroms patirtims. Juk kam mokytis iš savo klaidų, jeigu galima jų išvengti? To ir mokoma vestuvių planavimo seminaruose.
Vestuvių planavimo seminarai dažniausiai vyksta šeštadieniais – laisvą nuo darbo dieną. Tai ilga ir nelengva diena, su daugybe informacijos, bet labai vertingos! Vestuvių planuotoja, turinti daugybės metų patirtį, dalijasi savo patarimais, rekomendacijomis, įžvalgomis ir sprendimais, kaip patiems susikurti tobulą šventę. Seminaras apima gana platų temų spektrą: analizuojama ir mokomasi, kaip apgalvotai ir tinkamai susidaryti savo šventės dienos planą, didelis dėmesys skiriamas vestuvių biudžeto planavimui. Analizuojama, siūlomos praktinės galimybės, kur ir kaip galima sutaupyti, kuo pakeisti vieną biudžeto eilutę į kitą, kad nenukentėtų šventės kokybė. Patikėkite, didelę patirtį turintis organizatorius žino kur kas daugiau būdų, kaip tai padaryti, nei bet kas kitas!
Per seminarą žinių pasisems ir tie, kurie nori išskirtinių vestuvių ar nestandartinių sprendimų savo šventei. Vestuvių planuotoja pasiūlys naujausių idėjų, pažers patarimų.
Ir, žinoma, vestuvių dekoras, gėlės ir grožis. Tai neatsiejama ir ne mažiau svarbi vestuvių dalis.
Kaip susikurti išskirtinį desertų stalą, meilės kampelį fotosesijai ar įspūdingas kompozicijas ant pobūvio stalų? Juk gėlių kompozicijas kurti galima ne tik iš visų taip numylėtų bijūnų! Tiek įdomių gėlių ir netikėtų, originalių, nepelnytai pamirštų arba tiesiog nežinomų sprendimų neturintiems renginių organizavimo patirties! Apie tai ir kalbama seminaro dekoro/floristikos dalyje, kurioje savo patirtimi ir naujausiomis tendencijomis dalijasi patyrę floristai, dekoratoriai.
Neabejotinai seminare gausite ir rekomendacijas, kur ką įsigyti ar išsinuomoti savo šventei. Nuo detalių ir smulkmenų iki reikšmingų dalykų. Vestuvių planuotoja atsakys į Jums rūpimus klausimus, jeigu reikės, patars ir pasiūlys asmeniškai dėl Jūsų šventės vietos, rekomenduos patyrusius vedėjus ir DJ Jūsų vakaro programai, o jeigu pageidausite, pasiūlys Jūsų vestuvėms dienos koordinatorius.
Na, o kur dar malonumas susipažinti ir susidraugauti su kolegomis – kitais seminare dalyvaujančiais sužadėtiniais, kaip ir Jūs planuojančiais savo gyvenimo šventę! Laikas betarpiškam bendravimui, naujos pažintys, garuojanti skani kava/arbata, skaniausias desertas – tai šiltoji, malonioji seminaro dalis po įtempto darbo ir mokymų.
Per dieną pavargstame, bet daug sužinome, išmokstame, todėl toliau vestuves pavyks planuoti su šypsena! 

Su kuo eiti?

Toks klausimas neretai kyla nusprendus dalyvauti seminare. Seminaruose esate laukiami tiek su savo antrąja puse, tiek su geriausia drauge, mama, teta ar kitu patikimu žmogumi, padedančiu Jums planuoti vestuves. Žinoma, drąsiai galite dalyvauti ir viena. Seminare tikrai nesijausite vieniša, o gautas žinias juk taikysite savo vestuvėms, kurias pati ir planuojate! 

Kodėl tai kainuoja?

Vestuvių planavimo seminaras yra mokamas renginys. Kad per seminarą jaustumėtės komfortiškai, jis rengiamas jaukioje, vestuvių nuotaiką atitinkančioje patalpoje, dalyviams paruošiama dalomoji medžiaga, užrašinės, vaišės. O kur dar organizacinis darbas, pasiruošimas, kad renginys Jums būtų informatyvus, naudingas ir sklandus, prezentacijų, organizatorių ir floristų patirties vertės Jūsų mokymui – visa tai turi kainą ir išlaidas.
Kad ir kaip žiūrėtumėte, matuotumėte ar lygintumėte investiciją (kainą) į vestuvių planavimo seminarą eiti tikrai verta, nes šventės planavimas absoliučiai be jokios patirties ir nepasitarus gali ir nepavykti, o po mokymų seminare žinosite ir jau galėsite užkirsti kelią galimoms klaidoms ar nesusipratimams. 
 
Artimiausias seminaras, kurį ves „Vestuvių šventė“ planuotoja Inga Klimienė, planuojamas spalio 18 dieną Vilniuje.
Registruokitės dabar: info@vestuviusvente.lt
Vietų skaičius ribotas. 
Telefonas pasiteiravimui: +370 659 20 134
Seminaro programą ir detalų aprašymą rasite: www.vestuviusvente.lt/seminarai
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2015-07-24 14:22
Ernesta
Ji ne planuotoja, o vestuvių darkytoja... Skubėkite persigalvoti, jeigu planuojate su šia persona turėti reikalų.
2014-10-14 10:56
vaidux
Būtinai apsilankysim su drauge