2013 m. vestuvinės suknelės ir Loveit.lt idėjos


GITANA IR ROMANAS „SI“ IŠTARĖ ITALIJOJE (TIKROS VESTUVĖS)

Fotografė www.ladydyphoto.lt
Ši istorija prasidėjo 2005-ųjų sausį Airijoje. Du lietuvaičiai, nuvykę ten padirbėti, o ne antrąją pusę susirasti, neišvengė lemties – jiems buvo skirta susitikti ir pamilti vienam kitą. Po devynerių metų draugystės Romanas ir Gitana Valentino dienos proga gavę dovanų kruizą mėgavosi Viduržemio jūra ir aplankė Italiją. Gražiajame Neapolio uoste pora pasirinko dienos kelionę į Sorento miestelį. Gitana jau seniai svajojo aplankyti šią vietą, tačiau jos svajonės išsipildė su kaupu – mylimasis kaip tik šiame miestelyje pasipiršo.
Jau tada pora žinojo, kad vestuves švęs Italijoje. Nieko nelaukę sužadėtiniai ėmė planuoti vestuves. Būsimi sutuoktiniai norėjo vakarietiško tipo – vienos dienos – šventės. Jokių tradicijų, jokių „didelių storų lietuviškų“ vestuvių. Taigi teko naršyti internete, kur Gitana ir rado vestuvių planuotojos Olgos Raškauskienės straipsnį apie vestuves Italijoje. Paskambinusi moteris suprato, kad jai nė nekyla abejonių, jog kaip tik Olga Raškauskienė gali pasirūpinti vestuvėmis nuostabioje šalyje. Beprotiškai įsimylėjusiems Italiją sužadėtiniams Olga pasiūlė vestuvių šventei rinktis Ravello miestelį. Sutarus dėl vietos, laukė kiti darbai: išsirinkti vestuvių spalvą, sudaryti svečių sąrašą ir nuspręsti, kaip juos susodinti. Viskas buvo patikėta vestuvių planuotojai, su kuria pora per metus susitiko tris kartus. Romano ir Gitanos vestuvėms skirtas biudžetas buvo 10 tūskt. eurų, bet pridėjus visas kitas išlaidas išėjo beveik 20 tūkstančių. Žiedus, suknelę ir kostiumus būsimi jaunavedžiai iš anksto pirko Airijoje.
Pasvajojus ir paplanavus atėjo ir lauktoji diena. Vestuvėse dalyvavo jauniesiems artimiausi žmonės: mamos, giminaičiai ir draugai. Ir tų artimiausių pulkas ne toks jau ir mažas – net 22 žmonės. Vestuvių išvakarėse po vakarienės Romanas ir Gitana apsistojo atskiruose kambariuose, kad vienas kitą pamatytų tik per ceremoniją.
Rytą viešbučio terasoje laukė nuostabūs itališki pusryčiai. Paskui mergaitės gražinosi gurkšnodamos šampaną, o vyriškiai važiavo pas barzdaskutį – Lietuvoje neįprasta, o Italijoje prieš vestuvesne tik moteris, bet ir vyrus pagražina specialistas.
Gražūs ir laimingi jaunieji susitiko viename Ravelo sode. Nuostabūs vaizdai su kalnais ir jūra suteikė 20 minučių trukusiai ceremonijai dar daugiau egzotikos. Civilinę santuoką gamtoje užtvirtinę itališku taip – si – jaunieji buvo pasveikinti svečių, o vėliau džiaugėsi trumpa fotosesija. Paskui skambant itališkoms gitaroms eisena patraukė į Ravelo miestelio aikštę. Ir tai ne filmas – tai vestuvės Italijoje, kur linksminamasi iš širdies. Visi Gitanos ir Romano svečiai linksminosi ir šoko, o jaunikis mylimajai net serenadą „O sole mio“ sudainavo. Palikę svečius tęsti linksmybių, jaunieji fotografavosi Ravello miestelyje. Taip taip, dar viena fotosesija. Vestuvių vakaras vyko „Bonadies“ viešbutyje, vienoje iš lauko terasų su gražiausiais vaizdais ir skaniu maistu. Vakarinę dalį vedė ir vestuvininkus linksmino Mindaugas Krasauskas su DJ iš Lietuvos.
Po nuostabios šventės pasaka nesibaigė. Kadangi visi giminės ir svečiai buvo atvykę savaitei, tai turėjo laiko aplankyti daug gražių Amalfio pakrantės vietų, pralėkti su motoroleriu ir nuplaukti dienai į Kaprio salą. Žinoma, visais šiais malonumais mėgavosi ir vestuvių kaltininkai – Gitana ir Romanas. Medaus mėnesį sutuoktiniai planuoja vėliau, kol kas iki valiai pasidžiaugė nuostabiomis vestuvėmis. Jauną šeimą džiugina ir tai, kad svečiai liko viskuo patenkinti: juos sužavėjo Italija, maistas, geras oras ir muzika.
Dabar Romanas ir Gitana jau gali pasidalyti ne tik geromis emocijomis iš vestuvių, bet ir patirtimi, kaip planuoti šventę. Pora teigia, kad būtina naudotis vestuvių planuotojos paslaugomis, nes ji ne tik padės įgyvendinti svajones, bet sutaupys laiko ir pinigų. Be to, pasirūpins, kad vestuvių diena praeitų nepriekaištingai. Romanas ir Gitana prisipažįsta, jog labai džiaugiasi, kad O. Raškauskienei patarus pasirinko mažą Ravelo miestelį Amalfio pakrantėje. Vietovė puiki, o viešbutis „Bonadies“ nustebino ypatingu meniu ir nepakartojamais vaizdais. Sutuoktiniai pataria į Italiją vykti ilgiau nei 3–4 dienom. Mažiausiai ten apsistokite bent savaitei, nes tikrai yra ką aplankyti ir pamatyti.
Vestuves planavo Olga Raškauskienė
Vestuvių vedėjas Mindaugas Krasauskas
Vestuvių DJ Aivaras iš DJagentura.lt 
Vestuvių fotografė ir video  www.ladydyphoto.lt
Vestuvės vyko BONADIES viešbutyje Ravello mieste, Italijoje 
DAUGIAU APIE VESTUVES ITALIJOJE SKAITYKITE ČIA 
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2016-02-21 14:17
Jurate
Vestuviu organizatoriai Tenerifeje


https://m.facebook.com/Vestuviu-organizatoriai-Tenerifeje-667067326734229/
2014-11-04 12:17
Olga Studio
Miela Vestina,
Jeigu parasytumete asmenini laiska i
Info@italianwedding.eu,mielai suteikciau Jums daugiau info apie tuoktuves Toskanoje!

2014-11-03 22:35
Vestina
o gal kas nors zinote apie vestuves Toskanoje? mane ten pakerejo viskas ir noreciau grizti. susirasineju su IT wed planere tai nezinau kaip cia kas... norisi daugiau info
2014-11-03 08:30
Inga
Nerealiai...:))
2014-10-30 09:00
Vytaute
nu neeee man visa ryta sugadino toks grozis. as irgi galvojau italijoje nes ten atostogaujame ten pasipirso ir t.t. bet mamu paklausem ir LT pasidarem ...bet kai matau toki grozi vel noriu tuoktis :) saunuoliai nors jusu nepazistu you made my day rock the day :)
2014-10-30 00:37
Violeta
omg kaip grazu baltai pavydziu. jau isivaizduoju kaip tas vyrukas o sole mio traukia ;) fainuoliai