Garsaus kirpėjo patarimai jaunikiams vestuvių dienai


DEKORO TEMA: AUKSINIS RUDUO

Fotografė Elena Koltunova
Rudens pradžia visada džiugina ryškiomis spalvomis, įspūdingais žiedynais bei šviesos ir šešėlių žaismu. Būtent tokią teatrališką auksinio rudens nuotaiką ir reikėjo sukurt rugsėjo viduryje vykusioje šventėje.
Vienas dekoratorius džiuginančių dalykų – kai pagrindiniai patiekalai, patiekiami a la carte, o įvairūs užkandžiai – atskirai, ant tolėliau esančių stalų. Taip lieka pakankamai erdvės centrinėms dekoro kompozicijoms ir labiau išryškėja tema. Šioje šventėje buvo pasirinktas kaip tik toks variantas, tad stalų centre atsirado didžiuliai apvalūs veidrodžiai, šiek tiek pakelti nuo stalo paviršiaus. Veidrodžio forma nubrėžė savotiškas ribas dekoro kompozicijai, kuriamai ant blizgaus veidrodžio paviršiaus.
Medžių pavadinimais, užrašytais auksiniuose rėmeliuose, užvadinti stalai. Pagrindinis dekoro elementas buvo šermukšnių uogos, drauge derinta kaštonų, gilių. Ryškios šermukšnių uogų kekės sutūpė po pakeltais veidrodžiais bei giliai vazose. Rudens gėrybės, kad nebūtų padrikai pabertos, puikavosi gražiuose stikliniuose induose. Aukštose vazose savo milžiniškais ryškiaspalviais žiedais susirinkusius svečius žavėjo jurginai bei astrai, kuriems kompaniją palaikė viržių vazonėliai. Kompoziciją derinti ir išlaikyti tam tikras linijas padėjo tuščiaviduriai auksiniai rėmeliai. Žvakės puikavosi metalu spindinčiose įvairaus dydžio žvakidėse. Galutinis rezultatas – raudonai oranžinėmis spalvomis žėrintis, atspindžiais žaidžiantis rudeniškas teatras.
Kiekvienam svečiui buvo padėtas meniu su vardo kortele ir citata. Žalsvas atspalvis buvo parinktas tam, kad derėtų su salės kėdėmis žaliais atlošais, kurių buvo nuspręsta nedengti jokiais užvalkalais.
Susėdimo planas, sukomponuotas ant pailgo, viržiais dekoruoto veidrodžio, pasitiko svečius prie įėjimo į salę.
Daugiau ekspertės Linos pasakojimų rasite jos EKSPERTŲ SKILTYJE
Daugiau vestuvių idėjų ieškokite rubrikoje VESTUVIŲ IDĖJOS
Idėjomis taip pat dalijasi ApieVestuves.lt FORUMO merginos, užsuk!
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2014-11-17 09:46
Ema
Kaip ryšku ir gražu
2014-11-13 19:48
Rasa
Šiaip rudeninės gėlės man nelabai prie širdies, bet čia jos atrodo tikrai įspūdingai :))